Silný pláč miminka - proč?

Anonymní
26.5.20 09:44

Silný pláč miminka - proč?

Ahojky,
mám 11ti týdenního smíška. Od probuzení se směje a brouká, ale poslední dva dny jsem zoufalá. Jakmile ho položím do postýlky či kočárku brečí až hystericky. Sotva ho zvednu, přestane. Vyžaduje moji pozornost přitom jsem ho celé dny před tím nenosila a tak nevím, co s ním? Proč to dělá? Teplotu nemá.
Nevím, zda to nesouvisí se dvěma faktory. Zaprvé už je týden jen na UM, trošku hůř kadí, tak jestli to není i k tomu, a zadruhé jsem dostala první menses, jestli to ze mne nějak necítí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1389
26.5.20 09:54

Buďto tě zkouší (po zvednutí přestane :think: )
nebo je problém v tom mléku. Pokud hůř kadí, může být zakopaný pes v tom, že si buď musí zvyknout na UM, nebo třeba budeš muset vybrat jinou značku. Probiotika dostává?
A brečí pokaždé, když ho dáš do postýlky, nebo jen večer? Brečí i v kočárku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
26.5.20 09:57
@Anonymní píše:
Ahojky,
mám 11ti týdenního smíška. Od probuzení se směje a brouká, ale poslední dva dny jsem zoufalá. Jakmile ho položím do postýlky či kočárku brečí až hystericky. Sotva ho zvednu, přestane. Vyžaduje moji pozornost přitom jsem ho celé dny před tím nenosila a tak nevím, co s ním? Proč to dělá? Teplotu nemá.
Nevím, zda to nesouvisí se dvěma faktory. Zaprvé už je týden jen na UM, trošku hůř kadí, tak jestli to není i k tomu, a zadruhé jsem dostala první menses, jestli to ze mne nějak necítí.

Ja si tím také prošla o UM byly prdíky a užívala jsem si celou noc občas sem musela pomoct kakat přes teploměr a když sem měla ms tak úplné záchvaty a když sem měla mimi na sobě byl klid :lol: takže už teď bych věděla co dělat při druhém mimi skus koupit gel pupík a mazat pupík ve směru hodinových ručiček a ještě doporučuji espumisan na prdiky tenkrát mi to poradily v nemocnici :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
26.5.20 10:43

Lucie

Moje 3 měsíční dcera tohle dělá taky. Hysterický pláč, co zachází až do dušení-vyžaduje kočár nebo šoupání ve vajíčku po podlaze. Ono to nejde vždy a člověk musí taky něco udělat doma nebo je venku hnusně. Nechávám jí v postýlce a pozoruju, dokud neusne, když to netrvá dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
26.5.20 13:19

@Luciess77 šoupání ve vajíčku po podlaze :roll:? Promiň, ale to je tedy pěkná ptákovina. Když má mimčo bolení bříška, nebo koliky člověk chová, nosí, poplácává, ale tohle je mooooc. Navíc tím bolení bříška určitě nevyřešíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2674
26.5.20 15:30
@Berry77 píše:
Buďto tě zkouší (po zvednutí přestane :think: )
nebo je problém v tom mléku. Pokud hůř kadí, může být zakopaný pes v tom, že si buď musí zvyknout na UM, nebo třeba budeš muset vybrat jinou značku. Probiotika dostává?
A brečí pokaždé, když ho dáš do postýlky, nebo jen večer? Brečí i v kočárku?

Co doporučujes na to když to zkouší? :think: Dcera to začala dělat taky, dokáže řvát i hodinu v postýlce.. :think: takže vydržet a nechat ji řvát u nás nefunguje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
26.5.20 16:12
@Anonymní píše:
Ahojky,

A jaké um dáváš u nás se osvědčilo beba optipro :palec: za nic nás větě bych taky neměnila až bude druhé tak taky bude beba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
26.5.20 22:14
@mackA159 píše:
Co doporučujes na to když to zkouší? :think: Dcera to začala dělat taky, dokáže řvát i hodinu v postýlce.. :think: takže vydržet a nechat ji řvát u nás nefunguje :nevim:

doporučuji, ať si to každý vyřeší ke své spokojenosti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
28.5.20 10:37

Pláč

@Berry77 ona ale koliku nemá, pláče dokud nedostane to, co chce a to je vždy vajíčko/kočár. Ono když ti dítě řve na břiše, při chování, masírování, chování, cvičení… A záhadně v kočáru-vajíčku přestane a začne se smát, brala by jsi to jako koliku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
29.5.20 21:45

@Luciess77 při kolikách by určitě úsměv nepřišel, ale klidně ho nech ve vajíčku, je to dobré na záda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama