@superandrysek děkuji moc a chco se zeptat, zapadne ta patrona celá do konvice, nebo čouhá vršek ven a v nálevce zůstává voda? Ty Hyundai totiž, co máme místo roginálu Brita, tam sice sedí na šířku, ale jsou vyšší, takže musím každý den vylívat stojící vodu z konvice a už mě to štve..
@superandrysek děkuji moc a chco se zeptat, zapadne ta patrona celá do konvice, nebo čouhá vršek ven a v nálevce zůstává voda? Ty Hyundai totiž, co máme místo roginálu Brita, tam sice sedí na šířku, ale jsou vyšší, takže musím každý den vylívat stojící vodu z konvice a už mě to štve..