Dýchání v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marketa.zborilova
Povídálka 48 příspěvků 25.08.14 08:13
Dýchání v těhotenství

Zdravím budoucí i současné maminky a obracím se s dotazem..jsem ve 21.tt a už od začátku mám problém s ucpaným nosem a zhoršeným dýcháním.. bez nosních sprejů se téměř nenadechnu.. :,( alergie ani nachlazení to není.. nyní začínám být i zahleněná… je to normální…??? :nevim:

Reakce:
Halibar
Kelišová 6354 příspěvků 25.08.14 08:16
koasi
Kelišová 6440 příspěvků 25.08.14 08:40

@marketa.zborilova JoJo prokrvená sliznice :-)

na to je supr věc porodit a ono to přejde… me takhle trapili i uši a přesně toto jsem slychala az pořídíte to zmizí samo… strašná věta

marketa.zborilova
Povídálka 48 příspěvků 25.08.14 08:56

NOO tak to se máme až do ledna na co těšit… :potlesk:

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 25.08.14 09:23

Ahoj jsem 24tt a mam uplne to same. Problemy s usima a nosem. Uz jsem si rikala jestli se malo neoblikam nebo tak neco :/

Gina
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 1 inzerát 25.08.14 09:34

Ahoj, taky to mám, už prakticky od začátku těhotenství. V noci se mi blbě spí, protože tím mým funěním budím manžela a ten jak se začne v postelí mlít, tak vzbudí i mě a tak je to pořád dokola. V lékárně mi dali pouze Sterimar a ten vůbec nepomůže, konzultovala jsem s doktorem možnost použití Olynthu, říkal, že pokud si ho nestříkám několikrát denně, tak není problém, ale stejně si ho snažím dát tak jednou za 3 dny, protože se bojím, abych si zase úplně nezničila sliznici v nose, už teď začínám cítit, jak jí mám hrozně suchou. Správně by se tyhle spreje měly používat tak max. 7-14 dní v kuse. Ach jo, je to boj. Navíc jsem prý začala v noci i děsně chrápat, asi začnu spát v obýváku, ať máme oba klid :nevim:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 25.08.14 09:45

@marketa.zborilova je to normální, to vydržíš :lol: Až mimi naroste, tak už budeš mít pocit, že dýchat nemůžeš vůbec, ale budeš. Jestli tě to uklidní, tak je to velmi časté. Tedy nikdy jsem nepoužívala spreje

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 25.08.14 09:55

@Gina to je presny. Vcera jsem dokonce vstala a rekla, ze uz lezet nebudu, ptz mam pocit ze se udusim. Mam pocit, ze kazdej nadech je strasne tezkej :D

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 25.08.14 11:28

Mam to same a je to cim dal tim horsi… Jsem ve 32.tt a den ode dne se to zhorsuje :D A taky velka krvacivost z nosu, temer denne… Musim brat zelezo :|

marketa.zborilova
Povídálka 48 příspěvků 25.08.14 12:01

Co na ucpaný nos pužíváte..?? Mě v lékárárně doporučili Quix - uplně k ničemu - je to na bázi mořské soli.. a teď mám tedy otrivin pro děti od 2- 6 let ale to se může užívat jenom 14 dní :,(

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 25.08.14 12:07

Ja pouzivam jen kapesnik. Smrkat mi nastesti jde bez problemu. Jo vcera se vlastne k tomu pridalo tepani v dasnich uplne jsem cejtila jak je mam prokrvene

šotolka
Stálice 80 příspěvků 25.08.14 13:31

Mela jsem stejny problem. Uplne priserne ucpany nos, nemohla jsem v noci vubec spat, pres den jsem mela nos skoro ucpany porad. Kazdy si myslel, ze mam hroznou rymu, protoze jsem huhnala. Nemohla jsem se poradne ani najist, kdyz jsem se mezi sousty musela nadechovat pusou.
Tak jsem sla na ORL.Dg. tehotenska rhinopatie, dostala jsem kapky s kortikoidy a pomohlo to. Nevyresilo to problem uplne, ale dalo se s tim zit. Obcas jsem pouzila taky nejake kapky do nosu(Nasivin, Olynth apod…),ale nebylo nutne je uzivat porad.
Jak jsem porodila, ucpany nos byl uplne pryc. Pokud Te to tedy moc obtezuje, doporucuju resit to s ORL lekarem.

marketa.zborilova
Povídálka 48 příspěvků 25.08.14 13:45

DĚKUJI za radu :) :kytka:

Moňulééé
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 25.08.14 15:38

Ahoj holky, ja to mam taky od zacatku tehu, ted se mi dycha lip ale v tech tropech jsem myslela že už se snad nikdy normalne nenadechnu.Prej je dobra Vincentka, tu muzeme stříkat vic krat denne :mavam: jinak ja jsem 25 tt

šotolka
Stálice 80 příspěvků 25.08.14 15:43

Ja jsem vyzkousela vsechny morske vody, vincentku i bylinne pripravky. Nepomohlo mi nic.Na pocasi to nijak nezalezelo.Rymu jsem nemela, jen zcela ucpany nos.

Váš příspěvek
Reklama