Elektrické autíčko - servis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

softee
Kecalka 357 příspěvků 06.08.15 09:18
Elektricke auticko - servis

Ahojholky, syn dostal pred mesicem elektricke auto, ktere se ted rozbilo. Nejde nastartovat, resp rozsviti se vse, ale nenaskoci motor. Blbe je, ze jsem ho objednala az z Vyskova a ja jsem od Prahy, krabici uz nemam, cili bychmusela resit ppl, dopravne, ani nevim, jak to zabalit a hlavne do ceho…nevite prosim, zda nekde ve stredoceskem kraji nebo praze opravuji tato auta? dekuji za reakce

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62960 příspěvků 3 inzeráty 06.08.15 09:25

@softee Zkusila bych se pozeptat kde opravují elektrické sekačky.

softee
Kecalka 357 příspěvků 06.08.15 09:31
@j.a.n.i1 píše:
@softee Zkusila bych se pozeptat kde opravují elektrické sekačky.

ajo, dekuji:-)to mne nenapadlo.

sevilla 122
Kecalka 249 příspěvků 13 inzerátů 20.07.17 19:19
Elektrické autíčko dobíjení.

Dobrý den, je někdo kdo poradí? Po roce jsme dali dobíjet autíčko na 10 hod. a nejede jen bliká :( tak jsem se zeptat kolik cca. hodin dobijíte elektro autíčko mám konkrétně LAMBORGHINI. Děkuji :mavam:

Ellie23
Povídálka 12 příspěvků 20.07.17 20:39

@sevilla 122 my teda mame forda ale nam bylo receno dobijet cca na 6 hodin kazdy mesic i pokud se nepouziva aby neodesla baterie. Jinak pri vybiti cca tech 8-10 hodin podle toho kdy si vzpomenu :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >