Energylandie - jak to tam funguje?

18.4.25 15:31

Energylandie - jak to tam funguje?

Ahojky, poprosim postrehy vsech, co jste byli v Polsku v Energylandii. Jedeme tam poprve tak budu rada co a jak. Jak se neztratit, co s vecmi kdyz jdete na atrakci a jak je to se vstupnym? Lepsi koupit na miste nebo online? Atd… Diky :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65462
18.4.25 15:45

@lenka hostalgová vždy jsme kupovali on line, většinou, když byla akce nějaká.
Zaplatíte vstup a pak už můžete všude :lol:
U atrakci jsou boxy na tašky a batohy, to si můžete dokoupit až tam. U některých jsou takové police, kam je odložite zdarma. Ale to jen tam, kde je vstup a výstup z atrakce na stejném místě
Ale my už bereme vždy jen malý batůžek, s tím se může na většinu atrakcí, nebo je jeden, co hlídá.

Příspěvek upraven 18.04.25 v 15:45

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1540
18.4.25 15:45

Tak já už tam byla dyl a od té doby se to tam dost změnilo. Ale pořád se víc vyplatí tam jet v den narozenin děti, vstup za 1 zloty. Nebo to koupit online. Nabízí to i slevomat.cz.
Ohledně věci neporadím, manžel atrakce nemá rad, tak hlídal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22744
18.4.25 16:00
@Petra Z píše: Více

Jako, ze se nekde plati za to, ze tam par minut nechas batoh 8o? To jsem jeste nikde nevidela, ze by se za to platilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65462
18.4.25 16:20

@Oriseka dá se koupit náramek na ruku a v určitých zónách mají skříňky na ten náramek
Takže ne jen jedna atrakce. Je to tuším podle barev, ty zóny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65462
18.4.25 16:30

@Oriseka tady info

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22744
18.4.25 17:02
@Petra Z píše: Více

Diky za info. Je to trochu komplovane oproti Legolandu ci Majalandu, kde to jen hodis do prilehlych kosu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
18.4.25 17:03
@Oriseka píše: Více

asi se tam kradlo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22744
18.4.25 18:30
@stinga píše: Více

Asi jo. Vidis to me nenapadlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.25 16:40

A jakou prosim presne koupit vstupenku pro dospeleho a dite do 140cm aby to vyslo nejlevneji? Nekde jsem cetla, ze pro dite je za 59 zlotych

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65462
19.4.25 16:43
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
8.5.26 11:21

Výborná zábava pro celou rodinu. Je zde spousta atrakcí, občerstvení a záchodů, které jsou naprosto čisté. Výborný a intenzivní zážitek o kterém si v Čechách můžeme nechat jenom zdát. Vstupenky se vyplatí koupit přes internet, jsou o trochu levnější, než kdybyste je kupovali na místě - https://tiqets.com/…ka-p1088684/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin