Nádor neuroblastom u 4 měsíčního miminka

16.2.20 21:20

Nádor neuroblastom u 4 měsíčního miminka

Ahoj, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s nádorem typu neuroblastom.. měl by to být typ nádoru, který se sám vstřebá… v 30tt mi byl zjištěn nějaký nález v oblasti nadledvin u syna.. nejdříve si doktoři mysleli, že je to cysta a že musíme počkat do porodu a pak se to vše vyšetří… po porodu se zjistilo, že to cysta není a že je to buď sraženina krve nebo právě už zmiňovaný nádor.. každý měsíc jezdíme na ultrazvuk do Brna a jsme sledovaní… stále se neví co to je, ale přiklání se k nádoru, který by se měl sám vstřebat.. když měl malý 3 měsíce byli jsme na kontrole a útvar se stále zmenšoval, jenže teď ve 4 měsících už se synovy útvar nezmenšil… jsme objednáni znovu za měsíc a pokud se to nezmenší bude muset syn nejspíš na operaci při které by útvar odstranili… máte někdo podobné zkušenosti nebo jste o tom slyšeli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.2.20 22:37

Osobní zkušenost nemám, ale jste hlídaní a když se nalez nezmencí, vyndají ho a bude dobře, ale určitě bych nečekala, jestli navrhnou odstranit, tak čím dřív tím líp. A budete na 100 procent vědět, co to vlastně bylo a co ohlídat. Přeji, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací. Děti mají vůli a často druhý den ani nevědí, že je něco bolelo hlavně, že mají milující rodiče a maminku u sebe. Držím moc palečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 22:59

@MonickaB já si taky říkám, že když to bude venku, že to bude lepší, ale pořád si nedovedu představit, že by měl jít na operaci a hlavně pod narkózu :,( :,( :,( a děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 06:54
@Jančadáda píše:
@MonickaB já si taky říkám, že když to bude venku, že to bude lepší, ale pořád si nedovedu představit, že by měl jít na operaci a hlavně pod narkózu :,( :,( :,( a děkuji moc

Chápu tvoje obavy, ale dnes ti dětský anezteziologove jsou dobří, mají vše na gram propocitane, nic děti nebolí. Dají hned i něco proti zvraceni, tlumí preventivně bolest. A rozhodně lepší vědět co to je a na co si dát pozor, ve finále to nemusí být vůbec nádor a už se nebudeš muset stresovat. Vím jak se cítíš, před půl rokem bylo moje mimco na 5 hodinové operaci, bylo mi strasne, ale po pár hodinách jsem byla zase zpátky úplně šťastná, že to má za sebou a je vše na lepší cestě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 07:55

@MonickaB děkuji za uklidnění :) ať už to máme za sebou :,( tedaaa, tak vám přeji hlavně zdravíčko :) 8o :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama