Duplikat FAB klice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mts011
Nováček 6 příspěvků 07.03.18 21:28
Duplikat FAB klice

Neporadi nekdo zelezarstvi v Praze, kde mi udelaji duplikat klice FAB k zamku s bezpecnostni vlozkou nebo jak se to jmenuje? :(
Ztratila jsem od koleje

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11109 příspěvků 07.03.18 21:34

Zeptej se správce na kolejích, určitě k tomu bude něco potřeba

La-Vra
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 07.03.18 21:52

@mts011 pokud je to k bezpečnostní vložce, tak potřebuješ kartu. Bez ní ti duplikát nikde neudělají

Ivan PPZ
Kelišová 5744 příspěvků 07.03.18 21:57

Bezpečnostní vložka je široký pojem. Ale pokud je to něco lepšího, je k tomu potřeba karta s kódem. A to právě proto, aby nikdo nemohl okopírovat klíče, které se mu podaří (nějak) získat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >