Ex se ozvala po roce

Anonymní
29.7.21 22:03

Ex se ozvala po roce

Ahoj, zajima me, proč se slečny, ženy ozvou svým ex
Před rokem jsem ukončil roční vztah. Ukončil jsem to, protože byla nevyzrala a nedokázala byt věrná. Já už jsem to bral jinak ( jsem o 5 let starší ). Rok jsme nemeli zadnou komunikaci a znicehonic mi napsala, jestli jsem na ní nemyslel, ze se ji o me zdálo. To mě hodně překvapilo, ten rok jsme spolu opravdu vubec nekomunikovali, nepoprali jsme si ani k narozeninam, nic. Zároveň mi poslala zadost o přátelství. Já vůbec nevím, co si o tom mám myslet a co si od toho slibovat. Jestli se chce kamarádit, nebo má v plánu to na mě zase zkoušet.. vubec nevim, poraďte prosim

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4377
29.7.21 22:04

Zkoušet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
29.7.21 22:07

Evidentně o tebe má pořád zájem, tak zkouší, jestli se nechytíš. Jen o kamarádství jí určitě nejde. Záleží na tobě, jestli jí chceš dát další šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
29.7.21 22:09

No zkouší to. Jsi už prověřená voda, tak je to jednodušší. Tendence takových dotazů jsou různé, ale to víš skoro každá by ráda měla pocit, že ex partnera poznamenala natolik, že se stále trápí a myslí na ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
29.7.21 22:14

Rozhodně chce něco víc, nejspíš je čerstvě po rozchodu nebo dlouho sama a potřebuje si poleštit ego. Nebo zjistila, že jsi z jejích ex jediný použitelný k trvalému vztahu a založení rodiny (podle toho kolik jí je). Ale 100% jí nejde o to se jen kamarádit 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
29.7.21 22:24

No tohleto „nemyslel jsi na mě náhodou? V noci se mi o Tobě zdálo“ je za mě jasnej flirt. Takže jo, zkouší, jak s tím naložíš je na Tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16166
29.7.21 22:34

Ráda by si polechtala ego tím, že se necháš zase sbalit. Nic nepotěší víc než představa, žes na ni celý ten rok myslel a celou dobu litoval rozchodu.

Do stejný řeky nevstupuj…za rok opravdu nevyzrála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 22:40

@Pluschball je jí 18, rozesel jsem se ni, když ji bylo 17, protože se chovala fakt hrozně. Tak nevím, jestli ten rok něčemu pomohl a mám do toho investovat úsilí nebo jestli je to pořád malý telátko :)

• Citovat
  • Nahlásit
2321
29.7.21 22:42

Tak když už v 17 bývala nevěrná, tak nevěřím tomu, že by se v tomto směru polepšila. Nejspíš nenašla nikoho lepšího, tak to zase zkouší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19054
29.7.21 22:43

Zkouší to a chce tě nespíše zpět. Jestli to chceš s ní zkusit, je to na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
29.7.21 22:45
@Anonymní píše:
@Pluschball je jí 18, rozesel jsem se ni, když ji bylo 17, protože se chovala fakt hrozně. Tak nevím, jestli ten rok něčemu pomohl a mám do toho investovat úsilí nebo jestli je to pořád malý telátko :)

Tak to o rodině nebude. Spíš si chce pomastit ego 8)
Pro Tebe z toho kouká snadný sex, ale víc bych si od toho neslibovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
29.7.21 22:55

Nejspíš jí někde něco nevyšlo, tak si vzpomněla. Mě kontaktovalo několik kluků po 10 letech, kdy jsem ukončila vážný vztah. Nemáme se ani na facebooku, žádná komunikace, jak se to doslechli nevím, ani kde vzali číslo. Asi chtěli zkusit, jestli by z toho nekápnul snadný sex. Ani jsem neodepsala. Do vztahu bych s ní na tvém místě znovu nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9773
30.7.21 03:28
@Anonymní píše:
@Pluschball je jí 18, rozesel jsem se ni, když ji bylo 17, protože se chovala fakt hrozně. Tak nevím, jestli ten rok něčemu pomohl a mám do toho investovat úsilí nebo jestli je to pořád malý telátko :)

Asi takto… Sex máš? Jestli ne, tak bych do toho šel a měl ji pro radost na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1264
30.7.21 04:09
@Pluschball píše:
Tak to o rodině nebude. Spíš si chce pomastit ego 8)
Pro Tebe z toho kouká snadný sex, ale víc bych si od toho neslibovala

Mohla by to byt win-win situace.

Ona si pomasti ego, on bude mit sex… neni nad to, kdyz jsou lidi spokojeni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
30.7.21 06:30
@Anonymní píše:
Ahoj, zajima me, proč se slečny, ženy ozvou svým ex
Před rokem jsem ukončil roční vztah. Ukončil jsem to, protože byla nevyzrala a nedokázala byt věrná. Já už jsem to bral jinak ( jsem o 5 let starší ). Rok jsme nemeli zadnou komunikaci a znicehonic mi napsala, jestli jsem na ní nemyslel, ze se ji o me zdálo. To mě hodně překvapilo, ten rok jsme spolu opravdu vubec nekomunikovali, nepoprali jsme si ani k narozeninam, nic. Zároveň mi poslala zadost o přátelství. Já vůbec nevím, co si o tom mám myslet a co si od toho slibovat. Jestli se chce kamarádit, nebo má v plánu to na mě zase zkoušet.. vubec nevim, poraďte prosim

Tak to vypada, ze je nevyzrala i po tom roce, co nejste spolu. kasli na ni, jen te zkousi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat