Flek na kulkách 5m

Anonymní
27.5.20 17:16

Flek na kulkách 5m

Maminky prosím.. teď jsem si u přebalování syna (13.5. 5mesicu) všimla červeného/růžového flicku na kulkách, velké cca jak 1koruna :( jsem zoufalá, první co mě napadlo tak torze, krvácení do nadledvinek… k dr utikam zitra, ale potrebuju nějakou radu, zkušenost abych mohla jít v klidu spát…

Vím děti se nemají tolik prohlížet ale tohle mě vyděsilo… prosím o anonym, nerada bych aby to někdo z rodiny viděl. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59265
27.5.20 17:19
@Anonymní píše:
Maminky prosím.. teď jsem si u přebalování syna (13.5. 5mesicu) všimla červeného/růžového flicku na kulkách, velké cca jak 1koruna :( jsem zoufalá, první co mě napadlo tak torze, krvácení do nadledvinek… k dr utikam zitra, ale potrebuju nějakou radu, zkušenost abych mohla jít v klidu spát…Vím děti se nemají tolik prohlížet ale tohle mě vyděsilo… prosím o anonym, nerada bych aby to někdo z rodiny viděl. Děkuji

Vypadá, že by ho cokoliv bolelo? Pokud ano, supem na pohotovost.. Pokud ne, tak klid.. Může mít otlacene klidně od pliny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1571
27.5.20 17:21

Kdyby mel torzi, bude sileny bolesti a hematom pri krvaceni do nadledvin je hodne netypicky priznak, jinak pri krvaceni by byla celjova alterace stavu. Nemuze to byt jen podrazdene od plen?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 17:24

Tím ze mu rostou zuby tak je mrzuty, ale těžko říct jestli ze zubu nebo z toho :( v noci hůř spi, spaval celou noc, ale teď se mi budí cca 1-2×… Tak je to blbě poznat… otlačené, zkusím ho po vane nechat chvíli bez pliny, ale má to jakoby (blbě se to popisuje) na prostředku, ale níž (ne pod nimi) tak nějak nízko, ale ne pod.. (lip to asi nepopisu)

• Nahlásit
  • Citovat
142
27.5.20 18:07

Taky to může být úplně obyčejná opruzenina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 04:44

@Tyna15 těžko… malý nemá nikdy opruzeniny, každé prebalovaní se maže..

• Nahlásit
  • Citovat
142
28.5.20 06:53

Já si právě pamatuji, že můj malej taky nikdy nebyl opruzelej a najednou měl celkem velkej červenej flek dole na varlatech. Tak jsem začala panikarit, volala jsem doktorce a ta mi říkala, že jeslí nemá bolesti, tak mám mazat sudocremem. Za dva dny tam nic nebylo. Ale musíš vědět sama :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama