Fotky me dcery na internetu

19
9.2.20 22:16

Fotky mě dcery na internetu

Dobrý den chtěla jsem se zeptat. Můj bývalý manžel si našel novou přítelkyni a ona začala vystavovat fotky mé 2 lété dcery na sociální sítě. Já si nepřeju, aby moji dceru dávala na internet, ale domluvit se s ní, aby fotky smazala a nedávala tam další nejde. Dá se s tím něco dělat? Respektuji, že je to přítelkyně bývalého manžela a že si dceru berou k sobě, ale nelíbí se mi, aby cizí člověk dával neustále fotky mého dítěte veřejně a navíc k nim psal nevhodné popisky například i proti mě jako mámě. Z mé strany nejde o žárlivost vztah z bývalým manželem už máme dávno vyřešený a já žiju nový šťastný život. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2409
9.2.20 22:19

To by mi taky vadilo. Co promluvit s bývalým a pokud to nepomuze, nahlasit fotky na fb podporu a nejak to zablokovat :nevim: moc tomu nerozumim, fb nepouzivam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
610
9.2.20 22:27
@Monys1991 píše:
Dobrý den chtěla jsem se zeptat. Můj bývalý manžel si našel novou přítelkyni a ona začala vystavovat fotky mé 2 lété dcery na sociální sítě. Já si nepřeju, aby moji dceru dávala na internet, ale domluvit se s ní, aby fotky smazala a nedávala tam další nejde. Dá se s tím něco dělat? Respektuji, že je to přítelkyně bývalého manžela a že si dceru berou k sobě, ale nelíbí se mi, aby cizí člověk dával neustále fotky mého dítěte veřejně a navíc k nim psal nevhodné popisky například i proti mě jako mámě. Z mé strany nejde o žárlivost vztah z bývalým manželem už máme dávno vyřešený a já žiju nový šťastný život. Děkuji za odpovědi.
jak domluvit se s ni nejde? Co ma co vystavovat fotky tvoji dcery na soc site?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23242
9.2.20 22:29
@Monys1991 píše:
Řeš to přes otce dítěte. Pod každou fotku bych jí psala, ať nezveřejňuje fotky tvého dítěte. Že si to nepřeješ. Měla by to respektovat a porodit si vlastní ukazovátko na sociálních sítích.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
9.2.20 22:30

Promluvila bych si s tátou, případně fotky nahlásila na fb jako zneužitý obsah. Pokud by to nikam nevedlo, vzala bych to přes PČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
9.2.20 22:31

@ocean.mama u fotek s dcerou jsou navíc popisky, které jsou psany jasně proti mě například, že máma není ta co porodí ale ta co se stará a vychovává což se mě jako mámě, která se o svoje dítě stará skoro sama protože dcera k otci chodí zatím jen 2krat v týdnu nelíbí. Navíc slečna mě vůbec nezná a každý si popisky u fotek mého dítěte může přečíst. Po domluvě, že si to nepřeji přidává fotky vesele dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
9.2.20 22:32

@yocheved s otcem jsem mluvit zkoušela, ale řekl mi, že dal přítelkyni svolení. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
610
9.2.20 22:33
@Monys1991 píše:
@ocean.mama u fotek s dcerou jsou navíc popisky, které jsou psany jasně proti mě například, že máma není ta co porodí ale ta co se stará a vychovává což se mě jako mámě, která se o svoje dítě stará skoro sama protože dcera k otci chodí zatím jen 2krat v týdnu nelíbí. Navíc slečna mě vůbec nezná a každý si popisky u fotek mého dítěte může přečíst. Po domluvě, že si to nepřeji přidává fotky vesele dal.
tak to je dobry vemeno. Pardon. Ale to se snazi ukazat a machrovat pred kamoskama bo co
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1364
9.2.20 22:34
@Monys1991 píše:
@yocheved s otcem jsem mluvit zkoušela, ale řekl mi, že dal přítelkyni svolení. :nevim:

Tak zkus leda to nahlášení obsahu na fb, případně bych to opravdu klidně řešila soudně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2409
9.2.20 22:35
@Monys1991 píše:
@ocean.mama u fotek s dcerou jsou navíc popisky, které jsou psany jasně proti mě například, že máma není ta co porodí ale ta co se stará a vychovává což se mě jako mámě, která se o svoje dítě stará skoro sama protože dcera k otci chodí zatím jen 2krat v týdnu nelíbí. Navíc slečna mě vůbec nezná a každý si popisky u fotek mého dítěte může přečíst. Po domluvě, že si to nepřeji přidává fotky vesele dal.

8o to jako fakt? Tak to by si slečna vyžrala :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23242
9.2.20 22:35
@Monys1991 píše:
@yocheved s otcem jsem mluvit zkoušela, ale řekl mi, že dal přítelkyni svolení. :nevim:

Tak hlaš na Fcb. Ona nemá právo nic zveřejňovat proti tvé vůli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
9.2.20 22:37

@ocean.mama řekla bych, že je to jasná provokace proti mě. Vidím to podle chování přítelkyně, když si pro dceru s otcem přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
9.2.20 22:39

@ocean.mama řekla bych, že je to jasná provokace proti mě. Vidím to podle chování přítelkyně, když si pro dceru s otcem přijde. @Russet @Russet dobře děkuji nebyla jsem si jistá zda to má nějaký smysl, když otec dcery tvrdí, že dal své přítelkyni svolení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23242
9.2.20 22:41
@Monys1991 píše:
@ocean.mama řekla bych, že je to jasná provokace proti mě. Vidím to podle chování přítelkyně, když si pro dceru s otcem přijde. @Russet @Russet dobře děkuji nebyla jsem si jistá zda to má nějaký smysl, když otec dcery tvrdí, že dal své přítelkyni svolení

Tak je to i tvoje dítě, navíc ona se projevuje jako slípka. At si porodí malou mediální hvězdičku a tu si tam prezentuje klidně denně. Ona kdyby měla na starosto batole celý den, energie by jí značně na „moudra“ ubyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
9.2.20 22:47
@Monys1991 píše:

Pokud má svolení biologického otce dítěte, tak se zveřejnovánim fotek děcka neudělá nic, ani občanský soud.
Nezbývá ti nic jiného, než tlačit na biologického otce, ať takové jednáni své přitelkyně zatrhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama