Důvod k rozvodu

Anonymní
26.12.19 21:26

Důvod k rozvodu

Zajímalo by mě, co vás vedlo k rozchodu s partnerem? A teď nemyslím věci jako nevěra, násilí a tak, spíš něco atypickeho…
My s manželem teď procházíme krizi, máme jedno dítě a druhé na cestě a přijde mi, že je ta propast čím dál hlubší..Teď už vím, že kdybych nebyla dřív naivní a zamilovaná, tak bych si ho jako životního partnera nikdy nevybrala… :nevim: „Chlap“, který není schopný vyřešit nic v domácnosti, na Štědrý den jsem se sama vrtala v ledničce, která přestala chladit, protože „on není žádný instalatér“…A to je jen střípek, podobné věci jsou u nás na denním pořádku a mě čím dál víc vrtá hlavou, na co ho vlastně potřebuju (krom toho že vydělává)… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.12.19 21:31

Zjistila jsem, že ho k ničemu nepotřebuji. Všechno sem si musela zařizovat sama. Žil si svůj život a bylo vidět, že ja a syn mu jsme vlastně na obtíž.

• Nahlásit
  • Citovat
473
26.12.19 21:34

A jaky byl duvod vasi svatby? Vzpomen si na to…jinak tohle mi na rozvod neprijde, spis jsi tehotna. Lednicku jsi vyresila sama? Manzel mel spis zavolat opravare, nekdo na manualni cinnosti holt neni, ale zase umi neco jineho. Ladte spis spolu komunikaci. Na rozvod je vzdycky casu…vzdyt mate spolu deti! ( a abych odpovedela, rozvedla jsem se kvuli nasili…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8112
27.12.19 08:52

My bychom na ledničku taky volali opraváře, nevidím na tom nic špatného a kdybych to uměla já, tak bych to udělala já.
Manžel dělá spoustu dalších věcí.
Nevím, jak to máte, jestli se jen veze a nedělá vůbec nic, tak je to blbé. Pokud tgy máš pocit, že chlap má být opravář domácí, tak sis asi měla vybrat někoho jiného.
Podle jednoho příkladu těžko poznat, která možnost to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 09:29

Další Těhulka v tenzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie