Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Tarjei lepší máš rozdrtit 2 lžičkama o sebe a dát rovnou do pusy s trochou čaje, přeji klidnou noc. ![]()
@Tarjei Od lékařů vím, že febrilní křeče se obvykle objevují do 5 let.Od 5 let se už uvažuje o tom, že by to mohlo přejít do epilepsie, nejčastěji to bývá rolandická epilepsie. Chtělo by to zajít k neurologovi a udělat EEG, v případě podezření na roland. epi EEG ve spánku.
@milatka77 on to mel poprve i ted pri vzestupu teploty. Sest mu bude v breznu. Nevim nakolik to to muze ovlivnit ale ma recovou dysfazii s opozdenim cca dva roky tak mozna mozek v nejakem ohledu mene zraly.. a taky je drobounkej…
Zitra skocim za obvodni a poradim se…
Devcata dekuju…