Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, téma spíš pro odlehčení. Všichni asi máme sny, ze kterých jsme rádi, že se probudime s úlevou, že to byl jen sen. A pak takové, kdy jsme zklamání, že to s ránem skončilo. A to se mi stalo dneska.
Zdálo se mi, že jsme se nějak intimně sblížili s kolegou, který se mi teda i ve skutečnosti docela líbí, jenže nevím jak, protože tuhle část filmu režisér utnul u rozhodnutí, že do toho s výčitkami půjdu - bohužel jsem asi podstatnou část času - (pár setin vteřiny, podle toho, jak dlouho prý ve skutečnosti trvá sen, ale zdálo se to jako vecnost) věnovala tomu morálního hledisku
- a následně mi ten kolega navrhnul, jestli s ním nechci strávit týden po nočních zábavách a barech. Úplně se vidím, jak v tom snu strašně dlouho přemýšlím, jak to vysvětlím doma, že je to nereálný, ale nakonec to nějak rozlousknu a jak pubertální slepice se slintaním odcházím za kolegou a… střih! V ložnici litá otravná moucha a pote, co mě probudí, už znovu nedokážu usnout a navázat.
Tak tomu říkám pech! Svědomí mi nedá pokoj ani v noci.
Máte někdo podobný zážitek? Sem s ním, třeba se pobavíme.
… tak já třeba už zvonil s kyticí u jejích dveří a ejhle na mobil přišla zpráva, že kurýr přiveze balíček… no nezabili byste ho po příjezdu?
@Judy Hopkava píše:
@Prostě Vodnář Jistě, stejně jako tu pitomou mouchu.![]()
No jo, jenže za mouchu vás nikdo neodsoudí, že by úměra k její velikosti?
To se mi stává běžně, tak 2× do roka… Erotický sen a bum! Před tím nejlepším se vzbudím
ale já mám takový pocit, že z jakéhokoli snu, který začne být zajímavý, se v tu chvíli probudím… Dneska se mi zdálo, že jsem spala u našich a v ložnici jsem našla porno časopisy
no nechápu tu radost ve snu, když je porno všude dostupné na netu… No a šup! Probudila jsem se v okamžiku, kdy jsem vzala první časopis do ruky
ani otevřít jsem ho nestihla ![]()
Jistě, to znám. Ideálně se mi ve snu objeví někdo, o kom jsem takhle nikdy nepřemýšlela (třeba tlustý chlupatý šéf), ale v tom snu jsem z něj úplně paf, ale nesmí nás nikdo vidět.. takže se ruzne schovávame, těsně, než k tomu dojde, se probudím a můžu se jít rovnou vyblinkat jen z té samotné představy:)
Tyhle sny mívám pravidelně. ![]()
Když už by se mělo jít konečně na to, tak nastane klasický problém, že není kde a než vhodné místo najdeme, tak zvoní budík.
![]()