Je pro každou maminku její děťátko nejkrásnější na světě?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
789
12.5.22 14:26

Je pro každou maminku její děťátko nejkrásnější na světě?

Ahoj holky, ráda bych tu založila téma na odlehčení. Jak to máte vy? Líbí se vám vzhledově vaše děti bez námitek nebo byste na nich tu a tam něco poopravily, kdyby to šlo? Já mám dvě a neopravovala bych nic. Tím se nechci chvástat, jen jsem začala s odpověďmi… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2463
12.5.22 14:29

My máme jedno, na druhé čekáme.
Je pro mě dokonalá, tak jak je, ale má třeba docela jemné a řídké vlasky (necelé tři roky) a někdy je mi to „líto“, když vidím holcicky v jejím veku, jak mají krasne nacesane culiky, copanky.
Nevím, jak to napsat. Ale proste objektivně vidím a vím a dokážu říct, že jsou krásná/krásnější miminka nebo děti, ale v mých očích je nádherná a dokonalá :srdce: ale určitě ne bez chyby :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
12.5.22 14:32

@PepiKo Moje dcerka měla ve školkovém období také jemné řídké vlásky a taky jsem si říkala, že je to škoda. Teď je čerstvě na 2. stupni a má tak hustou hřívu, že jí regulérně závidím. Jako fakt mazec. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29340
12.5.22 14:32

No takhle, vždycky když se narodili, tak mi přišli nejúžasnější na světě :D ale když srovnám třeba nejmladší a nejstarší, tak ten nejstarší byl proti malé škaredé mimino :mrgreen: malá se mi zas vůbec nelíbila první dva dny po porodu, byla taková zmuchlana :D ale jako batolata jsou pěkní, tam bych nemenila nic :D u nejstaršího bych měnila akorát uši, má je dost odstáté :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12435
12.5.22 14:33
@PepiKo píše:
My máme jedno, na druhé čekáme.
Je pro mě dokonalá, tak jak je, ale má třeba docela jemné a řídké vlasky (necelé tři roky) a někdy je mi to „líto“, když vidím holcicky v jejím veku, jak mají krasne nacesane culiky, copanky.
Nevím, jak to napsat. Ale proste objektivně vidím a vím a dokážu říct, že jsou krásná/krásnější miminka nebo děti, ale v mých očích je nádherná a dokonalá :srdce: ale určitě ne bez chyby :)

Moje malá má taky děsný vlasy. navíc si je z jedny strany ještě ostříhala.. ale postupně to roste a houstne.. culík už udělám :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
12.5.22 14:34

@Kriss Tina Tak odstáté uši se dají raz dva přišít. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8681
12.5.22 14:35

Mně se nelíbí snad žádný mimino, včetně těch mých. Jedna dcera byla celá chlupatá, měla drobné chloupky na cele, na uších, ještě k tomu byla dost tmavá. Taková malá opička. Druhá zas strašně bílá, a nahoře vyplesly cédéčko. :roll: Teď jsou krásný, akorát ta mladší se občas strašně usmívá na drc, že vypadá doslova jak krysicka… :lol: Tak snad z toho vyroste..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7214
12.5.22 14:39

Mně se moje děti líbí. Dcerka v pěti letech ma dlouhé husté vlasy, hezký úsměv s dolickem, delší řasy a zelenomodre oči. Syn ma hodne dlouhé rasy, taky dolicek a velké modré oči. Oba dva jsou hodně fotogenicky, takže mame vzdy moc pěkné fotky. U nich bych změnila par povahovych rysů, ale to nejde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1076
12.5.22 14:39

Dcera se mi líbí od první minuty a je čím dál tím krásnější. :) Čekám druhé a představuji si, jak asi bude vypadat. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
12.5.22 14:40

@mackA159 Jakože se strašně usmívá na zdrhovadlo? To jí zipy nějak fascinují? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
12.5.22 14:42

@Nausika Tak jestli to je ta slečna z profilovky, tak se ti vůbec nedivím. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
12.5.22 14:45

Mně se moje děti fakt líbí, ale teda za nejkrásnější na světě je určitě nepovažuju. Nejsou to takový ty prvoplánovitě krásný holčičky, co se za nima člověk otočí na ulici. A ty vlásky… jo, hustý vlasy po mně holt nezdědily, co naděláme. Ani tak bych na nich nic neměnila :-) Byť když se zeptám velkého dítěte, jednoznačně odpovídá - chci mít pořádně hustý vlasy a nechci mít tak příšerně široký nohy. Představa, jak na tohle jednou budeme kupovat lodičky do tanečních, mě trochu děsí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1076
12.5.22 14:46

@Fee-bee ano, to je ona. :) Začala teď nacvičovat ksichtíky před zrcadlem, ale i když se šklebí všelijak, moc jí to sluší. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7738
12.5.22 15:05

@Fee-bee Pro mě jsou moje dcery nejkrásnější na světě a nic bych neměnila, ale dokážu objektivně vidět, že něco by mohlo být o něco lepší. Třeba straší po mě nezdedila husté vlasy, ne že by měla řídke, má normální vlasy. Mladší bude prcek po mě a ještě k tomu, to vypadá, že bude spíš akorát postavou po tchyni, než hubená po me :D Ale zase má krásné vlasy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26656
12.5.22 15:13

Děti mám krásný, ale dokonalý nejsou. Jsem realista. Obě měly období, kdy byly vyloženě ošklivý a období, kdy jsou krásný. Uvidíme do čeho vyrostou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat