Emulips-slim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lukina1
Stálice 88 příspěvků 13.09.10 10:39
emulips-slim

ahoj jsem 4mesice po porodu,a vaha stoji potvora.kazdy den cvicim,a vysledek zadny :zed: porad jak dyna.mela jsem 75,a ted mam 90,v porodnici jsem nechala 8kg.malej mel skoro 5kg ,tak mi kazdej rikal ze budu mit dve,jak jsem mela velky bricho. :cry: tchyne tvrdi ze mam vydrzet ze je to jeste brzo,no ale minule tvrdila ze ma malej potnicky,a kdyz jsem vymenila prasek na prani tak potnicky zmizeli. :wink: .ale nasla jsem na internete EMULIPS-SLIM. znate to nekdo,psaly recenze maminy ze po porodu jim sly kila snaz dolu,jsou to nejake prirodni kapsle.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 13.09.10 10:44

ahoj, ja teda nevim jestli je to vhodne ke kojeni, nikde jsem to nenasla:-(a pokud jsi zhubla 8 kilo tak je to dobre, fakt je ten, že ja jsem v porodnici nechala jen 6kilo a pak dve v šestinedeli, ale nabrala jsem jen 8 kilo, bohužel ač cvicim jak chci, tak vaha stoji…

lukina1
Stálice 88 příspěvků 13.09.10 10:49

ja uz nekojim mliko uz nemam,moje maminka nemela vubec,tak prej byl zazrak ze jsem mela aspon ty 3,5mesice.stejne malej je velkej uz ma pres 7kg,je to nenasyta.

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 13.09.10 10:54

aha, tak to mužeš, ja bohužel ještě kojim, nějak nemužu toho sveho broucka mlíčka se vzdat

lukina1
Stálice 88 příspěvků 13.09.10 11:00

bud rada co ja bych za to dala,kdyz nekam jedem tak to je horor :lol: ,prevarit vodu,nachystat mliko,,lahve se studenou vodou,kazdej kouka co stoho namychame, :wink: .

tterka
Kelišová 5420 příspěvků 13.09.10 11:26

Ahoj lukino,
emulips slim je dobrý, když se používá správně. V žádném případě ho nedoporučuji při kojení.
Pokud bys chtěla, můžeš užívat emulips (klasický v kapkách) + emulips slim drink. Ten se při kojení může. Kapsle určitě neber dokud nepřestaneš kojit. Emulips slim je dvousložkový - jedna krabička kapsle, druhá právě drink. Drink se dá koupit samostatně, kapsle ne.
Další problém je v tom, že spousta distributorů prodá emulips slim, aniž by k němu podali další informace. Před hubnutím s dvousložkovým slimem je důležitá očista organismu - minimálně jedna kůra (cca 1 měsíc) - pomocí ok alfa plus a emulips (kapky). A potom se slim užívá zároveň i s emulipsem v kapkách.
Je možné nakupovat i za velkoobchodní ceny, které jsou o 40% nižší než ty maloobchodní - po registraci (poptej se toho, od koho budeš kupovat).
Ufff…
Snad jsem napsala vše podstatné. Kdyby byl ještě nějaký dotázek, tak písni :wink:

tterka
Kelišová 5420 příspěvků 13.09.10 11:27

:oops: :oops: :oops: Jsem přehlédla, že už nekojíš :oops: :oops: :oops:

lukina1
Stálice 88 příspěvků 13.09.10 11:51

mas snim nejake skusenosti? je to docela dost drahe tak vaham. :think: :think:

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 13.09.10 11:51

Ahoj Terko, jestli jsem to dobre pochopila tak co poslala Lukina jako odkaz, tak to neni možné používat při kojení. Diky

tterka
Kelišová 5420 příspěvků 13.09.10 12:07

Janik, však já vím, že se to při kojení neužívá. Také jsem to lukině napsala :wink:

Lukino, zkušenosti mám já i kamarádka. Ale sama s touto firmou spolupracuji, takže o tom docela nerada píšu. Většinou, když se o tom píše na diskuze, tak se naprostá většina zúčastněných na distributora slétne s řečmi typu „To je zajímavé, že to funguje jen na distributora“ :nevim: :lol: :nevim:

Cenově jsou dost náročné, ale můžeš se za 200 Kč zaregistrovat (na jeden rok) a potom nakupuješ za velkoobchodní ceny, které jsou o dost nižší :wink:

lukina1
Stálice 88 příspěvků 13.09.10 12:14

ja jsem chtela vedet jestli to fakt funguje,protoze takovych podobnych vyrobku je mraky,ale tohle mi prislo zajimavy ikdyz je to palka.jen nechapu,proc je tam ten emulips-slim zvlast ,apak je to tam rozkouskovany na 3 faze.tak ta prvni nabidka mi prijde levnejsi nez davat tolik za ty tri faze.zaregistrovat si myslela jako na tech strankach? jsem trosku pomalejsi. :think: :lol:

tterka
Kelišová 5420 příspěvků 13.09.10 12:37

Luki,
uložim dítko a písnu ti sz. Nechci moc zacházet do detailů, aby to admini nebrali jako reklamu :wink:

lukina1
Stálice 88 příspěvků 13.09.10 12:41

napis mi to na email.hrazda888@sez­nam.cz dik moc :wink: :wink:

Bojko
Kecalka 197 příspěvků 13.09.10 13:06

I já spolupracuji s OKG a Emulips Slim bych doporučila později, až tělo je připravené na hubnutí. Nejprve jen Emulips.

bormenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.10 13:45
Emulips

Ahoj, ja som si kupila Emulips kvapky. Stale este kojim tak neviem ci ich mam zacat uzivat…a ci sa mozu uzivat samotne alebo si mam k tomu nieco dokupit… vyzera, ze vies o com hovoris, tak mi porad pls…Dakujem

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >