Foto a pozvánka na křest

Napsat příspěvek
Velikost písma:
167
26.10.10 19:11
jitka 11 píše:
Ahoj všichni,
chtěla bych poradit, co by bylo dobré jako oznámení a pozvánka na křest.
Se synem Ondrou se chystám na křest během měsíce.
A chtěla bych pár lidem poslat vlastní výrobek, s fotem.
Máte někdo tip, jak to udělat?
Děkuji moc
Jitka

No,to jsem to přečetla brzo,co?Alespon můžeš dát tip mě.Prosím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22939
1.7.11 17:56

To už je docela pasé, že jo?
Nakonec jsem žádné oznámení nepsala. :think: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3730
2.7.11 13:43
jitka 11 píše:
To už je docela pasé, že jo?
Nakonec jsem žádné oznámení nepsala. :think: :oops:

Když někdo poradí,napíšu pozvánky na ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;2.narozeniny ditěte

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anajj
18.1.12 20:48

Ahoj, strašně moc se mi líbí pozvánka na křtiny. Bohužel nejsem schopná takhle paradně oříznout fotku malého. Nemáte nějakou radu jak na to? Díky moc!!!!

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat