Přeřeknutí se. Vtipně, trapně, jakkoliv.

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1130
10.5.22 23:31

Přeřeknutí se. Vtipně, trapně, jakkoliv.

Ahooj, zakládám diskuzi pro pobavení, nevím jestli už jste probírali, ale pojďte se klidně zasmát znovu :)

Dnes jsem se pobavila v drogerii, stojím ve frontě u pokladny, přede mnou dvě dámy platící společně. Zaplatily a rozloučily se: „mějte se, naschle“.
Pokladní jim odpověděla: „jasný, mějte se rádi“

:mrgreen: :mrgreen: Ženský zůstaly stát a čumět 8o :mrgreen: :mrgreen:
Pokladní se zarazila a omluvila, že se přeřekla, samozřejmě jim popřála hezký den a rozloučila se. :lol: :lol:

Smáli jsme se celá drogerie, pokladní chudák červená, se slovy, že je toho na ní až moc :D.
Co vy, máte nějaké vtipné přeřeky, situace, kdy nebylo vážně vhodné se přeříct. Co se Vám podařilo říct, někoho nazvat :D.
Sem s tím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27311
11.5.22 00:13

Asi před rokem jsem měla náročný den. Vyzvedávala jsem dítě ve družině a vypadlo ze mě: „Pojď, blbe.“ :oops:
Chtěla jsem říct „Pojď, Bobe.“ :mrgreen: Učitelky hledí snad ještě teď.

Když jsem dělala státnice, měla jsem doma batole. Zkoušejícímu upadl papír, já tleskla rukama a naprosto suverénně jsem pronesla „A hapalo. Bum bác.“

Ještě na SŠ jsem se šla zeptat učitele, jak bych si mohla zlepšit průjem.

No a na SŠ při chemii se mi povedlo říct, že sloučenina obsahuje mnoho vložek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6689
11.5.22 00:54

Jako ditě jsem byla vyslána koupit desku od Dalibora Jandy- Hurikán -písnička začínala -říkal si Hurikán…a já řekla prodavačce -máte desku -říkal si chuligán? :mrgreen: Ta koukala no.
Ještě když jsem pracovala na poště a pak mi doma zazvonil telefon, tak jsem se kolikrát představovala jako pošta :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
11.5.22 04:00
@Billi píše:
Asi před rokem jsem měla náročný den. Vyzvedávala jsem dítě ve družině a vypadlo ze mě: „Pojď, blbe.“ :oops:
Chtěla jsem říct „Pojď, Bobe.“ :mrgreen: Učitelky hledí snad ještě teď.

Když jsem dělala státnice, měla jsem doma batole. Zkoušejícímu upadl papír, já tleskla rukama a naprosto suverénně jsem pronesla „A hapalo. Bum bác.“

Ještě na SŠ jsem se šla zeptat učitele, jak bych si mohla zlepšit průjem.

No a na SŠ při chemii se mi povedlo říct, že sloučenina obsahuje mnoho vložek.

„pojď, blbe“ :mrgreen:..
A ospod, se vám neozval?? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.22 06:43

Jsme učitelka občanské výchovy.

• Milé děti, dneska budeme brát drogy. 8)
  • při probírání nejbližší a širší rodiny:…, třeba na Vánoce, když se sjede celá rodina. :mrgreen:

A v soukromí se mi občas stane, že chci říct „to je šumák“ a „to je fuk“ - vznikne z toho „to je šuk“.

• Citovat
  • Nahlásit
165
11.5.22 06:52

Jednou jsem šla do obchodu a přemýšlím nad něčím důležitým. Při placení na se na mě dívá pokladní a říká ještě 5 kč.
Já ji odvětvím, to je dobrý, to si nechte a jdu. Ona na mě z povzdálí huláká, ale vy mi dlužíte 5 Kč. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
11.5.22 06:55

Není to úplně přeřeknutí, ale moje máma je expert na jména :mrgreen: Pracovala na expedici a přišel za ní pán, co měl objednanou zakázku a ona na něj: „Vy jste ten pan Koza, že? Pojďte za mnou.“ On se na ni podíval a odpověděl: „Já jsem pan Orel.“ :mrgreen: Máma rudá až na zadku :oops:, začala se omlouvat a kolegové bokem byli mrtví smíchy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10525
11.5.22 07:13
@barboramerk píše:
Jednou jsem šla do obchodu a přemýšlím nad něčím důležitým. Při placení na se na mě dívá pokladní a říká ještě 5 kč.
Já ji odvětvím, to je dobrý, to si nechte a jdu. Ona na mě z povzdálí huláká, ale vy mi dlužíte 5 Kč. :lol:

Taky dobrý překlep :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
11.5.22 07:25

Doba na matersky mi z mozku udelala nejspis fasirku.
Prijela nam firma na zamkovou dlazbu, ja se prisla podivat, deti byly u mamky a okolo jel traktor. No na suverena rikam jeee hele traktor no tech 10 lidi na me koukalo jak na blazna :zed: :zed:

Stojim s manzelem na zeleznicnim přejezdu zase poditykam ze bez deti a kdyz projizdi masina tak rikam zlato koukej jede masinka huhuuu. Taky na me koukal jak blazen :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1693
11.5.22 07:34

Brecim tu smichy🤣 🤣 🤣
Dcera prisla ze skoly, bydlime v Anglii, chodila do 3.tridy. Ze pan ucitel mel cost”He was sitting on a chair”, a misto toho rekl” Je was shitting on a chair”🤣deti z toho byly uplne mimo, protoze tehda sproste slovo proste neexistovalo😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
11.5.22 07:41

Můj bývalý byl mistr na přeřeky :mrgreen:
Dalmantýn
Kremlore
Camemberk :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
11.5.22 07:42
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16512
11.5.22 07:46

Děti zůstaly u našich a já šla se svým starším bratrem do obchodu. Cestou na nás za plotem zaštěkal pes a já automaticky „jeee, pejsek. Jak dělá pejsek?“. A brácha bez zaváhání „haf haf“ :lol:

Tehdy jsem s (teď už manželem) byla jen chvilku, když mě, staršího bratra a mamku vzal na nákup do Kauflandu (nákup na večerní grilovačku). Manžel držel nákupní vozík, bratr neustále povídal. Mamka se se mnou chtěla domluvit na druhu klobás a aby mě slyšela, chtěla bratrovi říct „zmlkni“ a mému muži „zpomal“. Otočila na na muže a jak se jí ty myšlenky zkřížily, vypadlo z ní záhadně „zmrde“. Muž v šoku, čím že to tchýni, kterou teprve poznal, stihl naštvat. Já v šoku, protože moje přeslušná mamka nikdy neřekla ani „vole“ a ona rudá jak rak se omlouvala a vysvětlovala, co chtěla říct. Když nám to vysvětlila, nemohla jsem se smíchy ani nadechnout. Tohle ji s láskou připomínáme už téměř dvacet let :lol:

Já na procházce se psem. Proti nám jde pán (polní cesta), jeho pes vypadá přátelsky, adekvátní velikost k našemu retrívrovi, aby si spolu zablbnuli. Z mých myšlenek: můžou si zaběhat/můžeme je pustit na vyběhání ze mě najednou vypadlo: „jste běhna?“ Rychle jsem se zrudlá studem opravila. Pán se váhavě omluvil, že asi raději ne a já se mu ani nedivím. Fakt to vyznělo, že jsem úchylák :lol:

Příspěvek upraven 11.05.22 v 07:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.22 07:47

Dlouhou dobu jsem pracovala na pozici, kde jsem se s každým zákazníkem loučila se slovy: Děkujeme, mějte se pěkně, nashledanou. Po třetí noční za sebou, jsem si šla hned ráno po práci do lékárny pro HA. A asi jak jsem byla unavená a nejspíš i přepracovaná, rozloučila jsem se s paní lékárnicí se slovy: Děkujeme, mějte se pěkně, nashledanou :lol: no… Paní lékárnice trošku koukala… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
11.5.22 07:50

@Billi první a hned jsi mě rozsekala :lol: :potlesk:. By mě zajímal ten výraz zkoušejícího :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat