Druhé početí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciii25
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 23.10.14 16:09
druhé početí

Ahoj holky, snazime se s pritelem o miminko ( pro me druhe) a zatim se nedari.(pul roku).Bastim kyselinu listovou..poradte co jeste pomuze? Plodne dny si pocitam. Jinaj pred tim jsem brala rok a pul HA. Treba to ma na to vliv a potrva to dele..diky za rady

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 16:13

A co třeba to přestat tak hrotit a neupínat se na to? ;) Nepočítat plodný dny a podobný blbosti…

No určitě by mě bavilo sexovat na povel. Teď jsou plodné dny, tak honem rychle šup na to. Lásko víš, plodný den mám až v neděli, tak vydrž jooo? :-D Promiň nemyslím to ve zlém, ale přijde mi to fakt směšný… :lol: :lol:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 16:16
@Krasavicaa píše:
A co třeba to přestat tak hrotit a neupínat se na to? ;) Nepočítat plodný dny a podobný blbosti…No určitě by mě bavilo sexovat na povel. Teď jsou plodné dny, tak honem rychle šup na to. Lásko víš, plodný den mám až v neděli, tak vydrž jooo? :-D Promiň nemyslím to ve zlém, ale přijde mi to fakt směšný… :lol: :lol:

jj asi nejlepší recept ;)

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 23.10.14 16:17

Mužu vědět jak se počítají plodné dny 8o znám teda metodu bazalky, metodu ovu testů, sledování čípku, hlenu, příznaků atd..ale počítání dnů fakt neznám..

michee
Závislačka 3589 příspěvků 23.10.14 16:18

Nam poceti druheho trvalo 8 mesicu, nijak jsme to neresili, byli jsme furt tak nejak rozlitani, ruzne vikendy, vylety, maly je rarach, takze nam dava zabirat, na tehotenstvi jsme nijak nemysleli, meli jsme hlavu pnou jinych veci a pak to prislo tak jak to prislo :-) Ja chtela odjet na letni dovcu tehotna a misto toho jsem na dovce otehotnela ;-) Ja jsem si rekla, ze az to druhe bude chtet, tak prijde.

Luciii25
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 23.10.14 16:19

@Krasavicaa my to děláme kdy chceme, jen mám o těch plodných dnech přehled. ani jeden to neděláme na povel a zastáváme názor, že miminko se má dělat z lásky, ale upřímně, pokud to alespoň trochu nebudeme hlídat, nemusíme se trefit ani za 5 let. a to fakt nechceme :-)

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 46876 příspěvků 23.10.14 16:20

@Luciii25 na pocitani plodnych dnu bych se nespolehala, pokud nemate sex obden. Co ostatni metody od Smurfky?

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 23.10.14 16:21

Jinak já brala HA 15 let a podařilo se po pěti měsících..po prvním porodu jsem brala HA cca dva roky a podařilo se taky pátý měsíc..podle mě na to vliv ha nemá.

Luciii25
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 23.10.14 16:22

@smurfka já sem to našla na netu..http://www­.plodne-dny-vypocet.cz/

Luciii25
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 23.10.14 16:23

@blumen obden sex nemáme vzhledem k práci mého přítele :think:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 23.10.14 16:25
@Luciii25 píše:
@smurfka já sem to našla na netu..http://www­.plodne-dny-vypocet.cz/

promin a první dítě si udělala jak?
jsem myslela že tohle ví každý že tyto kalkulačky nefungují..já to jako prvosnažilka taky dělala podle toho a připadala jsem si že jsem snad neplodná..
prosimte podle toho si plodné dny fakt nezjištuj..ovulaci můžeš mít každý cyklus jindy..i kdyby si měla pravidelný cyklus, který je potřeba v těchto kalkukačkách tak i tak muže být ovu pokaždé v jiný den..zkus jinou metodu

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 46876 příspěvků 23.10.14 16:26

@Luciii25 a Ty mas pravidelny cyklus? Pocitat plodne dny si muzes, pokud se Ti vubec nemeni, ale na tuhle metodu bych se spolehala ze vseho nejmene… Pokud nemate ten sex fakt casto.

Luciii25
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 23.10.14 16:26

@smurfka první dítě s ním nemám :D a to šlo samo po vysazení HA asi po půl roce.. ale teď už to řeším i přes ty plodný dny.. právě proto že je to jinej partner.. to sem psala i v úvodu..

adelina3
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 23.10.14 16:27
@Luciii25 píše:
@Krasavicaa my to děláme kdy chceme, jen mám o těch plodných dnech přehled. ani jeden to neděláme na povel a zastáváme názor, že miminko se má dělat z lásky, ale upřímně, pokud to alespoň trochu nebudeme hlídat, nemusíme se trefit ani za 5 let. a to fakt nechceme :-)

Nesmysl…nikdy jsme nic ani trochu nehlídali a deti mame tři :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Udělejte si pěkný a myslete na něco jiného :kytka:

Luciii25
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 23.10.14 16:27

@blumen bohužel co sem vysadila HA nemám.. kolísá mi to a kolikrát mám zpoždění i 12 dní..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >