Poradna pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou
Mgr. Pavla Hájková
@Marcam, tak jak jsi na tom??? Já dnes začala zobat clostík.
@Jitule84 Ahoj,dnes jsem 30dc, ms nikde
test negativní. Tady v tom našem zapádákově mají jen obyčejné testy s ctlivostí 20
Včera v práci mě boleli prsa. Nezbývá mi nic jen čekat.
@Jitule84 děkuji,kéž by
Já mám pořád v hlavě, že jsme ten snažící den prošvihli, ovu byla 15dc a my jsme se snažili 13 a 16dc. ![]()
@Marcam, to přece nevadí, plodné dny jsou 3dny před a 1 den po, takže jsem v limitu. ![]()
@Jitule84 Ahoj,tak jsem to dnes dostala
No zkusím ještě jeden cyklus s clostíkem. Také si budu brát ten gynex. ![]()
@Marcam, to mě mrzí
Ale teď se nám to oběma s clostíkem zadaří ![]()
@Jitule84 Tobě jo, já už jsem po sedmi letech zoufalá. Asi nás objednám po novém roce objednám do car. ![]()
@Marcam, to chápu
. možná, když se teď upnes na car, tak se konečně zadari. A kdyby ne, tak tam ti určitě pomůžou. ![]()
@Jitule84 Ahoj,já jsem spíš už nešťastná a proto to nejde
Také nevím, jestli tam se mnou půjde. Má proti tomu předsudky, zrovna dneska mu říkali chlapi na jedné návštěvě at tam nechodí, že jsou to umělé děti atd…podobné žvásty, že jsem si připadala hrozně. Ach jo. Vzala jsem si clostík.
@Marcam, to chápu. přeci nebude poslouchat nějaké nesmyslné řeči
vy jste rodina, vy si to musíte rozhodnout. A proč s tebou do toho nechce jít? Má strach, nebo druhé mimco už tolik nechce? Můj manžel by druhé dítě nepotřeboval, dělá to jen kvůli mě a vlastně i kvůli dceři, která by sourozence chtěla moc. S chlapama je to hrozně složité ![]()
@Jitule84 Jo oni mu říkali, že se to nemusí povést, že je to továrna na děti…atd. Já, odešla jsem. Druhé dítě by chtěl, ale asi přirozeně, ale bez jednoho vejcovodu to už jde hůř no. Nemám odvahu se ho ptát na car…Snad až někdy v klidu. Mimochodem ti radílci mají každý tři děti..
V car jsme spolu byli, řekli, že jedině ivf.
@Marcam, to jsou chlapi, chtěli by to rychle a bez práce
věřím tomu, že když si o tom v klidu popovídate, určitě najdete společně řešení ![]()
@Jitule84 Ahoj,tak co jak to jde? Já mám dnes clostík třetí den. Také si kapu gynex.Ty už jsi clostík dobrala? ![]()
@Marcam, ahoj, JoJo, já jsem už po, jsem 11dc, čekám na ovulku. Tak snad ti gynex pomůže
já piju jen kontryhel a růžový grep. Po ovulaci si dam 5dnu bromelain s necham to osudu…