Extrakce zubu v narkóze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivanka45
Nováček 5 příspěvků 03.02.18 12:10
Extrakce zubu v nark

Holky, doporučíte někdo, kam na chirurgické odstranění horizontálně položených osmiček v narkoze??? Psala jsem na asklepion a tam pokud člověk nemá ozp, tak účtují 5000,– za extrakci + cca 2500,– za narkozu. Dále na Karlák a berou jen pražáky a středočechy :roll: za doporučení jakékoliv kliniky, nemocnice budu vděčná :kytka: Mámě to dělali čtyři hodiny jen v lokálce a děkuji nechci :poblion:

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 3176 příspěvků 1 inzerát 03.02.18 12:14
@Ivanka45 píše:
Holky, doporučíte někdo, kam na chirurgické odstranění horizontálně položených osmiček v narkoze??? Psala jsem na asklepion a tam pokud člověk nemá ozp, tak účtují 5000,– za extrakci + cca 2500,– za narkozu. Dále na Karlák a berou jen pražáky a středočechy :roll: za doporučení jakékoliv kliniky, nemocnice budu vděčná :kytka: Mámě to dělali čtyři hodiny jen v lokálce a děkuji nechci :poblion:

Jsem z Prahy. Polikl. sustova…dr kunova vyborna na extrakci 8micek…ruce k nezaplacení…brzké termíny a nic jsem neplatila. Zavolej a domluv se. Dela to v lehké narkoze par minut

Příspěvek upraven 03.02.18 v 12:16

warita
Kelišová 7145 příspěvků 03.02.18 12:14
@Ivanka45 píše:
Holky, doporučíte někdo, kam na chirurgické odstranění horizontálně položených osmiček v narkoze??? Psala jsem na asklepion a tam pokud člověk nemá ozp, tak účtují 5000,– za extrakci + cca 2500,– za narkozu. Dále na Karlák a berou jen pražáky a středočechy :roll: za doporučení jakékoliv kliniky, nemocnice budu vděčná :kytka: Mámě to dělali čtyři hodiny jen v lokálce a děkuji nechci :poblion:

ty jo, to maji dobre ceny. Kdyz ja jsem se informovala pred par lety tady v praze, chteli jen za narkozu 10 tacu a to na hodinu, takze kdyby operace trvala dele a to si pis, ze by trvala, tak bych si to zaplatila 2×. :D

Ivanka45
Nováček 5 příspěvků 03.02.18 12:29

To je strašný 8o vím, že na tom karláku to dělaj v narkóze, když je to více špatně uložených zubů a neplatí se nic. Ale zřejmě mám tedy smůlu jako ne-pražák :lol:

Plavuše
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 03.02.18 12:46

Nechces to zkusit jen v analgosedaci? To dela dost stomatochirurgu a urcite by to vyslo levneji.

Lekninka91
Extra třída :D 10119 příspěvků 03.02.18 13:06

Já jsem byla v analgosedaci za tři tisíce, ale v Jihlavě :oops:

nozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 03.02.18 14:07

Kdybys zvažovala analgosedaci, zkus se poptat na klimice Ambicare. Ordinace mají na Šeberově, chodím tam se synem a jako menšího ho ošetřovali právě v analgosedaci. Podle mě ji dělají i dospělým, ale nezkoumala jsem to.

Ivanka45
Nováček 5 příspěvků 03.02.18 22:57
@novakova.t píše:
Jsem z Prahy. Polikl. sustova…dr kunova vyborna na extrakci 8micek…ruce k nezaplacení…brzké termíny a nic jsem neplatila. Zavolej a domluv se. Dela to v lehké narkoze par minutPříspěvek upraven 03.02.18 v 12:16

Děkuji za tip! Už jsem jí psala mail. V lehké narkóze? Vnímala jsi? Pamatuješ si z toho něco?

nozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 04.02.18 03:48

Osetrovali tak syna. pri osetreni spolupracoval a kdyz to odeznelo, nic si nepamatoval.

novakova.t
Závislačka 3176 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 09:50
@Ivanka45 píše:
Děkuji za tip! Už jsem jí psala mail. V lehké narkóze? Vnímala jsi? Pamatuješ si z toho něco?

Nevnimas nic. Usnes a není ti potom ani blbe. Byla to otázka cca 5min spánku. Lepší je zavolat a donést rtg

Ivanka45
Nováček 5 příspěvků 05.02.18 12:49
@novakova.t píše:
Nevnimas nic. Usnes a není ti potom ani blbe. Byla to otázka cca 5min spánku. Lepší je zavolat a donést rtg

Tak bohužel paní doktorka má dlouhodobě nemocného anesteziologa :( ale děkuji za tip!

novakova.t
Závislačka 3176 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 13:04
@Ivanka45 píše:
Tak bohužel paní doktorka má dlouhodobě nemocného anesteziologa :( ale děkuji za tip!

To me moc mrzi. Ma zlaté ruce k nezaplacení je fakt pro mě špička

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama