Dudlání prsa při spánku

121
17.2.20 00:24

Dudlani prsa pri spanku

Cauky. Pro maminky, ktery jsou taky asi dudlikem.
Mam synka 2.5 mesice stary a je na me jak jinak nez fixovany, na me i na prso. Uklidnim ho i bez nej, ale spat chodi vecer jedine u prsa jinak nemam sanci. Od tech 20h co ulozim mi spí s obcasnym buzenim na cumlani prsa, proste dudlik, ani neotevre oči a jen loví kde je koza. No a az pravidelne ve 2h rano usne tak, ze uz se na to cumlani nebudi az do rana do nejakych 10h o nem nevim jen se na me lepí, ale uz se nevzbudi ani kdyz ho odsunu (stejne pricestuje zas) proste je najednou uplne spící a ani to prso nepotrebuje. Spime spolu v posteli od narozeni. Co to prosim jako znamena, ze ve 2h rano proste utne, decko spi? To ma hluboky spanek az tak pozde nebo s cim to muze souviset? Jinak dudlik neexistuje, ihned pozná i kdyz polochrápe a remcá a remcat neprestane a uplne vzbudit ho tim nechci. Stejne neumi nebo spis nechce dudat čili udrzet v papulce. Trva to uz dlouho a nic se nemeni a ani me se nedari to posunout. Vetsinou proste do 2h nespim, pak jak kdyz utne a je klidek a muzu taky spat aniz bych se bala, ze ho vzbudim nebo ze bude chtit cumlat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.2.20 01:22

Dělám to dodnes :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
17.2.20 02:00

Mne se osvedcilo zkusit fakt nekolik znacek dudliku a potom takovy trik, striknout z prsa na ten dudlik trochu mleka nez si vytvori k nemu vztah, jinak by mi prsa asi taky upadly :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
17.2.20 05:01

Mojí dceři je čerstvě rok a jsem pro ní při spaní dudlík pořád. Už několikrát jsem to zkoušela odbourat ale bez úspěchu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3238
17.2.20 05:59

To urcite oceni vasi manzele, kdyz dite budou muset vecer uspat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 20:08

@Cenarius máme to doma stejně a když má uspat manžel k malému se prituli a usne i bez prsa ale jen u něho. Jak jdu uspavat já dudla se. Možná citi mléko nebo netuším. To je mu 8 měsíců :nevim: dudlík nevedem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama