Kde koupit dívčí boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
spiky01
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 01.12.18 11:25
Kde koupit dívčí boty

Prosím poraďte kde koupit kozačky pro dceru, věk cca 37, takže blbě na pomezí dětské a dospělé velikosti. V deichmanu jsme nepořídili. Samozřejmě bez podpatku, dceři je 8… a cenově cca okolo 1000,– děkuju, nemám čas obíhat mraky obchodů, do většího města to mám 45km a starší dcera je doma se zlomenou nohou ( to jen pro vysvětlení proč se ptám tady) děkuji

Reakce:
Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8446 příspěvků 01.12.18 11:37

Já ti nevím, co zkusit masnu :think: tak pokud jste nepořídili v obchodě u vás tak asi budete muset vyrazit do toho města, přece nebude holka chodit bosa. CCC, Baťa, Humanic,… Asi to budeš muset oběhnout. Starší dítě snad doma pár hodin vydrží když už je jí víc než 9 let. Fakt nechápu z čeho jsou lidi schopni udělat problém :zed:

Janli
Kelišová 6276 příspěvků 01.12.18 11:38

Koukni na Fare.

modravlocka
Kecalka 360 příspěvků 01.12.18 11:56

Takových bot je všude hafo, v teto velikosti dost často i ve výprodeji. Já naopak čekala jak na smilování, až se dcera prehoupne přes magickou 36, protože v těch juniorských velikostech to byla katastrofa. Teď jsem ji kupovala v této velikosti dámské Rieker, ve slevě za 1200. V místním obchodě, takže Ti to asi nebude k ničemu. Ale slušne boty měli i v CCC-Lasocki. Jen bys teda musela minimálně 500 Kč přihodit.

amazon
Echt Kelišová 8780 příspěvků 01.12.18 12:15

Kupovala jsem u Bati..přes eshop, protože u nás v obchodě nemají nic…výhoda je , že je můžeš do prodejny vrátit a oni ti vrátí peníze..poštovné je zdarma od cca 499,–

spiky01
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 01.12.18 12:23
@spiky01 píše:
Prosím poraďte kde koupit kozačky pro dceru, věk cca 37, takže blbě na pomezí dětské a dospělé velikosti. V deichmanu jsme nepořídili. Samozřejmě bez podpatku, dceři je
@terien píše:
Já ti nevím, co zkusit masnu :think: tak pokud jste nepořídili v obchodě u vás tak asi budete muset vyrazit do toho města, přece nebude holka chodit bosa. CCC, Baťa, Humanic,… Asi to budeš muset oběhnout. Starší dítě snad doma pár hodin vydrží když už je jí víc než 9 let. Fakt nechápu z čeho jsou lidi schopni udělat problém :zed:

Ani ten deichman u nás na vesnici není, tam jsme se stavovali cestou od lékaře. Vzhledem k tomu že dcera může jen ležet tak ji opravdu nemůžu nechat doma 4 hodiny samotnou, proto se ptám tady na konkrétní obchod.
Ostatním díky za tipy

mroe
Extra třída :D 14555 příspěvků 01.12.18 12:31

Kozacky za 1000 Kc v takove velikosti? No to nevim… ale levne boty maji v CCC. Kdyztak maji detske v tehle velikosti treba v Humanicu. Ale s tou cenou… nevim, nevim…

Run
Generální žvanilka 20606 příspěvků 01.12.18 12:37

Nevím, ale pobavilo mě to věk místo vel :lol:

amazon
Echt Kelišová 8780 příspěvků 01.12.18 14:51
@mroe píše:
Kozacky za 1000 Kc v takove velikosti? No to nevim… ale levne boty maji v CCC. Kdyztak maji detske v tehle velikosti treba v Humanicu. Ale s tou cenou… nevim, nevim…

a kolik by měly stát takové kozačky ? 8o
https://www.bata.cz/…ky-s-prezkou

mroe
Extra třída :D 14555 příspěvků 01.12.18 15:26
@amazon píše:
a kolik by měly stát takové kozačky ? 8o
https://www.bata.cz/…ky-s-prezkou

No, kolik staly tvoje? Ma damskou velikost. A i kdyz se daji sehnat detske levnejsi, zas tak obrovsky rozdil to neni. Ja si ale pod kozackou predstavuji obuv kozenou, ne kozenkovou.

amazon
Echt Kelišová 8780 příspěvků 01.12.18 15:47

@mroe ..dceři jsem letos kupovala kožené kozačky a stály 799,–, jen prostě dřív, kdy jsou výprodeje …a jsou kožené. Na sebe bych s takovou slevou asi nesehnala
Sama kozačky ted nenosím..mám zateplené boty nebo sněhule. Ale vím kolik kožené boty cca stojí.

spiky01
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 01.12.18 16:50
@Run píše:
Nevím, ale pobavilo mě to věk místo vel :lol:

Jo už to vidím :mrgreen: pardon :mrgreen: mám druhý den dotykáč a ne vždy vychytám aut.opravy :mrgreen:

Jinak klidně koženka, stejně ji příští rok budu muset kupovat větší

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >