Fertimed Olomouc 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

link.5
Nováček 6 příspěvků 16.02.18 16:20
Fertimed Olomouc 2018

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s centrem Fertimed Olomouc. Chodila jsem do Ostravy rok a jde jim tam jen o peníze, takže bych chtěla změnu. Zatím se mi jeví jako nejlepší. Za každou radu či zkušenost budu ráda. Jsem po IVF a mela jsem jen 3 zralá vajíčka a ani jedno se nevyvíjelo jak by mělo. je mi 29, u přítele je vše OK podle sermiogramu.

Reklama

Reakce:

Bobby
Extra třída :D 13989 příspěvků 16.02.18 17:09

Když jsem vybírala centrum, spousta lidí mě od Fertimedu odrazovalo.. Pak tam začala chodit známá a rychle z tama utekla…volila bych spíš IVF Clinic Olomouc..

stonožka12
Kecalka 455 příspěvků 7 inzerátů 16.02.18 17:29

Taky doporučuji IVF Clinic nebo FN Olomouc, Fertimed nemá moc dobrou pověst (zvlášť jde-li o ty peníze…).

Mao1
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 16.02.18 19:45

Já tam chodím a teda jsem spokojená. Do ničeho mě netlačí, za injekce jsem zatím nic nedoplácela, doktoři i sestry jsou příjemné, když se na něco zeptám, vždycky vysvětlí.
Takže zatím si nemůžu stěžovat

Lajka09
Závislačka 4685 příspěvků 16.02.18 20:08

Mám mnoholetou zkušenost, rozhodně nedoporučuji. Navíc, jak sleduji jejich vývoj během let, nejspíš krachují, nemají dost lékařů ani sester, (včetně detašovaného pracoviště v POlance). Některé výkonu opravdu neumí…KET například.

link.5
Nováček 6 příspěvků 17.02.18 08:30

Ahoj Lajka09 máš zkušenost s jiným centrem v Olomouci nebo okolí?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.18 12:23
@link.5 píše:
Ahoj Lajka09 máš zkušenost s jiným centrem v Olomouci nebo okolí?

Za mě Fn nejlepsi :*.Ani clinic neni tak skvelej jako fn.. ano přesně už odešli í někteří doktori z Fertimedu. hodne stesti :kytka:

Lajka09
Závislačka 4685 příspěvků 17.02.18 22:15

@link.5 Bohužel ne, jen s nimi. Navíc jsme z Ovy. Zkus tu Fn, na ně jsme slyšela chválu už před 10 lety, kdy jsme začali řešit neplodnost.

Melisa19
Nováček 1 příspěvek 15.06.18 09:52

Prosím vás nevíte kdy chodi podpora na účet olomouc Děkuji :lol: :lol: :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama