Fáze před otěhotněním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenous17
Kecalka 299 příspěvků 18.01.19 13:45
Fáze před otěhotněním

Zdravím všechny :mavam:

Omlouvám se, jestli zakládám téma, které tady už je. Ale ráda bych, aby to tu bylo aktuální a dozvěděla se něco nového, než si četla např. příspěvky staré víc let ;)

Bude mi 26 let a na konci léta bychom se s přítelem chtěli začít snažit o první mimi. Je to tedy ještě více jak půl roku, ale chtěla bych se zeptat, jestli pro to zatím něco málo mohu udělat (s mým tělem :lol: ).

Koukala jsem na internet, kde se píšou věci jako - nepít alkohol, nekouřit, omezit kofein.. a pak různé vitamínové doplňky. Může mi někdo poradit, jestli je opravdu třeba něco brát? (např. Femibion) nebo postačí kyselina listová - a případně kdy s těmito doplňky začít a jak dlouho je můžu brát?

Děkuji Vám všem.

L. :srdce:

Reakce:
Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 18.01.19 13:47

Začala bych tři měsíce před obyč kyselinu listovou :palec:
Nijak to nehroť. :mavam:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 18.01.19 13:49

Nehrotila bych to :) uprav si jídelníček ať jíš víc zdravé věci, tu listovku to chce aspoň ty 3 měsíce předem, klidně můžeš i dýl tím nic nezkazíš.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 18.01.19 13:55

Ahoj, já beru Femibion, jelikož se v prvním těhotenství zjistilo že moje tělo nedokáže kyselinu listovou naštěpit a využít, což může vést i k potratu.Je to mutace MTHFR a je celkem častá..Femibion má tu listovku již naštěpenou takže v těle už jsou přímo ty látky které miminko potřebuje už ,,hotové" a využije je..takže ja naopak bych šla rovnou do femibionu.Navíc mám po něm dlouhé krásné husté vlasy a pevné nehty ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 18.01.19 14:00

Aspon 3 měsíce před začít s listovkou, nahodit se do pohody, hodně se hýbat,jíst zdravou a vyváženou stravu.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >