Extrakce zubu v narkóze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivanka45
Nováček 5 příspěvků 03.02.18 12:10
Extrakce zubu v nark

Holky, doporučíte někdo, kam na chirurgické odstranění horizontálně položených osmiček v narkoze??? Psala jsem na asklepion a tam pokud člověk nemá ozp, tak účtují 5000,– za extrakci + cca 2500,– za narkozu. Dále na Karlák a berou jen pražáky a středočechy :roll: za doporučení jakékoliv kliniky, nemocnice budu vděčná :kytka: Mámě to dělali čtyři hodiny jen v lokálce a děkuji nechci :poblion:

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3424 příspěvků 5 inzerátů 03.02.18 12:14
@Ivanka45 píše:
Holky, doporučíte někdo, kam na chirurgické odstranění horizontálně položených osmiček v narkoze??? Psala jsem na asklepion a tam pokud člověk nemá ozp, tak účtují 5000,– za extrakci + cca 2500,– za narkozu. Dále na Karlák a berou jen pražáky a středočechy :roll: za doporučení jakékoliv kliniky, nemocnice budu vděčná :kytka: Mámě to dělali čtyři hodiny jen v lokálce a děkuji nechci :poblion:

Jsem z Prahy. Polikl. sustova…dr kunova vyborna na extrakci 8micek…ruce k nezaplacení…brzké termíny a nic jsem neplatila. Zavolej a domluv se. Dela to v lehké narkoze par minut

Příspěvek upraven 03.02.18 v 12:16

warita
Echt Kelišová 8405 příspěvků 03.02.18 12:14
@Ivanka45 píše:
Holky, doporučíte někdo, kam na chirurgické odstranění horizontálně položených osmiček v narkoze??? Psala jsem na asklepion a tam pokud člověk nemá ozp, tak účtují 5000,– za extrakci + cca 2500,– za narkozu. Dále na Karlák a berou jen pražáky a středočechy :roll: za doporučení jakékoliv kliniky, nemocnice budu vděčná :kytka: Mámě to dělali čtyři hodiny jen v lokálce a děkuji nechci :poblion:

ty jo, to maji dobre ceny. Kdyz ja jsem se informovala pred par lety tady v praze, chteli jen za narkozu 10 tacu a to na hodinu, takze kdyby operace trvala dele a to si pis, ze by trvala, tak bych si to zaplatila 2×. :D

Ivanka45
Nováček 5 příspěvků 03.02.18 12:29

To je strašný 8o vím, že na tom karláku to dělaj v narkóze, když je to více špatně uložených zubů a neplatí se nic. Ale zřejmě mám tedy smůlu jako ne-pražák :lol:

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 03.02.18 12:46

Nechces to zkusit jen v analgosedaci? To dela dost stomatochirurgu a urcite by to vyslo levneji.

Lekninka91
Extra třída :D 10421 příspěvků 03.02.18 13:06

Já jsem byla v analgosedaci za tři tisíce, ale v Jihlavě :oops:

nozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 03.02.18 14:07

Kdybys zvažovala analgosedaci, zkus se poptat na klimice Ambicare. Ordinace mají na Šeberově, chodím tam se synem a jako menšího ho ošetřovali právě v analgosedaci. Podle mě ji dělají i dospělým, ale nezkoumala jsem to.

Ivanka45
Nováček 5 příspěvků 03.02.18 22:57
@novakova.t píše:
Jsem z Prahy. Polikl. sustova…dr kunova vyborna na extrakci 8micek…ruce k nezaplacení…brzké termíny a nic jsem neplatila. Zavolej a domluv se. Dela to v lehké narkoze par minutPříspěvek upraven 03.02.18 v 12:16

Děkuji za tip! Už jsem jí psala mail. V lehké narkóze? Vnímala jsi? Pamatuješ si z toho něco?

nozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 04.02.18 03:48

Osetrovali tak syna. pri osetreni spolupracoval a kdyz to odeznelo, nic si nepamatoval.

lampicka11
Závislačka 3424 příspěvků 5 inzerátů 05.02.18 09:50
@Ivanka45 píše:
Děkuji za tip! Už jsem jí psala mail. V lehké narkóze? Vnímala jsi? Pamatuješ si z toho něco?

Nevnimas nic. Usnes a není ti potom ani blbe. Byla to otázka cca 5min spánku. Lepší je zavolat a donést rtg

Ivanka45
Nováček 5 příspěvků 05.02.18 12:49
@novakova.t píše:
Nevnimas nic. Usnes a není ti potom ani blbe. Byla to otázka cca 5min spánku. Lepší je zavolat a donést rtg

Tak bohužel paní doktorka má dlouhodobě nemocného anesteziologa :( ale děkuji za tip!

lampicka11
Závislačka 3424 příspěvků 5 inzerátů 05.02.18 13:04
@Ivanka45 píše:
Tak bohužel paní doktorka má dlouhodobě nemocného anesteziologa :( ale děkuji za tip!

To me moc mrzi. Ma zlaté ruce k nezaplacení je fakt pro mě špička

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >