Febrilní křeče, 4 roky - jaká léčba a vyšetření

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6873
10.12.15 17:42

@Tarjei lepší máš rozdrtit 2 lžičkama o sebe a dát rovnou do pusy s trochou čaje, přeji klidnou noc. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
92
10.12.15 17:54

@Tarjei Od lékařů vím, že febrilní křeče se obvykle objevují do 5 let.Od 5 let se už uvažuje o tom, že by to mohlo přejít do epilepsie, nejčastěji to bývá rolandická epilepsie. Chtělo by to zajít k neurologovi a udělat EEG, v případě podezření na roland. epi EEG ve spánku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9148
10.12.15 18:06

@milatka77 on to mel poprve i ted pri vzestupu teploty. Sest mu bude v breznu. Nevim nakolik to to muze ovlivnit ale ma recovou dysfazii s opozdenim cca dva roky tak mozna mozek v nejakem ohledu mene zraly.. a taky je drobounkej…
Zitra skocim za obvodni a poradim se…
Devcata dekuju…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek