Reklama

Dudlíky na lahev Avent

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 17.02.10 18:46
dudle avent

ahoj…dneska jsem koupila nove dudle avent ..jakysi kombinovany je tam ta dlouha dirka jakoze na kasi a mala kulata na mliko a caj…chapete nekdo jak to funguje…nejak nemuzu pochopit jak udelat aby to neteklo obema dirkama :nevim: diky

Reklama

Reakce:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 17.02.10 19:18

Ahoj, to není kombinovaný na kaši a čaj, ale teoreticky na regulaci průtoku 1-3-6 měsíců věku… takový 3v1, měly by na tom být římský I, II, III a podle toho se určuje průtok, to „čísílko“ co je pod nosem by mělo označovat sílu průtoku kterou to pouští. Myšleno že se flaška nastaví tak aby určitý číslo který označuje průtok kterej chceš nastaví tak aby bylo pod nosem :)

V krabičce by u toho měl snad být i návod, co si tak pamatuju… Starší z nich pil, mladší je na Tommee Tippee, ptž nám aventky odmítal.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 17.02.10 19:59

tohle je jakasi novinka…krabicku sem hodila do krbu paaac me blbou nenapadlo ze dudel muze byt takova veda…ta velka dirka na kasi je presne nahore a mala je zboku..mam to teda chapat tak ze kdyz bude lahev naklonena tak to potece jen ty maly a kdyz ju dam kolmo potece z te vetsi????

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 17.02.10 20:05

jestli dobře chápu jde o tenhle dudel? Omlouvám se za fleky, jak ho nepoužíváme tak jsem ho jen umyla vodou a nechala uschnout, fakt to nejsou zbytky jídla… :lol: Vidíš tam ty vroubky? I má být nejmenší průtok, II střední a III největší, když jsou dané vroubky pod nosem. Pokud je tam nemáš tak nevím jak to změnili…

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 17.02.10 20:20

jeee…dekuji…se mnou se musi jako s blbou…akorat ze tenhle teda byl od tretiho mesice (aspon teda to na tom bylo napsany aji v lekarne to rikala)…tak to asi bude nejak posunuty to cislovani…kaz­dopadne to znamena ze ted budeme pit tak ze jednicku bude mit pod nosem…rozumim tomu uz ze jo :))) :dance:

uz nikdy nevyhodim krabicku :zed: slibuju

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 17.02.10 20:30

Asi tak nějak :lol: Oni to číslování pořád mění, když jsem kdysi kupovala avent hrnečky tak byla bílá savička 6+ a asi dva týdny nato se začala prodávat jako 3+… Nebo teď jsem kupovala hrneček do Tommee Tippee a měla komunikační šum se známou, protože to co já jsem našla jako 6+ ona koupila krátkou dobu předtím jako 4+ a 6+ byl úplně jiný hrnek, který je teď 9+… Takže taky slušný zmatek tam zavládl.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >