Flying Tiger obchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
7.straka
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 03.12.18 08:28
Flying Tiger obchod

Ahoj všichni, chci se zeptat na obchod Flying Tiger. Uvažujeme s chlapem, že zajedem do FT v UL nakoupit ještě dětem pár drobností pod stromeček. Ale máme to trochu (dost) z ruky. Tak ještě prosím o ně/doporučení, jestli to má smysl. Hlavně mě zajímá, jestli ty hračky a hry tam nejsou předražený. Mohl by se někdo podělit o konkrétní zkušenosti? Díky

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 03.12.18 08:40

Ja tam nakupuju blbiny jako trpytky, korale na obleceni, stojany na tuzky, nejakyho plysaka… no maji tam hooodne kravin, ale je to kreativni, barevny, suprovej styl. Vsechno zatim porad drzi, chodim tam pres rok… bavej me na cestu skldacky pro nasi malou, je to na magneticky podlozce, uzaviratelna knizka a skladas obrazek podle predlohy. Na vylet supr, kdyz ma chvili sedet u obeda. Stalo to cca 80? Hezky boxy na svaciny, ty tam miluju

AnastazieB
Echt Kelišová 8663 příspěvků 03.12.18 08:41

Podle mého to smysl nemá, na těch věcech tam není nic převratného a zazracneho, jsou to různé nepotřebné věci Made in China. Jako ano, občas tam narazis na něco, co je dobrý nápad nebvo co se ti zrovna dost hodi, ale věci pro děti pod stromeček bych tam nekupovala.

Terka758
Stálice 90 příspěvků 03.12.18 08:46

Nevím, jaké hry a hračky přesně myslíte. Přijde mi spíše jako obchod s takovými „vychytávkami a blbinkami“. Klasické hry tam nenajdete, mají tam spíše takové typu maxi karty na prší, mini piškvorky, basketbalový koš na záchod… Opravdu bych tam cíleně dárky pro děti kupovat nejela. Jinak ceny mi přijdou přiměřené, ale je to zboží od zboží.

7.straka
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 03.12.18 08:50

@AnastazieB @Terka758 mně doporučila Tigera logopedka, když jsem se ptala, odkud má hračky v ordinaci - balanční věž, kostky podle kterých se vypráví pohádky, atp.

Terka758
Stálice 90 příspěvků 03.12.18 08:55

@7.straka No tak pokud víte, co přesně odtud chcete, tak jsou asi rady zbytečné :) Není to ale primárně obchod s věcmi pro děti :) Sortiment se taky mění..

AnastazieB
Echt Kelišová 8663 příspěvků 03.12.18 09:39

@7.straka tak to bych ale spíš koupila někde přes internet. Nemusí to tam zrovna mít, dost se tam mění sortiment. Jak se píše výše, jsou to spíš takové blbinky, když sháníte malý nebo třeba vtipný dárek nebo když jdete zrovna okolo, tak si tam zajdete.

7.straka
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 03.12.18 11:12

Díky za názory

lucynka25
Echt Kelišová 9509 příspěvků 03.12.18 15:16

@7.straka taky se mi nezdá, že by tam měli nějaké zázraky pro děti, spíš takové všelijaké blbiny, takové ty nepotřebné věci, co ale musíš mít (aspoň já) :lol:
Cíleně tam nechodím,ale když jdu okolo, vždycky zajdu a s něčím odcházím ;)

nozu
Extra třída :D 12421 příspěvků 03.12.18 18:52

v tomhle obchodě mají spoustu levných kravin. Dají se tam nakoupit různé drobnosti a dekorace. je to levné, ale kvalita tomu odpovídá… Mají jtam moc hezké dekorace a kreativní věci. Cíleně bych do něj pro dárky nejela… My ho ale máme u nosu, dcera kolem něj chodí denně ze školy a je tam pečená - vařená. Děcka tam normálně chodí na čumendu, když chtějí zabít čas…

nozu
Extra třída :D 12421 příspěvků 03.12.18 18:53

@lucynka25 mám stejný problém - kdykoliv mě tam děti vytáhnou, odcházíme s nějakou blbinou za pár korun :mrgreen:

lucynka25
Echt Kelišová 9509 příspěvků 03.12.18 19:29
Váš příspěvek
Reklama