Reklama

Držel partner pohotovost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Salejla
Stálice 53 příspěvků 07.04.18 21:22
Drzel partner pohotovost?

Ahoj, drzel vas partner pred terminem porodu ‚pohotovost‘? Myslim tim, ze nepil, aby byl ready odvezt vas do porodnice? :) od kolikateho tehu tydne to bylo?

Příspěvek upraven 07.04.18 v 21:39

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

hulala
Kecalka 441 příspěvků 07.04.18 21:26

To by nedal :lol: rodila jsem o dva týdny dřív, ale co kdybych prenasela? Že by nelegální třeba mesuc :lol:

Rive
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 07.04.18 21:27

Ne, ale manžel normálně moc nepije, při nejhorším by se zavolala sanitka nebo by nás odvezl někdo jiný.

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 07.04.18 21:28

Ano, ale střídali se s tchánem a tchyní. Bydleli jsme u nich, vždy byl někdo k dispozici.
V podstatě od zjištění těhotenství, bylo mi velmi špatně a v nemocnici jsem byla od prvního trimestru několikrát.
Nakonec od 34. týdne trvale.

Rive
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 07.04.18 21:28
@hulala píše:
To by nedal :lol: rodila jsem o dva týdny dřív, ale co kdybych prenasela? Že by nelegální třeba mesuc :lol:

Jako že by nevydržel třeba měsíc nepít?

nozu
Extra třída :D 11559 příspěvků 07.04.18 21:28

Ne nedrzel. ale ja v obou pripadech rodila brzo. manzel teda nijak vyrazne nepije a s jednim pivem nebo sklenickou vina by to bez problemu dal.

alisekR
Kelišová 5044 příspěvků 07.04.18 21:29
@Salejla píše:
Ahoj, drzel vas partner pred terminem porodu ‚pohotovost‘? Myslim tim, ze nepil, aby byl ready odvezt vas do porodnice ???? od kolikateho tehu tydne to bylo?

Můj manžel tedy nepije, takže mi to přijde zvláštní, takhle uvažovat. Tvůj partner pije každý den? Spíš jde o to, aby byl v dosahu. Jestli je to první porod, tak to nebude třeba takový fofr. To tak rádi ukazují ve filmech, ale většinou je to jinak.

terinka4444
Hvězda diskuse 67101 příspěvků 07.04.18 21:30

Ano, prostě nepil, já jsem úplně abstinent a manžel pije většinou jen víno, a to párkrát do roka, takže klidně půlroku nemusí mít. Takže ano, samozřejmě nepil. Běžně nepije ani mimo mé těhotenství, jen v případech, jako jsou třeba oslavy a podobně.

Salejla
Stálice 53 příspěvků 07.04.18 21:35
@alisekR píše:
Můj manžel tedy nepije, takže mi to přijde zvláštní, takhle uvažovat. Tvůj partner pije každý den? Spíš jde o to, aby byl v dosahu. Jestli je to první porod, tak to nebude třeba takový fofr. To tak rádi ukazují ve filmech, ale většinou je to jinak.

Nee, kazdy den urcite nepije. Spis o vikendech chodime na akce spolu. Treba ted budou carodejnice - 2 tydny pred terminem.. sam prisel s tim, ze nebude pit, aby byl k dispozici. Tak me jen zajimalo zda a od kdy to meli ostatni. Jako zas mi to pripada logicke, nerada bych zacla rodit na grilovacce se skupinou ozralych lidi a odvazela se sama :-D ale je to prvni decko, takze spis jen nevim co cekat…

murkyf
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 07.04.18 21:35

Ano nepil od 35tt.. rodila jsem 42tt.. já nepila třičtvrtě roku :lol:

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 07.04.18 21:41

Ano, nepil tak 3tydny pred terminem, bal se :). Ale problem mu to nedelalo.

alisekR
Kelišová 5044 příspěvků 07.04.18 21:42
@Salejla píše:
Nee, kazdy den urcite nepije. Spis o vikendech chodime na akce spolu. Treba ted budou carodejnice - 2 tydny pred terminem.. sam prisel s tim, ze nebude pit, aby byl k dispozici. Tak me jen zajimalo zda a od kdy to meli ostatni. Jako zas mi to pripada logicke, nerada bych zacla rodit na grilovacce se skupinou ozralych lidi a odvazela se sama :-D ale je to prvni decko, takze spis jen nevim co cekat…

Jo tak to jo. No stejně neporadím já rodila první 33tt, odtok plodové vody a museli jsme jet do porodnice 60 km, půl metru sněhu a náledí. Moje auto nenastartovalo. Manžel měl málo benzínu, svoje auto přivezli naši. Porod jsme stihli v pohodě ????. Druhé dítě 37tt vyvolaně, takže jsme jeli jako na výlet 17 km. Jinak nejbližší porodnici mám 5 minut, ale tam mě nikdo nedostal.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 07.04.18 21:47

Ano držel tak od 35tt. Nepil a když měl pracovně jet na den mimo naše město tak se omluvil a nejel :-D. Rodila jsem ve 39tt.

Heivka
Závislačka 3079 příspěvků 07.04.18 21:48

Ano, držel „pohotovost“ od 37tt kde měl i domluvené v práci a na brigádě možnost okamžitého, nebo téměř okamžitého odchodu (brigádu má za volantem MHD). Teď to bude trochu zajímavější, kolem termínu porodu mu bude končit zkouškové, takže místo vlakem a autobusem bude do školy jezdit autem.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 7621 příspěvků 07.04.18 21:51

Ne nedržel, já nejsem nesvéprávná a nežijeme mimo civilizaci. Takže jsme žili úplně normální život bez zvláštních opatření.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >