Euro Cart Runner 2013

1265
25.6.13 10:20

Euro Cart Runner 2013

Ahoj maminky. Co říkáte na tento kočárek? Dneska jsem ho objevila a jsem z něho nadšená. Uvažuji o koupi. Viděla ho některá z Vás naživo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Run
20731
25.6.13 10:28

Ty jo za ty prachy vypadá fakt dobře 8o :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
25.6.13 21:53

Vypadá super, ale nepřijde mi moc jako sporťák, spíš golfky. Má celkem malá kolečka, myslím, že třeba ve sněhu by neprojel. Já mám od Euro Cartu golfky Lira, jsem spokojená, ale k tomu mám ještě sporťák Jané právě na zimu a sníh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
25.6.13 21:54

Vypadá hodně dobře, zkušenost nemám :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
26.6.13 12:54

@Tina007 Já jsem to dala špatně do sporťáků. Jsou to golfky :palec: Taky mám právě Euro Cart Lira 4 jsou úžasné ale strašně špatně se mi s nima najíždí třeba na patník apod. Právě hledám něco se spojenou rukojetí aby se mi líp najíždělo. Tady ten mě zaujal, ale zase se mi zdá že to madlo před dítětem je dost vysoko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
26.6.13 20:02

@And-y Aha, já se ani nekoukala, kde je toto téma zloženo, já jsem se řídila jejich popisem, píšou, že je to sportovní kočárek :). Je fakt, že mně se Lirou 4kou taky špatně najíždí na chodníky, ty přední kolečka nerovnosti moc nezvládají, vždycky musím kočár zvednout a mně se to bez spojené rukojeti dělá celkem blbě. Ale jinak mi vyhovují :-). Jako golfky by ten Runner byl asi v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.8.13 21:36

Nenasli jste nahodou vahu toho kocarku? Nemuzu se nejak dopidit :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.8.13 21:49

Tak na slovenskych webkach bylo 10,5 kg…skoda, kdyby mel 8 jde za mnou :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
laluu
27.8.13 10:11

Tak právě euro cart jesem včera prodala :D Sporták je to super, je hodně prostorný, má parádní velký koš, kde se vleze cokoliv, kolečka jsou prýžová vůbec nerachotí, vypadá krásně, akorát má dvě vady, když jsem chtěla použít nánožník tak moje 10.měsíční mimčo vůbec nevidělo ven a neustále jsem si kopala do podvozku… :x to mě fakt dost štvalo…tak já teda nedoporučuji

• Citovat
  • Nahlásit
1265
13.9.13 15:54
@laluu píše:
Tak právě euro cart jesem včera prodala :D Sporták je to super, je hodně prostorný, má parádní velký koš, kde se vleze cokoliv, kolečka jsou prýžová vůbec nerachotí, vypadá krásně, akorát má dvě vady, když jsem chtěla použít nánožník tak moje 10.měsíční mimčo vůbec nevidělo ven a neustále jsem si kopala do podvozku… :x to mě fakt dost štvalo…tak já teda nedoporučuji

Já jsem ho dnes objednala. Chci se zeptat je to madlo před dítětem odpravdu tak vysoko nebo to jen tak vypadá na té fotce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
laluu
13.9.13 22:17

Celkem vysoko je, ale není to tak hrozný, jen pozor látka, která se na madlo namotá pomocí suchého zipu na polohování nožiček se kolem hned trhá. :(

• Citovat
  • Nahlásit
1265
14.9.13 12:15
@laluu píše:
Celkem vysoko je, ale není to tak hrozný, jen pozor látka, která se na madlo namotá pomocí suchého zipu na polohování nožiček se kolem hned trhá. :(

Tak já jsem měla Euro Cart Lira a tam se mi to nepáralo když jsem použila to polohování ale teš už polohování nepoužívám vůbec dceři je 19 měsíců a už v kočárku nespí tak to ani nevyužiju. No uvidím jaký kočárek bude v úterý má dorazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1842
17.9.13 22:49

Taky jsem nad ním uvažovala, ale pořád váhám :/ Poslalas by pak fotky na živo? :) @And-y Eurocart Liru jsem měla před měsícem, ale hned jsem jí vracela zpátky do shopu, přišla mi jako takové laciné Espiro :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
18.9.13 07:17

@anomally Můj první dojem z kočárku byl teda zváštní na první pohled mi přišel jako levnější verze Nuna Pepp akorát bez zdvojených předních koleček. A na to že má 10,5 kg tak mi příjde lehoulinký. Zatím nemůžu říct jak jsem spokojená, protože u nás včera pršelo tak jsem ho ještě nezkoušela venku ale dneska svítí sluníčko tak ho půjdu zkusit. Posílám teda fotečky. Sice nic moc kvalita ( těch fotek ) ale snad poslouží ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1842
18.9.13 09:20

@And-y Děkuji za foto, vypadá jak na fotkách v obchodech :) No mi se líbí, akorát mám strach…Lira vypadala hezky taky na fotkách, ale jak mi došla domů, tak jsem byla zklamaná…dokonce bylo i lepidlo na rukojeti, jak to bylo špatně lepené :zed: A celkově byla tuhá :/ Runner se mi líbí od té doby, co jsem ho viděla, akorát se bojím, že ho objednám a zas budu jen zklamaná a budu ho posílat zpátky :/ :D Navíc jsem zvyklá na tříkolové kočáry, tak nevím :/ Jestli bych neměla problém se čtyřmi :D Ta rukojeť je polohovací? Nebo aspoň vysouvací? A kolečka jsou pryžová? Až vyzkoušíte jízdu, tak se pochlub jak se jezdí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat