Dušnost uz nemůžu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Monika ban
4.7.22 14:46

Dušnost uz nemůžu

Čau jak poznám nedostatek draslíku? Mám kámen na prsou stane se mi dýchá EKG rtg plic v pořádku v březnu, už nevím co mám dělat ke to od zad nebo něco jiného mám hypofunkci Šť. Žl… Může to mít vliv

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
290
4.7.22 14:49

Už zase?

Prosímtě najdi si tu terapii a ber ty AD co jsi dostala. Jiná cesta z toho není. Už opravdu potřebuješ terapii, protože zakládat tolik témat o tom stejném už je chorobné.

• Nahlásit
216
4.7.22 14:50

Pripominas mi samu sebe já to dělala taky, vše jsem házela na štítnou pak jsem si ale uvědomila že ji léčím. od miminka že jsem tohle nikdy neměla že tam asi. Problém nebude popovídal jsem si s mojí endo doktorkou je skvělá a uklidnila mě proto uz to neřeším… Buď je to psychické nebo od zad a pokud máš hypo stitnici nemůžeš mít dušnost

• Nahlásit
216
4.7.22 15:26

Jako nevím jestli to je nějaký výsměch od vás nebo co ale ale takové příspěvky jsem dávála já zeptám se admina ať se na to podívat a pokud jsi tedy reální člověk co má takové problémy tak to řeš! Hypofunkce ti dušnost prostě neudělá jestli máš rtg plic v pořádku a EKG taky tak je chyba asi v hlavě nevím co dokáže nedostatek draslíku já ho měla taky měla jsem kámen na hrudi ale v nemocnici mi řekli že to je od nervů

• Nahlásit
Monika ban
4.7.22 15:37

@Adeehidee nevím kdo jsi a nevím co jsi psala každopádně je mi soufl a neřekla bych že ze stressu

• Nahlásit
47593
4.7.22 15:39

Hedus, už zase? Začni brát ta AD, jinak se zblaznis.

• Nahlásit
216
4.7.22 15:41

@inkakřivák ale já to vážně nepsala teď si s dotyčnou/dotyčným píšu tohle nepřijde normální aby někdo psal takové příspěvky jako jsem psala dřív já

• Nahlásit
1629
4.7.22 15:44
@Adeehidee píše:
@inkakřivák ale já to vážně nepsala teď si s dotyčnou/dotyčným píšu tohle nepřijde normální aby někdo psal takové příspěvky jako jsem psala dřív já

Paranoia?

• Nahlásit
216
4.7.22 15:46

@Suelinda ty jsi paranoidní prosím tě píše to nějaká stejně jebnutá holka jako já já jsem tady příspěvek nepsala!! Klidně si nápis adminovi a bez si rejpat někam jinam!!

• Nahlásit
47593
4.7.22 15:49

@Adeehidee Co tě bere? Odpovídám zakladatelce.

• Nahlásit
216
4.7.22 15:51

@inkakřivák promiň já to zase chtěla napsat jedny co zase plácá kravíny

• Nahlásit
33555
4.7.22 15:52
@Adeehidee píše:
@inkakřivák promiň já to zase chtěla napsat jedny co zase plácá kravíny

Plácáš ty. Jako vždy. :zed:

• Nahlásit
33555
4.7.22 15:53
@Adeehidee píše:
@Suelinda ty jsi paranoidní prosím tě píše to nějaká stejně jebnutá holka jako já já jsem tady příspěvek nepsala!! Klidně si nápis adminovi a bez si rejpat někam jinam!!

To sedí od někoho, kdo tu má dva profily a v minulých dnech tu trollil.

• Nahlásit
216
4.7.22 15:53

@topazio přečti si kdo to píše na hoře a přečti si co píšu já!!!

• Nahlásit
33555
4.7.22 15:54
@inkakřivák píše:
Hedus, už zase? Začni brát ta AD, jinak se zblaznis.

Už je to tu zase. :zed:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat