Nejde mi čůrat po porodu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarusko
Kecalka 110 příspěvků 05.04.18 17:18
Nejde mi čůrat po porodu

Ahoj holky moc všem gratuluji k prťousům! Já jsem od neděle doma a teda žádná sláva, ještě že má přítel dovcu a pomáhá mi. Jsem celá bolavá, mám velký nastrih a zkouším všechno možné a stále to dost bolí, jen v leze je to o trochu lepší. Sednout si neexistuje. Máte nakou radu čím si pomoct? Krom teda řepiku a dubové kůry, ledu. A ještě mám od porodu problém s mocenim, nejdřív to nešlo vůbec, takže sem měla cevku a teď teda aspoň ve sprše se vycuram, záchod nepřipadá v úvahu. Stalo se to některé? A nevíte jestli bych si mohla vzít ibalgin na bolest, když kojim? Paralen na mě bohužel vůbec nepůsobí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

dickys
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 05.04.18 17:20

Já chodila čůrat do sprchy měsíc. Hlavní je, že to jde. Na spodek mi nejvíc pomáhalo větrat a často oplachovat. Brufen můžeš.

pe-terka
Extra třída :D 14939 příspěvků 05.04.18 17:28

Hodně větrej „spodek“ a oplachuj obyč. vodou nebo heřmánkem či šavějí, žádnou chemii. Kalhotky sítované natahovací máš?

Heivka
Závislačka 2863 příspěvků 05.04.18 17:31

Mě pomohl gel na hojení hráze od Nobilis, moc to ulevovalo a pomohlo to rychlému zahojení poranění. Čůrat bez proudu vody jsem mohla asi po dvou až třech týdnech.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 05.04.18 17:33

Ibalgin určitě ne, pokud kojíš, jedině paralen…
Jinak je hlavní, že to jde, někomu hojení trvá delší dobu. Hodně štěstí :)

dickys
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 05.04.18 17:36

@megy.misa
Ibalgin je kontraindikovany v těhotenství, při kojení ne, naopak přechází do mm míň než paralen. Říkali mi to i v porodnici :)

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 05.04.18 17:37

@dickys A nám zase říkali, stejně jako v lékárně, že kromě paralenu nic…

Yorkmut
Kecalka 304 příspěvků 05.04.18 17:37

Mne laktacni po 10 dbech vyndala stehy a obrovska uleva. Asi dva se mi uz podebiraly.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 8738 příspěvků 05.04.18 17:43

Ibalgin můžeš. Jinak na hojení bych doporučila chlorofyl ve spreji. Je to super věc, jen tedy hrozne barví. Ve sprše jsem musela curat cele sestinedeli - to se srovná az splaskne spodek.

dickys
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 05.04.18 17:43

@megy.misa
Tak v tom případě bych jim doporučila prostudovat SPC nebo alespoň příbalový leták, obojí na sukl.cz :)

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 4 inzeráty 05.04.18 17:45

Mám holčičku narozenou ve 26tt, od začátku měla mléko ode mě, i přes to, že byla extrémně nedonošená, tak jsem ibalgin mohla.

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 05.04.18 17:45

Na bolest je lepší algifen kapky

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 05.04.18 17:58

Na sezení mi hodně pomáhal klasický dětský nafukovací kruh. Seděla jsem na něm snad 14 dnů. A čůrej zatím ve sprše, ono se to dá během těch 6 týdnů do kupy.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 05.04.18 18:16

@dickys No vidíte a já jim nemám absolutně důvod nevěřit, tohle říkají snad naprosto všude, ibalgin se nedoporučuji ani v těhu, ani při kojení ;)

hanaross
Kecalka 133 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 18:17

Doporučuji několikrát denně koupel v hypermanganu, mě to po prvním porodu hodně pomohlo a za par dni jsem byla zahojena

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama