Už nevím co sním

Anonymní
22.1.20 19:06

Už nevím co sním

Ahoj ženský, chtěla bych znát Váš názor jestli to opravdu nemá budoucnost nebo jestli jsem jen já přehnaná a moc to řeším případně Váš názor co si o tom myslíte..

Zkusím to nějak shrnout aby to nebylo moc dlouhé.. Vzali jsme si dům hypo i dům je psaný na přítele přítel si byl hrozně jistý jak budeme šetřit a nebudeme živořit nakonec to dopadlo tak, že jsem z neschopenky ( čekala jsem dceru) táhla domácnost protože on si zaplatil dům, zaplatil si benzín do práce a o zbytek sem se nakonec musela postarat sama jako o naše jídlo, výbava pro malou, o splátky na jeho druhé auto které jakože mělo být pro mě, ale psané je na něj cca 3 000 + inkaso 2 000, - a veškeré ostatní výdaje + jeho cigarety ( tabák) No dobrý dokud jsme se měly rádi chuj stim, že jsem vše cálovala i přesto, že jednoho dne odejdu jak se říká s holím zadkem, ale když jsem nakousla téma, že se mě to takhle nelíbí, řešení se nenašlo.. Na svět přišla naše malá z mateřský pochopitelně nemám finance na zbyt takže jsem odmítla tyhle ostatní věci kolem a za něj táhnout no moc se mu to nelíbí, ale drží pusu.. Když jsem však nakousla, že by se taky mohl podílet na nákupech pro naše společné dítě, když já jsem se také podílela na placení jeho domu tak mě odvětil ať mu tedy začnu platit nájem když chci vše na půl ( podotýkám, že veškeré peníze které dostal od rodiny rozfofroval ani nevím za co a nakonec nám nezbylo ani na novou kuchyňskou linku která již byla ve výrobě takže jsem si musela poradit a zrujnovala své veškeré úspory které padli na jeho majetek) to jsem ještě nějak zkousla, ale už mě dochází trpělivost…
Je to šílený mamánek máma je pro něj na prvním místě když jsem ležela na kapačkách v nemocnici ( po komplikacích z porodu ) šmrdlal jí nohu až někam skoro než aby si sedl vedle mě a podpořil mě :poblion: opravdu mě to bylo hodně nepříjemné nehledě na to, že tam jeho máma prohlásila když jsem mu nabízela pomeranč a on to nechtěl,, že by to spapal kdyby mu to oloupala a naloupala na měsíčky do mističky :nevim: Jako už z toho jsem šílela, ale je kolem spousta dalších okolností hodně se kvůli ní hádáme podle mě ho i hodně navádí jenže smůla prostě jemu je jedno jestli se zvednu a půjdu pryč dobrovolně mě nabízí ještě odvoz i s malou než aby mámě domluvil trošku nebo něco změnil abychom se nehádali.. Nakonec jsem já ta nejhorší najednou mu začalo vadit jaká já jsem moje mamka vždycky měla pocit, že si semnou dceru udělal jen aby mámě splnil sen,, vnouče a ještě holčička kterou nemá a toužila po ní) je to jediná věc která ho zajímá, holce nekoupí pliny, nezeptá se jestli mám ještě peníze jestli potřebuji pro malou něco, mě přehlíží o malou se stará jen proto, že jsem ho spucovala tak jí sem tam nakrmí, přebalí a pochová, ale hlavně, že každou chvíli slyším může přijet mamka pochovat si malou??!! Pořád mě kritizuje když se o něčem bavíme jaká já jsem a že jsem přehnaná.. Když mu nabízím, že se můžeme rozejít odvětí mě na to,, že mě nevyhazuje, ale že pokud chci tak ať jdu '' pokud sním chci probrat něco důležitého nevyjadřuje se nic neříká nebo pouze odvětí,, co mám víc dělat?! '' tím to asi končí…
Když jsme se dnes bavili nějak došla řeč jak má vypadat podle něho Teda ideální žena na to mě řekl,, že taková neexistuje '' :D jako nevím, ale tohle se asi ženský který tvrdím, že sní chci být neříká a hlavně se podle mě takhle chlap k ženský nechová! No je toho spoustu, ale rozepisovat to je na dlouho jen tak ve zkratce… Co si o tom myslíte? Opravdu to moc hrotím všechno nebo byly by jste s takovým chlapem? On si totiž mysli, ze má na lepší ženskou než sem já a dává mě to dost pociťovat.. Jako taky nejsem svatá, ale opravdu nejsem šťastná a nevím jestli ta chyba je opravdu ve mě nebo v něm! Proto prosím o názor at je jakýkoliv a předem díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9839
22.1.20 19:10

A co chces slyset? Nejsi spokojena. Tak udelej zmenu, abyste ty s dcerou spokojene byly. Zda s nim nebo bez, je jen na tobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 19:10

Ne, nebyla ani nikoho nezivila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 19:18

A to jsi neviděla před tím jaký je? Máš aspoň ošetřeno to dotování peněz do jeho domu? Jinak do budoucna to růžové nevidím, budeš cpát peníze do domu, který není tvůj a neustále budou problémy s babičkou. On se na tvou stranu nikdy nepostaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
22.1.20 19:21

No jenže tohle sis podle mě měla rozmyslet dříve. Už dávno bych ho neživila a mělas to řešit už v době tvého těhotenství, nemocenské. Za mě by teda letěl tryskem a okamžitě bych od takového debila odešla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
22.1.20 19:21

Už nevím co sním

Tak si piš co sníš ;)

ach ten češtin…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 19:29

Taky nevím, co sním. Dala bych si něco sladkého…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 19:31
@Burj Chalifa píše:
Tak si piš co sníš ;)ach ten češtin…

No jo co sním to taky ještě nevím, ještě jsem nevečeřela :hug no tak jsem hloupá no nedala jsem mezeru doufám, že Vás to moc nepohoršilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
767
22.1.20 19:32

Ani jsem to nedocetla, skončila jsem u pomeranče na mesicky :nevim:
Vzchop se postav se s dcerou na vlastní nohy. Tohle snad nemůže být ani pravda :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 19:58

Ne nevěděla.. Choval se jinak dokud jsem neotěhotněla byl pozorný, hodný, chválil, staral se o mě.. Pak se dozvěděl, že jsem těhotná, dítě hrozně chtěl… Prostě jsem se pro něj stala samozřejmostí ( myslím, že jsem opravdu sloužila jen jako nosnice ) malá ho zajímá jen kvůli jeho mamce… Na tu mojí mě řekl, že žárlí, že ji vidí častěji, protože k mé rodině dost často jezdím abych nebyla doma sama s malou pořád a někam se taky podívala!
Co se domu týče to ošetřené nemám, chtěla jsem… Byly jsme tak i domluvení a teď o tom nechce ani slyšet.. Protože jsem mu přeci přestala platit nechávám si mateřskou pro sebe a malou a co víc bych chtěla přeci, když nám platí barák ( střechu nad hlavou ) prostě si myslí, že když mu teď neplatím ani korunu, že víc nepotřebuji, že když bych byla v bytě taky bych si musela platit podle něj.. A když bych chtěla na malou nějaké koruny přidat třeba 500 korun na spoření tak mě řekne, že nemá peníze, že bude muset na brigádu, ale stim mám taky problém, protože je furt pryč… Hlavně, že má denně pivo a cigarety u pusy..

Když sním o tom chci rozumně mluvit, probrat možnosti tak já jsem hrozná on je chudák hrozně strhaný z práce a nevidí, že do práce vlastně chodí sice, ale vydělává pouze na sebe a já sem jak po finanční stránce tak i po jiných stránkách na vše sama..
Kdyby při mě alespoň stál a vážil si mě za to, že sním přesto vše zůstávám, ale ne on má prostě pocit, že je úžasný a já sem ta co po něm chce moc a že jiná ženská by asi byla lepší než já a držela by pusu a krok protože přece platí barák… Protože dokud tu pusu držím tak sem ta nejlepší ženská pod sluncem, ale jakmile něco řeknu tak sem největší semetrika a jeho máma ho v tom ještě podporuje a kritizuje mě jaká já jsem, že je jasný, že se o zbytek budu muset starat já když on platí barák..

Ach jo chci utéct, ale horší je, že nemám kam a on si vesele píská protože má za zadkem mámu která ho vezme pod křídla, takže můj odchod ani nepocítí aby se v tom začal plácat a došlo mu to co vše vydržím.. Taky vidím, že to nemá budoucnost jen se tak nějak utvrzuji, že je asi vhodná doba opravdu odejít malé jsou za 3 dny 3 měsíce to to vzalo za své rychle :,( jsem z toho opravdu špatná nehledě na to, že mě do toho čeká menší operace mam těžké předrakovinové změny vím, že to má hodně žen a v pohodě) ale bojím se a od něj podpora nikde jen další a další stres… Jak se vzchopím že všeho tak opravdu vezmu nohy na ramena jsem hloupá, že chybu hledám stále v sobě nejspíš

• Nahlásit
  • Citovat
227
22.1.20 20:15

Vzali jste si hypotéku na dům který je ale psaný na něho a on teď po tobě chce nájem? Ten je teda pěkně vychcanej. Aby manželství, nebo ve vašem případě partnerství fungovalo je potřeba aby fungovaly tři základní věci: Finance, výchova dětí na které byste se měli oba podílet, sex. Finance u vás hodně haprují a u těch ostatních položek nevím jak to máte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 20:27

Ahoj zakladatelko,
prekvapuje me, ze podle tveho popisu on prosel takovou promenou.
Zaroven zrejme velikou promenou prosel i tvuj pohled na nej.
Dokazala bys treba sama pro sebe vyjmenovat tri veci, ktere te na vasem souzitim tesi, nebo uz vnimas jen ty starosti a problemy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 20:29
@Pan Dan píše:
Vzali jste si hypotéku na dům který je ale psaný na něho a on teď po tobě chce nájem? Ten je teda pěkně vychcanej. Aby manželství, nebo ve vašem případě partnerství fungovalo je potřeba aby fungovaly tři základní věci: Finance, výchova dětí na které byste se měli oba podílet, sex. Finance u vás hodně haprují a u těch ostatních položek nevím jak to máte.

No ani ten sex není zrovna to pravý člověk aby se ho snad prosil :D vyžaduji to rozhodně častěji než on jemu to stačí jednou za 14 dní, ale přitom vím, že sjíždí filmy pro dospělé a co si budem povídat nemyslím, že na něj jen kouká :lol: což je další věc nad kterou dumám o sebe se starám, jsem mladá je mě 23 let a ani si nemyslím, že bych byla ošklivá po porodu vážím opět svých 54 kilo… Nevím kde se co stalo, že je to tak naprd a on o mě nejeví žádný zájem, žádný respekt a žádná podpora :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
6084
22.1.20 20:32

Taky vlastním dům a manžel vlastně bydlí u mne, ale že bych po něm měla chtít nájem mne tedy nenapadlo. Energie a vše kolem platíme na půl, a když jsem byla na mateřské, či rodičáku, tak se podílel víc on, logicky, měl vyšší příjem. Já bych s takovým chlapem nebyla a už vůbec bych na tvém místě necpala peníze do domu, ze kterého mě může ze dne na den vystěhovat a nebudu mít nic. Pár chlapů probere alespoň narození dítěte, ale u toho tvého to vypadá, že se nezmění, asi bych se snažila odejít co nejdřív. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 20:38
@Premek_Orac píše:
Ahoj zakladatelko,
prekvapuje me, ze podle tveho popisu on prosel takovou promenou.
Zaroven zrejme velikou promenou prosel i tvuj pohled na nej.
Dokazala bys treba sama pro sebe vyjmenovat tri veci, ktere te na vasem souzitim tesi, nebo uz vnimas jen ty starosti a problemy?

Ahoj, myslím, že chyba je i ve mě jsem ženská která má svojí hlavu, svůj názor a jsem rázná zároveň si, ale myslím, že jako ženská splňuji všechny požadavky i na svůj věk mě 23 čerstvích jemu 30 let… umím vařit, péct, makat jako chlap, postarat se o rodinu.. Zvládám si obstarat dřevo, obstarat domácnost, malou i jeho.. Ale myslím, že i to je ta chyba ukázala jsem, že se o sebe dokážu postarat i bez něj a že se dokážu postarat i o něj a jeho podle mě začalo štvát, že jsem to přestala dělat protože on si toho nedokázal vážit a bral to jako samozřejmost…

Na našem vztahu mě těší pouze to co jsem dokázala překonat já sama v sobě, že jsem dokázala udržet domácnost a přes finanční krizi do které nás dostal neuváženým fofrovaním jsem zvládla nasetrit i nějaké peníze ( samozřejmě na úkor sebe samé) a pak mě těší asi jenom to, že jsme si splnili sen a to je mít dům a dítě jinak už mě netěší nic.. Jsem pořád sama a sama se i cítím..veškeré pocity, starosti si musím nechat pro sebe a hlavně podle něho musím být pořád šťastná a usmívat se což tedy taky už moc nedokáži protože je toho na mě opravdu už moc malé dítě do toho zdravotní komplikace celé 3 měsíce co je malá na světě a ještě starosti s ním

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama