Duphaston a špinění

4419
11.10.07 08:57

Duphaston a špinění

Ahoj holky, už jsem s nervama v kýblu, tak snad někdo poradí.

Po vysazení HA jsem to nedostala, já to totiž bez prášků nedostávám vůbec, tak na provokačku a mám brát od 17-24 DC 2× denně Duphaston. Jenže už včera jsem začala tak dvě hodiny po první tabletě špinit, pak celý den nic, večer tulení, poté jsem zjistila na papíru opět krvavé špinění, celou noc nic, a dneska ráno zase. Podbřišek mě bolí už několik dní. Máte s tím někdo zkušenosti? Je to špinění u toho Duphastonu normální?? Odpoledne si mám volat na gyndu, ale jsem z toho fakt nervozní, co se zase děje. Chtěli bychom mimi, takže tuším, že to bude zase běh na dlouhou trať :cry: .

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

878
12.10.07 20:23

Paci, jak jsem uz nedavno psala, tak y beru Duphaston a taky se mi obcas stane, ze zahlidnu jemne ruzovy hlen na papire. Tento mesic se mi to stalo v obdobi OVU. V srpnu jsem dokonce spinila 5 dni do MS, tak jsem z toho byla taky nanic, ale ted pri kontrole Dr nic nevidela. Kdysi jsem prave zacala Duphaston brat z duvodu ruzoveho hlenu a po te, co mi Dr nasla na deloznim vipku polyp. Cetla jsem, ze to muze byt i z delozni sliznice, tak nevim. Hlavne zadne stresy, urcite to nebude nic vazneho. Pa,pa, nejak me picha v krizi, tak si jdu radsi zacvicit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
13.10.07 10:51

Janniah díky, dneska jsem 20 DC a dostala jsem to!! Chjo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
13.10.07 11:47

Ahoj Paci, u me to vypada, ze mrcha taky prijde driv. Dneska jsem zacala spinit, takze budeme zkouset znova. Pokud se mi MS rozjede, pujdu zitra na hormonalni spektrum, at vim, na cem jsem, nez budu resit neco dal.
Je krasne, tak se jdu chystat ven, jedeme neco kutit na pozemek a zajdeme do tamejsiho lesa na hribky.

Pa,pa :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3901
17.10.07 12:33

Dneska mi Dr. napsal Duphaston 2×1 od 18 dne cyklu a k tomu ještě Clomhexal taky 2×1 od 3 dne cyklu…Měla jste to některá taky tak..? Mám očekávat nějaké vedlejší účinky? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
17.10.07 17:51

Ahoj Aji,
ja ten Duphaston beru 16-25 den. Rano a vecer po jedne tabletce. MS se mi dostavuje cca 4-5 den po vysazeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
17.10.07 19:06

Aji, s Duphastonem zkusenosti nemam, ale brala jsme Clostilbegyt..Je to stejny jako Clomhexal. Bezva mi to srovnalo cyklus a nastartovala ovu. Brala jsem ho 5-9DC.
Vedlejsi ucnky jsem zadne nepozorovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3901
18.10.07 09:07

Mě Dr. napsal oboje…tak uvidím…snad se z tolika hormonů najednou nezblázním… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucie Nová
9.12.12 15:48

Dobrý den, vzala jsem 4 tabletu duphaston a začala jsem spinit a bolí mě břicho. Vždy jsem to dostávala 3 den po dobrani a teď najednou dříve. Nevíte co se děje??Docela se obavam, už se pokoušíme o miminko 2 rok a v lednu bych měla začít s protokolem a následně Ivf…Děkuji za radu. L.

• Nahlásit
  • Citovat
1462
11.6.14 20:13

Ahojky, ja beru duphaston uz pul roku a dnes jsem mela prvni pilulku a za par hodin jsem zacala spinit taky jsem z toho nervni :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
3.1.15 04:18

Začít užívat nebo ne??
Děvčata, prosím o radu.. užívám duphaston na úpravu cyklu. první měsíc se MS dostavila asi až 15.den po dobrání, další měsíc 5.den po dobrání. ráno mám opět začít brát (1–0–1) ale ted jsem začala špinit, tak vůbec nevim jestli ho mám začít brát nebo ne :-( bohužel je sobota a k mudr se nedovolám o radu tak to zkouším tady… styk jsem měla 13.den cyklu a už od 11.DC mě bolelo břicho jako obvykle cca v půlce cyklu, bolesti travaly víceméně až do včera takže 7dní – předpokládám že ovulace, ale nijak usilovně se o miminko nesnažíme, takže nevim zda je to opravdu tak. předpokládám že kdybych náhodou byla těhotná, duphaston mi neublíží, ale pokud se mi sama rozjela menstruace, to jí budu mít po duphastonu za 10 dní zase?? chjoooo… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.15 22:24

@Jan-icka ty jo, taky to máš koukám komplikovaný :think: Ale ten Duphaston by určitě případnému těhotenství neuškodil, jinak asi neporadím, taky s tím zatím marně bojuju… :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
5.1.15 08:36

@Peťulínka29 koukám jak jsme se hezky potkaly :-D no jo, já z toho mívám takový blbý depresivní stavy že to nikdy nemůže fungovat jak má! to bylo jen když jsem brala HA ale tu mi nedoporučují kvůli genetické mutaci. podle dr. u kterého jsem byla na konzultaci kvůli tomu špinění, jen pro radu, jsem ten 16.dc měla folikul 2cm, takže se teprve schylovalo k ovulaci. ale břicho mě bolelo už týden a začalo to na opačném vaječníku než kde ta ovu měla proběhnout podle utz. tak jsem z toho jelen! jinak mi bylo od něj řečeno že když duphaston vezmu ještě ten den (o den dřív než jsem měla), špinění ustane. prdlačku! mam v sobě 2 prášky a špinim pořád… už nevim jestli se mam smát nebo brečet. ale on byl ted dr. celkově divnej… vůbec nechápal že tohle beru na úpravu cyklu a pořád mi hustil do hlavy něco o laktaci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1462
5.1.15 11:48

Taky beru duphaston a snazime se 5mesicu a stale nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
12.1.15 13:40
@evíček 84 píše:
Taky beru duphaston a snazime se 5mesicu a stale nic

to ho bereš celých 5 měsíců? a dělali ti nějaké vyšetření krve ohledně hormonů, nebo chodíš na utz kvůli ovulaci? promin že se vyptávam, ale byla jsem ted u jiného dr a ten se hrozně divil že mi byl předepsán duphaston a že mi moje dr. nedělala žádný hormonální screening… tak by mě zajímalo jestli to běžně jiní doktoři dělají nebo ne…
a jinak držim pěsti at se co nejdřív zadaří!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama