Ex je psychicky mimo

Anonymní
23.1.20 00:48

Ex je psychicky mimo

Co mám dělat ex jeho žena se sním rozvádí po 4 rokach. A on se chtěl zabít řezal si ruce i krk, bojím se o kluky mám o kluky strach má je mít co 14 dní. Na víkend a když byl za klukama tak brečel u nic a nevěnoval se jim jen brečel. Byl i v nemocnici na infekce a dostal silnější antidepresiva a pomalu ani nemluví je mimo a může mluvit a má týden na to se vzpamatovat nebo jde do blázince. Co mám dělat jak to řešit nechci mu děti předávat v takovém stavu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4236
23.1.20 03:25

Nejde pochopit kdo, co, jak, proč. Napiš ten příspěvek ještě jednou a srozumitelně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
23.1.20 04:54

Pokud se není prozatím schopen o ně postarat, tak mu je nedávej, a at za nimi přijde k vám. Psychické potíže jsou také zdr. problémy-když by měl anginu či byl po operaci, taky si je nebude brát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
23.1.20 06:58
@Anonymní píše:
Co mám dělat ex jeho žena se sním rozvádí po 4 rokach. A on se chtěl zabít řezal si ruce i krk, bojím se o kluky mám o kluky strach má je mít co 14 dní. Na víkend a když byl za klukama tak brečel u nic a nevěnoval se jim jen brečel. Byl i v nemocnici na infekce a dostal silnější antidepresiva a pomalu ani nemluví je mimo a může mluvit a má týden na to se vzpamatovat nebo jde do blázince. Co mám dělat jak to řešit nechci mu děti předávat v takovém stavu.

Tento text též působí, že ho napsal někdo, kdo je psychicky mimo… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4646
23.1.20 08:16

Tak nějak zhruba se ten smysl pochopit dá, chápu, že text není recept na jahodové knedlíky, ale je to teda úroveň, fakt. Pokud jsem to správně pobrala, odpověď zní, že děti bych mu teď nedávala, není v tom přínos pro žádnou ze stran. Zejm. ne pro tebe a děti. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12225
23.1.20 08:18
@aknadar píše:
Tento text též působí, že ho napsal někdo, kdo je psychicky mimo… :think:
:) :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek