Duphaston - jak brát? Vaše zkušenosti.

Anonymní
23.2.21 09:05

Duphaston - jak brát? Vaše zkušenosti.

Dobrý den,
na srovnání menstruačního cyklu jsem dostala lék Duphaston - dávkování 2 tablety denně po dobu 10 dní (v balení jsou dvě platíčka, vybrala jsem jedno). Menstruace se dostavila bez problémů. Mým dotazem ale je, jestli mám opět začít lék brát 10 dní před předpokládaným začátkem menstruace nebo mám čekat, zda se menstruace dostaví sama a nasadit lék až poté, co se cyklus nedostaví? Děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8014
23.2.21 10:14

Ber to tak jak ti dr řekla.. já to brala pořád když to došlo zavolala jsem k dr a ona napsala další, pokud bude tě chtít vidět tak si tě objedná a probere to s tebou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1005
23.2.21 10:24

Já brala na srovnání cyklu 17.-24. den ráno a večer. Menstruace přesně 28. den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty