Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahoj maminky, prosím Vás ti kteří mají EW duo a používají ho jako sourozenecky, měla bych prosbičku, děti mame brzy po sobě a mám doma už EW duo sporťak s tím že jsem chtěla doukoupit jednu Autosedačku a korbičku s adaptery, ale dnes jsem se snažila odstrojit stranu kde bude korba a vše se mi povedlo sundat až na boudičky ktere jsou spolu spojene uprostřed:-( to je mám od sebe odšroubovat nebo jde sundat jen jedna? rok vyroby podle prodavajici z bazaru by měl byt 2009 prosím prosím o pomoc
děkuji ![]()
Máte zkušenost s EasyWalker DuoWalker?
Přidejte zkušenost s EasyWalker DuoWalkerJa mam doma pripraveny sourozenecky EW duo, pro deti 13 mes.od sebe. Druhe zatim jeste v brisku
A ano, boudicka sportaku se odsroubovava, jen ta jedna. Rok vyroby mam 2010.
@Ivanas85 píše:
Ja mam doma pripraveny sourozenecky EW duo, pro deti 13 mes.od sebe. Druhe zatim jeste v briskuA ano, boudicka sportaku se odsroubovava, jen ta jedna. Rok vyroby mam 2010.
Supééér moc děkuju za rychlou odpověď
, takže se nemusím obávat že jsem koupila blbě ![]()
Urcite ne. Ja koupila minuly mesic a pani mi to vse ukazala. Je to fakt jen na sroubky ![]()
@Ivanas85 píše:
Urcite ne. Ja koupila minuly mesic a pani mi to vse ukazala. Je to fakt jen na sroubky
já právě koukala i na fotky různě a nikde nic nebylo vidět až tady viz foto, tak jsem si zhluboka oddychla ![]()
ještě jednou děkuju ![]()
Holky nebudete některá prodávat korbičku na easy duo? chci ho jako sourozenecký
Mám takový dotaz, pokud si pořídím Easywalker z roku 2012 se dvěma sportovníma korbama a dokoupím si hlubokou korbu z roku 2015 - bude ta hluboká korba adaptabilní s konstrukcí z roku 2012? Má někdo zkušenost? Nebo neprodává někdo easy walker jako sourozenecký již nakombinovaný - hluboká a sportovní verze? Budu mít holky od sebe 19 měsíců.
@Miriska Na verzi z 2012 bude sedet nova korba. Na verze z casti roku 2011 a starsi jsou jine. Starsi verze ma kulate trubky konstrukce, od 2011 trochu zplostele zrubky konstrukce, snad se dobre vyjadruji…
@Ivanas85 Děkuji moc, rozumím
2012 a 2015 by mohlo sedět?
Ještě se poptám majitelky, jaké má trubky.
@Miriska pokud je to opravdu model 2012, tak to bude sedet. A presne overis podle trubek a take podle brzdy treba, starsi modely mely brzdu nozni, ze jsi na ni slapala uprostred - mezi koly, u noveho modelu po stranach - u kol.