Duphaston a vedlejší účinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Obara
Povídálka 27 příspěvků 27.10.18 21:00
Duphaston a vedlejší účinky

Ahoj všem, měla jste některá z vás při braní duphastonu vedlejší účinky? A když tak jaké? Byly to například závratě a píchání v podbřišku?
Děkuji za odpovědi :)

Reakce:

sara1000
Kelišová 5554 příspěvků 2 inzeráty 27.10.18 21:12

@Obara
Beru ho zrovna ted a nemam zadne vedlejsi ucinky.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 27.10.18 21:16

@Obara já když jsem ho brala, tak jsem měla hrozně nafouklé břicho, byla jsem strašně podrážděná…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1979 příspěvků 2 inzeráty 27.10.18 21:21

Snedla jsem ho snad tuny a nebylo mi po nem nikdy nic.

Obara
Povídálka 27 příspěvků 27.10.18 21:30
@Jitul.kaaa9 píše:
@Obara já když jsem ho brala, tak jsem měla hrozně nafouklé břicho, byla jsem strašně podrážděná…

Nafouklá jsem také, ale to nevím jestli tak úplně s ním souvisí, mě nafukuje téměř všechno :) :lol: … jinak ta podrážděnost se u mě objevuje taky, ale vždy až po půlce cyklu tedy pár dní po ovulaci…beru ho teď druhý měsíc a ten první měsíc byl celkem normální až na tu nafouklost a podrážděnost, ale teď mě právě už třetí den píchá v podbřišku což je tedy pro mě novinka a hlavně se to stupňuje čili je to píchání cítit častěji a i trochu intenzivněji ..takže nevím jestli to s tím duphastonem souvisí nebo je to něčím jiným :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >