Foto a pozvánka na křest
- Fotoalbum (7)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
26.10.10 19:11
jitka 11 píše:
Ahoj všichni,
chtěla bych poradit, co by bylo dobré jako oznámení a pozvánka na křest.
Se synem Ondrou se chystám na křest během měsíce.
A chtěla bych pár lidem poslat vlastní výrobek, s fotem.
Máte někdo tip, jak to udělat?
Děkuji moc
Jitka
No,to jsem to přečetla brzo,co?Alespon můžeš dát tip mě.Prosím.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
1.7.11 17:56
To už je docela pasé, že jo?
Nakonec jsem žádné oznámení nepsala.
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
2.7.11 13:43
jitka 11 píše:
To už je docela pasé, že jo?
Nakonec jsem žádné oznámení nepsala.![]()
Když někdo poradí,napíšu pozvánky na ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;2.narozeniny ditěte
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Anajj
18.1.12 20:48
Ahoj, strašně moc se mi líbí pozvánka na křtiny. Bohužel nejsem schopná takhle paradně oříznout fotku malého. Nemáte nějakou radu jak na to? Díky moc!!!!
- Citovat
- Upravit