Fertimed Olomouc 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

link.5
Nováček 6 příspěvků 16.02.18 16:20
Fertimed Olomouc 2018

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s centrem Fertimed Olomouc. Chodila jsem do Ostravy rok a jde jim tam jen o peníze, takže bych chtěla změnu. Zatím se mi jeví jako nejlepší. Za každou radu či zkušenost budu ráda. Jsem po IVF a mela jsem jen 3 zralá vajíčka a ani jedno se nevyvíjelo jak by mělo. je mi 29, u přítele je vše OK podle sermiogramu.

Reakce:

Bobby
Extra třída :D 14061 příspěvků 16.02.18 17:09

Když jsem vybírala centrum, spousta lidí mě od Fertimedu odrazovalo.. Pak tam začala chodit známá a rychle z tama utekla…volila bych spíš IVF Clinic Olomouc..

stonožka12
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 4 inzeráty 16.02.18 17:29

Taky doporučuji IVF Clinic nebo FN Olomouc, Fertimed nemá moc dobrou pověst (zvlášť jde-li o ty peníze…).

Mao1
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 16.02.18 19:45

Já tam chodím a teda jsem spokojená. Do ničeho mě netlačí, za injekce jsem zatím nic nedoplácela, doktoři i sestry jsou příjemné, když se na něco zeptám, vždycky vysvětlí.
Takže zatím si nemůžu stěžovat

Lajka09
Závislačka 4719 příspěvků 16.02.18 20:08

Mám mnoholetou zkušenost, rozhodně nedoporučuji. Navíc, jak sleduji jejich vývoj během let, nejspíš krachují, nemají dost lékařů ani sester, (včetně detašovaného pracoviště v POlance). Některé výkonu opravdu neumí…KET například.

link.5
Nováček 6 příspěvků 17.02.18 08:30

Ahoj Lajka09 máš zkušenost s jiným centrem v Olomouci nebo okolí?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.18 12:23
@link.5 píše:
Ahoj Lajka09 máš zkušenost s jiným centrem v Olomouci nebo okolí?

Za mě Fn nejlepsi :*.Ani clinic neni tak skvelej jako fn.. ano přesně už odešli í někteří doktori z Fertimedu. hodne stesti :kytka:

Lajka09
Závislačka 4719 příspěvků 17.02.18 22:15

@link.5 Bohužel ne, jen s nimi. Navíc jsme z Ovy. Zkus tu Fn, na ně jsme slyšela chválu už před 10 lety, kdy jsme začali řešit neplodnost.

Melisa19
Nováček 1 příspěvek 15.06.18 09:52

Prosím vás nevíte kdy chodi podpora na účet olomouc Děkuji :lol: :lol: :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >