Filtrační patrony Brita - černé částečky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Lizzi
16.6.14 11:56

@superandrysek děkuji moc a chco se zeptat, zapadne ta patrona celá do konvice, nebo čouhá vršek ven a v nálevce zůstává voda? Ty Hyundai totiž, co máme místo roginálu Brita, tam sice sedí na šířku, ale jsou vyšší, takže musím každý den vylívat stojící vodu z konvice a už mě to štve.. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
12067
16.6.14 14:25

@Lizzi myslim ze protece vsechna :)az dojdu dom tak to omrknu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
18.6.14 09:11

@superandrysek tak jak to vypadá s těmi filtry? zapadnou do nádržky celé? Pokud ano, tak je to super a příště je koupíme :-)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný