Únava rada?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Monika ban
4.7.22 12:01

Únava rada?

Čaute léčím stitnici od malá co jsem si všimla je to že si vezmu prášek za půl hodiny si dám jídlo a padne na mě šílená únava dle Dr jsem prý blázen a mám se léčit mám ji vrozenou vadu čili beru jen hormony je to tím nebo něčím jiným

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
216
4.7.22 12:03

Čím. vic jsi unavená tím víc se hýbej já mám taky vrozenou vadu a přišla jsem na to že když na mě jde únava tak se severu a jdu něco udělat a hodně piju ono ne vše s tím souvisí já ji taky za vše vinila i přes to že lékařka říkala. ue to u toho není tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26396
4.7.22 12:27

A když si ten prášek nevezmeš a sníš stejné jídlo, tak to na tebe nepadne?

Já mám zkušenost, že hrozně záleží, co sním. Polovina jídel mi přivádí „gastrokoma“. A to především ta sacharidová.
Takže po mase se zeleninou nic, po knedlíku s omáčkou, ale i po těstovinách nebo větším množství pečiva, bych spala jak mimino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Monika ban
4.7.22 12:30

Já prej mám hodnoty v pořádku tak nevím ale ta únava je šílená pořád se hlídám

• Citovat
  • Nahlásit
33555
5.7.22 08:09

@admin i tady odpovídá sama sobě. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16071
5.7.22 08:51

Dobrý den, @topazio

ano vím, uživatelce jsem druhý profil smazala, více v tuto chvíli bohužel udělat nemohu.

Hezký den,
Viki :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33555
5.7.22 08:58
@admin píše:
Dobrý den, @topazio

ano vím, uživatelce jsem druhý profil smazala, více v tuto chvíli bohužel udělat nemohu.

Hezký den,

Má ještě jeden další profil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33555
5.7.22 13:30
@admin píše:
Dobrý den, @topazio

Hezký den,

Její další profil. https://www.emimino.cz/…adeehideeee/
Je to uživatelka Adeehidee.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33555
5.7.22 14:24
@Adeehidee píše: Čím. vic jsi unavená tím víc se hýbej já mám taky vrozenou vadu a přišla jsem na to že když na mě jde únava tak se severu a jdu něco udělat a hodně piju ono ne vše s tím souvisí já ji taky za vše vinila i přes to že lékařka říkala. ue to u toho není tak nevím

https://www.emimino.cz/…rankovani/3/

Měla jsem pravdu. Píšeš mi v diskuzi, že se mám jít léčit. Ale spíše bys měla ty vyhledat lékaře. Zakládáš diskuze pod více nicky a mluvíš sama se sebou. Když tě někdo odhalí, tak ostatním nadáváš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat