Dovolená v 14tt

Anonymní
10.6.21 08:33

Dovolená v 14tt

Ahoj, ještě nemám potvrzené těhotenství od doktora, jdu tam až za týden, ale měla by mi vycházet na začátek 14 tt dovolená, máme zaplacené ubytování na 4 dny v Paříži (je to covid přesunutá dovolená), pak bychom jeli asi na 5 dní ještě k moři. Je to bez cestovky, letěli bychom letadlem, po Francii k moři vlakem. Takže by se 4 dny chodilo po Paříži a zbytek ležel u moře. Musím už začít řešit letenky, vstupenky, ubytování u moře. Jely byste nebo ne? Je to moje druhé těhotenství, první dopadlo ZT v 10tt před rokem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
757
10.6.21 08:37

Jela a pojedu i ve 25. tt, pokud jsi ok, nevidim duvod, proc nejet :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 08:43
@Sardelka píše:
Jela a pojedu i ve 25. tt, pokud jsi ok, nevidim duvod, proc nejet :palec:

A jak jedeš? Letadlem? Bojím se, že ten 14 tt je ještě na začátku. A bojím se létat, jsem z toho ve stresu. :) Normálně si dám na letišti pivo a panáka, ale to si teď asi nedám, že jo. :)

• Citovat
  • Nahlásit
17146
10.6.21 08:43

Proc by si nemela jet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
10.6.21 08:46
@Anonymní píše:
A jak jedeš? Letadlem? Bojím se, že ten 14 tt je ještě na začátku. A bojím se létat, jsem z toho ve stresu. :) Normálně si dám na letišti pivo a panáka, ale to si teď asi nedám, že jo. :)

Letim pres pulku sveta, a vubec se tim netrapim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 08:47
@lachtanice86 píše:
Proc by si nemela jet?

Jak jsem odpovídala Sardelce, bojím se, že je 14 tt ještě celkem na začátku a bojím se létat, jsem ve stresu. :) Normálně to řeším před odletem pivem a panákem :) Jinak tak y 4 dny chození v horku, plus nejsem očkovaná na covid a během 1. trimestru se ani nenechám.

• Citovat
  • Nahlásit
912
10.6.21 08:51

Letadla bych se bála, ale já se ho bojim normálně, jinak my letos jedem pro jistotu na tři dovolený, abysme si to ještě užili :lol: s prckem to pak pár let nepůjde, akorát jedem po svojí ose jen do okolních zemí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
10.6.21 09:01

Ja letěla ve 8 týdnu a pak z toho byl ZT. Ale ja letěla do Asie. Po tehle zkušenosti už bych nikam letadlem v těhotenství nejela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10923
10.6.21 09:05
@Anonymní píše:
Jak jsem odpovídala Sardelce, bojím se, že je 14 tt ještě celkem na začátku a bojím se létat, jsem ve stresu. :) Normálně to řeším před odletem pivem a panákem :) Jinak tak y 4 dny chození v horku, plus nejsem očkovaná na covid a během 1. trimestru se ani nenechám.

Tak než být ve stresu, tak bych dovolenou zrušila, za nějaké nervy by mi to nestálo.
A teda mě by poznávací dovolená ve městě ve vrcholném létě nelákala ani jako netěhotnou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53504
10.6.21 09:14

Pokud letíte do nějakých civilizovaných destinací se solidním zdravotnictvím… což sad Francie je :D Jen si zařiď pořádný zdravotní pojištění bez výluk po těhotný. Samozřejmě to bude záležet i na konkrétním zdravotním stavu. Já teda v těhotenství nikdy nelétala, ale při posledním jsem i po potratech a dlouhodobých problémech vyrazila v 8.tt do rakouských Alp. S požehnáním lékařky a doporučením poslouchat své tělo, nepřepínat se a používat zdravej rozum. Mně dělaly ty dovolený v těhotenství vždycky moc dobře, jak jsem mohla hodně spát a odpočívat. Nepočítala bych s tím, že nutně musíte lítat s báglama od rána do večera po městě a po památkách, možná budeš unavenější, ale jinak bych jela a užila si to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25656
10.6.21 09:16

Já jsem letěla letadlem poprvé v životě na předsvatební cestu, byla jsem v 10 tt. Nějakou dobu jsem to zvažovala, řešila s doktorem, a nakonec letěla. Byl to krátký let. 4 dny v Římě. Nepřeháněli jsme to, hodně jsem pila, odpoledne odpočívala..Všechno ok. Taky jsem se bála, půl roku předtím jsem měla zamlkle v 19 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
10.6.21 09:16

Já bych jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
10.6.21 09:17

Já jsem ve 13tt jela do Itálie autobusem. Větší blbost mě napadnout nemohla… ale první těhotenství, moře naposledy na hodně dlouho.. celou cestu mi bylo šíleně blbě, zvracela jsem v buse i na každé benzince. První den jsem byla jak prastena, ale zbytek dovolené jsem si moc užila, akorát jsem nešla na celodenní výlet do města. Cesta zpět už byla lepší. 4 dny chození po Paříži ve vedru bych si teda v těhotenství odpustila, ale válení se u moře, proč ne. A letadlo lepší, než ten Bus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3990
10.6.21 09:42

No, ve 14tt jsem blila jak Alík, špatně se mi dělalo i z cesty tramvají nebo z jakéhokoliv silnějšího pachu, obecně celý den mi bylo divně šoufl, přestaly mi chutnat sýry a olivy a spala jsem tak aspoň 12 hodin denně. Takže já bych si v tu dobu dovolenou neužila. :nevim:
Ale je to individuální, taky ti může být úplně dobře, těžko říct. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22736
10.6.21 09:51

@Midaku já jela busem do Itálie ve 24 tt., to už by nebylo špatně ani tobě, mně teda bylo dobře pořád, moc jsem si to užila, akorát na lodním výletě jsem si nedala šampus, tak začaly dohady, proč nepiju :mrgreen: ostatní si mysleli, že jsem jen trochu tlustá, já jsem neměla vůbec břicho dopředu, ale tak nějak napříč dokola, jako by tam dítě leželo podélně, když jsem ve 36 tt jela busem a seděla, tak mi důchodci vynadali, proč sedím

Příspěvek upraven 10.06.21 v 09:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat