Dvě děti v jeden rok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Florka22
Stálice 60 příspěvků 02.09.18 11:01
Dvě děti v jeden rok?

Známé se narodil 1. ledna syn a v ten samý rok 12. prosince další syn. Přijde mi úžasné, že děti i když jsou prakticky o rok od sebe, tak slaví ty samé narozeniny v jeden rok.

Má někdo také takto děti od sebe?

Já mám taky děti o rok. Syn 8.12.2007 a další 1.12.2008.

Teď mě potkala ta samá situace. Dcerka je 1.5.2018 a další mimčo čekám 3.5.2019. :srdce:

Sama mám přesně o rok mladší sestru. Jsem 19.7.1976 a sestra 17.7.1977 :srdce: Jsme sice všichni o rok, ale ne v jeden rok, tak proto mě napadá, zda máte taky sourozence nebo děti v jeden rok :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Monchichik
Kelišová 5167 příspěvků 02.09.18 11:04

V jeden rok ne, ale do roka :lol: jeden je 14.7. a druhý následující rok 20.6.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 02.09.18 11:05

Já teda nemám, ale chodila se mnou do třídy holka, která měla segru přesně o rok mladší, ale byly obe v lednu, tak se do jednoho roku nevesly. Já spis smekám, ze to davas a opravdu te obdivuju. Mám teď dvoumesicniho chlapečka a vůbec si nedovedu představit, ze bych měla teď otěhotnět… už jen kvůli tomu, ze vůbec nemám pocit, ze bych zregenerovala a malého si strašně užívám a myslím, ze by mi fakt hrablo. Takže klobouk dolu :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:08

@Florka22 Ahoj tato situace co máš ty se mě týká dcera je 7.11.17.a nyní mám termín 26.10.18.v rodině ani v okolí nikoho neznám a všichni si klepou na čelo..ale stalo se a pryč bych mimčo nikdy nedala :mavam:

Tardulka
Závislačka 3618 příspěvků 02.09.18 11:08

Můj brácha je 23.5. a já o necelých 11 měsíců později 17.4. :jazyk:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16814 příspěvků 02.09.18 11:22

Ne.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 11:36

Já mám kluky po roce a 8 dnech, oba jsou květnový :palec: Ale jsem ve skupince na fb Skorodvojčátka a tam je takových mamin, co mají děti v jednom roce víc. Myslím, že jedna i s rozdílem 10,5 měsíce :mavam:

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 02.09.18 11:46

Já měla syna 1.10.2015 a dcerka je 7.10.2016 :srdce: jinak se sestrou jsme Teda od sebe 18 měsíců, já v dubnu, ona listopad následující rok :mrgreen: ale mám kamarádku, která je v lednu a v prosinci se jí narodila sestřička :P a další listopad dokonce i bratricek :mrgreen:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 02.09.18 11:54
@Kobliha51 píše:
Ne.
:mrgreen:

Manžel má bratra o 11 měsíců mladšího ;) Tchýně se vždycky červená, když na to přijde řeč :D

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 02.09.18 12:10

Ne, nejsem sebevrah, abych měla děti tak blízko sebe. Navíc vím, že kojení není antikoncepce.

modravlocka
Kecalka 262 příspěvků 02.09.18 13:11

O nekolika málo dětech do roka od sebe vím. Vzdy se jednalo o „nehodu“, nikdo z jejich rodičů do toho nesel umyslne. Popravdě doufám, že me to nepotká, to bych byla skutecne chodící zombie. :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 44789 příspěvků 02.09.18 13:18

Muj muz se narodili v jeden rok. On je unor 76 a segry dvojcata prosinec 76. V te dobe nebyl UTZ a vsechny nase dostupne vymozenosti, takze cekali druhe dite brzo, ale domu misto jednoho donesli dve. Rikala tchyne, kdyz je krmila, ze sedel kazdy v rohu ohradky a ona mezi nima a krmila je a zvladla to. My jsme meli tri po sobe, jak schodky je mame, ale prece trosku rezerva :mrgreen:. A nemusela jsem vyvarovat plenky atd., protoze jsem pouzivala papirovky.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 1 inzerát 02.09.18 13:41
@Kelsey píše:
Muj muz se narodili v jeden rok. On je unor 76 a segry dvojcata prosinec 76. V te dobe nebyl UTZ a vsechny nase dostupne vymozenosti, takze cekali druhe dite brzo, ale domu misto jednoho donesli dve. Rikala tchyne, kdyz je krmila, ze sedel kazdy v rohu ohradky a ona mezi nima a krmila je a zvladla to. My jsme meli tri po sobe, jak schodky je mame, ale prece trosku rezerva :mrgreen:. A nemusela jsem vyvarovat plenky atd., protoze jsem pouzivala papirovky.

Manžela babička má dvoje dvojčata po roce :lol: Nedávno jsme prohlíželi fotky a tedy, obdivuji jí, že to dala :palec: Už starší byly všechny 4 děti stejně velké. :lol: Ale dřív to bylo jinak no…starala se celá rodina. Mně stačili bohatě moje 2 děti po roce :lol:

Kelsey
Hvězda diskuse 44789 příspěvků 02.09.18 13:49
@Terezxx píše:
Manžela babička má dvoje dvojčata po roce :lol: Nedávno jsme prohlíželi fotky a tedy, obdivuji jí, že to dala :palec: Už starší byly všechny 4 děti stejně velké. :lol: Ale dřív to bylo jinak no…starala se celá rodina. Mně stačili bohatě moje 2 děti po roce :lol:

No prave, ze to driv maminy zvladaly. Tchani teda uz bydleli v panelaku. To je pro me o velkou starost min, kdyby litala kolem baraku a batolete, mimin, k tomu vyvarovat atd. Tak by to bylo uplne silene.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 13:51

Manžel je po svojí sestře přesně za rok. Řekla bych, že i díky tomu to odnesl dost zdravotně.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >