Co se děje s duší sebevraha?

Sluníčko789
27.12.20 19:43

Duše nebevraha

Ahoj, chci se zeptat co si myslíte ze se deje s duši sebevraha, kamaradka před týdnem spáchala sebevrazdu a chci vedet, jestli ji teď dobre :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14705
27.12.20 19:48

@Sluníčko789 záleží v co věříš. Ja jsem ateista a věřím, že pokud je někdo tak zoufalý a spáchá sebevraždu, ted už ho nic netrápí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19080
@Sluníčko789 píše:
Ahoj, chci se zeptat co si myslíte ze se deje s duši sebevraha, kamaradka před týdnem spáchala sebevrazdu a chci vedet, jestli ji teď dobre :,(

nebevraha? a to je kdo?
Jinak k tématu -) opravdu si myslíš, že ti tu někdo reálně odpoví? že někdo opravdu ví? :think: se ti tu seběhne 100 lidí, kteří prohlásí, že je určitě v pekle, 100 lidí, kteří ti řeknou, že na něco po smrti nevěří a další 100…a tobě bude spíš hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967

Má klid, věřím, že je.
Nikdo neví, jestli tam něco pak je nebo není. Ale v bibli jsem nic o zatracení po sebevraždě nenašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
27.12.20 19:50
@Sluníčko789 píše:
Ahoj, chci se zeptat co si myslíte ze se deje s duši sebevraha, kamaradka před týdnem spáchala sebevrazdu a chci vedet, jestli ji teď dobre :,(

Je mrtvá. Necítí absolutně nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
27.12.20 19:57

Možná na mě budete koukat jak na blázna… Moje kamarádka udělala to samé a já ten den věděla, že se něco stalo. Celým tělem projížděl mráz, ale hodně. Večer jsem se tu zprávu dozvěděla. Mrazení ale neustávalo. Měla jsem kamarádku, co dělá do věcí mezi nebem a zemí a řekla mi, že je při mě. Měla jsem úkol. Denně večer před spaním jsem jí žádala, ať volá svého strážného anděla a ten jí odvede do světla. Až se tak stane ať mě pohladí po pravé ruce. Tři měsíce to trvalo, pak to pohlazení přišlo a já se šíleně lekla. Málem jsem se po…Pak ustalo mrazení po celém těle. A já věděla, že už jí je dobře a přišel zvláštní klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
27.12.20 19:57

Pomodlete se za ni.
Otče náš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
27.12.20 20:01

Popřejte ji, aby našla klid. Dejte ji svíčku na hrob.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
27.12.20 20:06
@dlouha píše:
Možná na mě budete koukat jak na blázna… Moje kamarádka udělala to samé a já ten den věděla, že se něco stalo. Celým tělem projížděl mráz, ale hodně. Večer jsem se tu zprávu dozvěděla. Mrazení ale neustávalo. Měla jsem kamarádku, co dělá do věcí mezi nebem a zemí a řekla mi, že je při mě. Měla jsem úkol. Denně večer před spaním jsem jí žádala, ať volá svého strážného anděla a ten jí odvede do světla. Až se tak stane ať mě pohladí po pravé ruce. Tři měsíce to trvalo, pak to pohlazení přišlo a já se šíleně lekla. Málem jsem se po…Pak ustalo mrazení po celém těle. A já věděla, že už jí je dobře a přišel zvláštní klid.

Tak když si denně před spaním budeš něco opakovat, tak to jednou pocítíš. Není to žádné „kouzlo“ nebo něco mezi nebem a zemí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4025
27.12.20 20:18
@Sluníčko789 píše:

Na tohle Ti nikdo nemůže dát jinou odpověď než tu, které sám věří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
27.12.20 20:33

Sluníčko789

Myslím, že pro nás, pro které je život utrpením, je smrt vysvobozením. Pak už není žádná bolest, ani fyzická, ani psychická. Myslím, že smrt může být pro někoho vysvobozením. A věřím, že tam nahoře je něco krásného - musí být! :kytka:

Příspěvek upraven 27.12.20 v 22:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
27.12.20 20:39
@Monik29 píše:
Myslím, že pro nás, pro které je život utrpením, je smrt vysvobozením. pak už není žádná bolest, ani fyzická, ani psychická. Myslím, že smrt může být pro někoho vysvobozením. A věřím, že tam nahoře je něco krásného - musí být! :kytka:

Nahoře jsou mraky a pak dál už jen vesmír.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30945
27.12.20 20:41

@Russet koho chceš presvedčit? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
27.12.20 20:45
@PaníKadrnožková píše:
@Russet koho chceš presvedčit? ;)

Nesnažím se nikoho přesvědčit. Diskutuju. To je tady normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
27.12.20 21:35

Věřím, že tvé kamarádce je už dobře, že došla klidu a pokoje, protože tady na zemi ho nenašla. Věřím, že Bůh, Vesmír nebo kdokoliv je nad námi, že to pochopí.
Prosím, modli se za ni, jak bylo psáno výše Otče náš a zapaluj za její duši svíčky, bílé, očišťující.
Je mi to moc líto a přeji ti, abys ses s tím srovnala a přála její duši klid a mír.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat