Ex se asi chce vrátit

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.19 14:00

ex se asi chce vrátit

Ahoj holky a kluci,

potřebuju poradit. S přítelem jsme se poznali, když byl asi 4 měsíce odstěhovaný a těsně před rozvodem (měli podaný), protože jeho manželka si našla jiného, půl roku to s ním potajmu táhla a o Vánocích mu řekla, že s ním už nepočítá a chcce se rozvést. Rozmlouval jí to, ale ona si trvala na svém. Nicméně jeho postoj do dneška je - je to kamarádka, bavíme se spolu, pomáhám jí. A ona ho někdy zneužívá a tahá z něj peníze, protože vydělává málo.
S přítelem zatím nebydlíme, jsme od sebe 45 km, já za ním každý víkend jezdím, i když někdy nakrátko, přes týden si několikrát denně voláme, chceme spolu začít podnikat.

Jenže po roce jeho ex prohlédla, co je její milenec zač (obecně se to vědělo, jen ona nechtěla vidět, ale teď u žví a je to jen debil, kretén a tak). No a najednou je tlak i ze strany jeho dospělé dcery, aby s nimi trávil Vánoce, aby přišel na besídku, kde máma nějakým způsobem účinkuje, aby se s ní potkal tam a tam… On se sice brání, protože jsem pro něj nový impulz, ae dceru má moc rád a já s ním taky nemůžu pokaždé někam jít nebo být - zatím to nejde.

Mám se bát nebo co mám dělat? Evidentně paní zjistila, že spadla do bahna nefachčenka, alkoholika a člověka bez peněz (ona je taky bez peněz) a najednou posílá skrze dceru, jak milenec je padouch a slabý, zatímco její bývalý manžel (můj přítel) je silný a spolehlivý člověk. Jeho to samozřejmě vždycky potěší a nadme se, což chápu, protože byl z rozchodu hodně na dně, a to nejen psychicky, ale i finančně, protože paralelně s tím dostal vyhazov i v práci. Ještě uvedu, že překonal rakovinu, avšak nějaké potíže mu zůstaly a nějakou dobu doslova přežíval - do toho ona milence, vyhodila ho…

Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PHV
1319
24.11.19 14:19

Jestli on to v sobě nemá vyřešené, jakože se mi zdá, že nemá, moc bych s ním do budoucna nepočítala. Podle mě se k sobě vrátí, užene ho zpět, kór jestli to zkouší přes děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 14:27
@PHV píše:
Jestli on to v sobě nemá vyřešené, jakože se mi zdá, že nemá, moc bych s ním do budoucna nepočítala. Podle mě se k sobě vrátí, užene ho zpět, kór jestli to zkouší přes děti

On tvrdí, že má, ptala jsem se ho na to už několikrát, ale mám takový pocit, že to není pravda. Mimo jiné moc stál o to, abychom se seznámily, prvně jsem to zarazila, pár příležitostem se vyhnula, ale nedávno se to nedalo, seděla u vedlejšího stolu (já ji neznala, všichni věděli), on, aniž by se mě zeptal, ji zavolal a představil nás.

Myslím si o ní své, opustit člověka v životním průseru je fakt svinstvo. On to ale tak nevidí, už jsem mu to párkrát řekla.

• Citovat
  • Nahlásit
363
24.11.19 15:18

Ahoj, asi bych opatrne vyckaval nejakou dobu jak se zachova, nedelal bych ukvapene zavery a snazil se nevysilovat aby jsi ji ho neodehnala primo do naurce. A uvidis jak se zachova on a jestli si to jeho byvalka vzda a najde si jineho. Kdyz zacnes tlacit a davat ultimata tak ti zarucene utece. Kazdopadne muze byt velmi pravdepodobne, ze jeho byvalka vam bude do vztahu hazet klacky pod nohy kvuli ditete. Dej tomu nejak cas jak se pritel zachova a nervy hlavne na uzde. Pokud to krachne doporucuji si najit spise bezdetneho pritele :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
24.11.19 15:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky a kluci,

potřebuju poradit. S přítelem jsme se poznali, když byl asi 4 měsíce odstěhovaný a těsně před rozvodem (měli podaný), protože jeho manželka si našla jiného, půl roku to s ním potajmu táhla a o Vánocích mu řekla, že s ním už nepočítá a chcce se rozvést. Rozmlouval jí to, ale ona si trvala na svém. Nicméně jeho postoj do dneška je - je to kamarádka, bavíme se spolu, pomáhám jí. A ona ho někdy zneužívá a tahá z něj peníze, protože vydělává málo.
S přítelem zatím nebydlíme, jsme od sebe 45 km, já za ním každý víkend jezdím, i když někdy nakrátko, přes týden si několikrát denně voláme, chceme spolu začít podnikat.

Jenže po roce jeho ex prohlédla, co je její milenec zač (obecně se to vědělo, jen ona nechtěla vidět, ale teď u žví a je to jen debil, kretén a tak). No a najednou je tlak i ze strany jeho dospělé dcery, aby s nimi trávil Vánoce, aby přišel na besídku, kde máma nějakým způsobem účinkuje, aby se s ní potkal tam a tam… On se sice brání, protože jsem pro něj nový impulz, ae dceru má moc rád a já s ním taky nemůžu pokaždé někam jít nebo být - zatím to nejde.

Mám se bát nebo co mám dělat? Evidentně paní zjistila, že spadla do bahna nefachčenka, alkoholika a člověka bez peněz (ona je taky bez peněz) a najednou posílá skrze dceru, jak milenec je padouch a slabý, zatímco její bývalý manžel (můj přítel) je silný a spolehlivý člověk. Jeho to samozřejmě vždycky potěší a nadme se, což chápu, protože byl z rozchodu hodně na dně, a to nejen psychicky, ale i finančně, protože paralelně s tím dostal vyhazov i v práci. Ještě uvedu, že překonal rakovinu, avšak nějaké potíže mu zůstaly a nějakou dobu doslova přežíval - do toho ona milence, vyhodila ho…

Díky

Hm, ja bych s nim promluvila, ze mi prijde, ze to jeho zena chce vratit zpet a rekla bych mu, ze bych si rada dala na dva mesice pauzu, aby si mohl rozmyslet co chce. A trvala na tom. Aby treba nehralo roli to, ze ma dobry charakter a nechce te zranit. Poodstoupila bych a kdyz sk za dva mesice vybere tebe, tak mas vyhrano.-) Nic jineho se asi delat neda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24132
24.11.19 15:34

Vypadá to, že jsi jenom převoznice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 15:53
@Corttez píše:
Ahoj, asi bych opatrne vyckaval nejakou dobu jak se zachova, nedelal bych ukvapene zavery a snazil se nevysilovat aby jsi ji ho neodehnala primo do naurce. A uvidis jak se zachova on a jestli si to jeho byvalka vzda a najde si jineho. Kdyz zacnes tlacit a davat ultimata tak ti zarucene utece. Kazdopadne muze byt velmi pravdepodobne, ze jeho byvalka vam bude do vztahu hazet klacky pod nohy kvuli ditete. Dej tomu nejak cas jak se pritel zachova a nervy hlavne na uzde. Pokud to krachne doporucuji si najit spise bezdetneho pritele :)

Holka je dospělá, studuje VŠ

Najít se ve vyšším věku bezdětného buď nelze anebo je to průser

• Citovat
  • Nahlásit
363
24.11.19 16:16
@Anonymní píše:
Holka je dospělá, studuje VŠNajít se ve vyšším věku bezdětného buď nelze anebo je to průser

Proc pruser? V mem okoli je hodne normalnich a schopnych chlapu nad tricet, kteri by stali za to mit fajn zenskou na zivot :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.19 16:18

Nevíš, jak spolu žili, takže to poslední, co bych být tebou dělala, je kritizovat jeho bývalou, tím spíš, když je matkou jeho dětí. Vůbec nevíš, proč si našla milence, proč došla k takovému kroku, byť je to něco, co neuznávám. Tak už to na světě chodí, že z přítele si dělají ženy miláčka a z jeho bývalých div ne stvůry… Dává to smysl po té emoční stránce, čili že pro něj žiješ, pro jeho bývalou ne, ale rozum se z toho vytrácí, protože každý je nějaký, má chyby i plusy. To, že tě jí představil bez tvého vědomí, svědčí např. z mého pohledu o tom, že tě příliš nerespektuje. A to, že se dme z toho, že ho jeho bývalá najednou chválí, po tom, co jí nevyšel vztah s tím novým, svědčí o jeho dětinskosti. Nechala ho, tak by měl vypustit z hlavy její rozmary a věnovat se tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
24.11.19 17:21

Zakladatelko, podle mě je problém už jenom to, že sis našla člověka, který byl těsně před rozvodem. Já jsem v podobné situaci byla též, ale ten dotyčný žil už asi dva roky odděleně od exky, takže to už vyřešené měl stoprocentně. Proto se vždy těch mužů raději ptám, jak dlouho je sám. Nechci riskovat, že ze mě bude převozník, a že jinak by to mohl být relativně hezký vztah. Navíc vztah s rozvedeným člověkem s dětmi taky není žádná sranda. No nakonec se nám to po roce rozpadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6381
24.11.19 19:28
@KaroliS píše:
Hm, ja bych s nim promluvila, ze mi prijde, ze to jeho zena chce vratit zpet a rekla bych mu, ze bych si rada dala na dva mesice pauzu, aby si mohl rozmyslet co chce. A trvala na tom. Aby treba nehralo roli to, ze ma dobry charakter a nechce te zranit. Poodstoupila bych a kdyz sk za dva mesice vybere tebe, tak mas vyhrano.-) Nic jineho se asi delat neda…

Takhle ho ex naservíruje na zlatém podnose. Promluvitsi o situaci, zjistitjeho stanovisko a tím se řídit. Pokud on ex nechce, přijde mi hloupé, aby si dávali pauzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 21:03
@Maria37 píše:
Takhle ho ex naservíruje na zlatém podnose. Promluvitsi o situaci, zjistitjeho stanovisko a tím se řídit. Pokud on ex nechce, přijde mi hloupé, aby si dávali pauzu.

Přesně, proč bych dávala pauzu, když já krizi nemám, ale ex spadla do bahna a začíná se mi cpát do vztahu - aby přišel na besídku, aby přišel na Štedrý den, aby jí půjčil peníze, aby zaolatil takový a makový nákup - naposledy za 500 Kč, pak ho zas bude nahánět, aby mu to „vrátila“, nabídl mu, že mu převezme od dopravce u sebe v práci nějaký balíček… prostě tisíc služeb a důvodů, proč se vidět

• Citovat
  • Nahlásit
6381
25.11.19 22:25
@Anonymní píše:
Přesně, proč bych dávala pauzu, když já krizi nemám, ale ex spadla do bahna a začíná se mi cpát do vztahu - aby přišel na besídku, aby přišel na Štedrý den, aby jí půjčil peníze, aby zaolatil takový a makový nákup - naposledy za 500 Kč, pak ho zas bude nahánět, aby mu to „vrátila“, nabídl mu, že mu převezme od dopravce u sebe v práci nějaký balíček… prostě tisíc služeb a důvodů, proč se vidět

To je blby. Chce to byt nad věcí a vydržet. Pokud by šel na besidku, tak se nabídnout, že půjdeš taky. Když ex navrhne nějakou pomoc, zamítnout to v klidu, že to zvládnete bez ní.
Zkus vždycky nejdřív myslet, co ona chce dokázat - abys zarlila, delala mu sceny atd. a potom přesně tohle nedělej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 22:33
@Maria37 píše:
To je blby. Chce to byt nad věcí a vydržet. Pokud by šel na besidku, tak se nabídnout, že půjdeš taky. Když ex navrhne nějakou pomoc, zamítnout to v klidu, že to zvládnete bez ní.
Zkus vždycky nejdřív myslet, co ona chce dokázat - abys zarlila, delala mu sceny atd. a potom přesně tohle nedělej…

Ona nechce pomáhat nám, ale chce pomoc od něj jí. Ale je fakt, že se mu nabízí, že mu vyzvedne balík a tak. No ty vánoce mě štvou, já budu muset být v práci, ale že by zrovna s ní měl trávit štědrý den…

• Citovat
  • Nahlásit
1236
26.11.19 09:26
@Anonymní píše:
Ona nechce pomáhat nám, ale chce pomoc od něj jí. Ale je fakt, že se mu nabízí, že mu vyzvedne balík a tak. No ty vánoce mě štvou, já budu muset být v práci, ale že by zrovna s ní měl trávit štědrý den…

Tak to nech na něm, uvidíš, jak se vybarví, zda Tě fakt miluje. Hlavně budeš vědět na čem jsi. :nevim:
Jedinej, kdo tady může prohrát je on. Ty budeš vždycky vítězka. :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat