Reklama

Fotoepilace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 22.01.11 19:32
Fotoepilace

Ahojky, chci se zeptat, jestli je mezi váma některá, co má zkušenost s tímto způsobem odstranění chloupků! Láká mě to, ale moc tomu nevěřim! Budu ráda za každou vaši zkušenost, díky Lenka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 22.01.11 20:08

Ahoj.
Já z fotodepilace nadšená nejsem :-(
Ke mě do salónu jezdila 1× měsíčně paní s tímto přístrojem, za poskytnutý prostor mi dělala fotodepilaci podpaží zdarma. Podpaží jsem měla blesknuté asi 12×, po dobu kdy se ošetřovalo to bylo super :palec: když se ale přestalo, vše se po nějaké době vrátilo do původního stavu :-(
Je ale fakt že už jsou to 4 roky zpátky, dnešní přístroje mohou být už lepší :think:

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 22.01.11 21:38

Ahoj Maniso, jaký máš salonek?, já mam taky svůj salon- kadeřnický a taky mi tam chodí kosmetička a dělá mi jako protislužbu depilaci voskem a právě i podpaží a klínu a je to super, akorát je to bolestivý a štve mě, že se to musí nechat narůst zase do určitý dýlky, aby to šlo zase strhnout a já to nevydržim, tak to oholim žiletkou a je to zase nanovo- oni by totiž měly ty chloupky po tom vosku slábnout… Tak to mě netěší, že i ta fotoepilka je na nic :cert: .. Třeba bude mít někdo novější zkušenost!!!

Babe007
Neúnavná pisatelka 17510 příspěvků 22.01.11 21:47
PitbulLenka píše:
Ahojky, chci se zeptat, jestli je mezi váma některá, co má zkušenost s tímto způsobem odstranění chloupků! Láká mě to, ale moc tomu nevěřim! Budu ráda za každou vaši zkušenost, díky Lenka

Kolegyně chodila do Dermicu asi 5× byla a zrovna minulý týden mě ukazovala nohy. Po 3 týdnech tam má opravdu jen pár chloupečků, to co já normálně za 2 dny…Trvej na tom, at ti dají nachlazený gel z lednice, jinak to prý dost pálí a můžeš mít i puchýře a pak jizvu.

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 22.01.11 21:49
PitbulLenka píše:
Ahoj Maniso, jaký máš salonek?, já mam taky svůj salon- kadeřnický a taky mi tam chodí kosmetička a dělá mi jako protislužbu depilaci voskem a právě i podpaží a klínu a je to super, akorát je to bolestivý a štve mě, že se to musí nechat narůst zase do určitý dýlky, aby to šlo zase strhnout a já to nevydržim, tak to oholim žiletkou a je to zase nanovo- oni by totiž měly ty chloupky po tom vosku slábnout… Tak to mě netěší, že i ta fotoepilka je na nic :cert: .. Třeba bude mít někdo novější zkušenost!!!

Já mám kosmetický :mrgreen:
Jinak na to slábnutí chloupků po vosku moc nespoléhej :think: hraje tam dost velkou roli genetika a zažila jsem zatím jen 1 paní které se po vosku chloupky skoro ztratily :think:

Někde jsem ale četla že by měla na trh přijít fotodepilace, která se bude provádět pod nějakým oblbovákem a ta by měla být prý více účinná :lol:

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 22.01.11 21:59

No ale třeba nohy si už léta vytrhávám epil. strojkem a chlupy sice nemizí, ale nejsou tak pichlavý a hustý :lol: … Tak já ještě počkám s čím ještě přijdou a jednou se třeba odhodlám!
Třeba ani laser není dokonalý, to mi nedoporučila ani kosmetička co s tím dělala, že to je taky běh na dlouhou trat, s nejistým výsledkem :nevim:
Takže nechci vyhodit peníze za něco zbytečně!
Asi se budu muset smířit, že jsem se jako gorila narodila, tak i tak umřu :pankac:

Babe007
Neúnavná pisatelka 17510 příspěvků 22.01.11 22:06

Jo a zapomněla jsem říct, že to jde jen s tmavými chlupy, když máš světlý, tak to jsou vyhozený peníze, vůbec to nefunguje. To jí řekla ta paní , co to dělala.

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 22.01.11 22:06

Neboj za pár let určitě s něčím 100% efektivním přijdou :wink:

Jinak po tom strojku, popř. depilaci se ti zdají jemnější protože jak se vytrhnou rostou od špičky, když je ale párkrát oholíš budou zase drsné :-(
Je ale fakt že depilace zpomaluje růst a kor když se pak namažeš protirůstovým krémem :palec: na to nedám dopustit :wink:

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 22.01.11 22:09
Babe007 píše:
Jo a zapomněla jsem říct, že to jde jen s tmavými chlupy, když máš světlý, tak to jsou vyhozený peníze, vůbec to nefunguje. To jí řekla ta paní , co to dělala.

Většina přístrojů reaguje na pigment :think:
Myslím že ale Šmucler nějaký přístroj na světlé chloupky má, zda to ale funguje netuším :nevim:

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 22.01.11 22:11
Babe007 píše:

Babe: světlý chloupky opravdu nemám, však jsem psala, že jsem gorila :lol: :lol:

Babe007
Neúnavná pisatelka 17510 příspěvků 22.01.11 22:11
manisa píše:
Babe007 píše:
Myslím že ale Šmucler nějaký přístroj na světlé chloupky má, zda to ale funguje netuším :nevim:

No nevím, ona tvrdila, že ten laser to nedokáže zaměřit ten světlý chloupek, takže se místo na folikulu soustředí na prostor okolo sebe..Ty co mají ty uplně černý tvrdý chlupy, tak těm se to prý dělá uplně nějlíp :wink:

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 22.01.11 22:13
manisa píše:
Neboj za pár let určitě s něčím 100% efektivním přijdou :wink:Jinak po tom strojku, popř. depilaci se ti zdají jemnější protože jak se vytrhnou rostou od špičky, když je ale párkrát oholíš budou zase drsné :-(
Je ale fakt že depilace zpomaluje růst a kor když se pak namažeš protirůstovým krémem :palec: na to nedám dopustit :wink:

Ten krém opravdu zpomaluje? Na ten jsem taky moc nevěřila- nechápu na jakym principu funguje :nevim:
A jakou používáš značku?

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 22.01.11 22:17
Babe007 píše:
manisa píše:
Babe007 píše:
Myslím že ale Šmucler nějaký přístroj na světlé chloupky má, zda to ale funguje netuším :nevim:
No nevím, ona tvrdila, že ten laser to nedokáže zaměřit ten světlý chloupek, takže se místo na folikulu soustředí na prostor okolo sebe..Ty co mají ty uplně černý tvrdý chlupy, tak těm se to prý dělá uplně nějlíp :wink:

Těch přístrojů je strašné množství :lol:
Ják už jsem psala některá ošetření se provádějí i pod nějakýma oblbovákama :wink:
Jinak konkrétně Dermic znám dobře, jezdí nám do salónu teď :wink:

manisa
Extra třída :D 10690 příspěvků 22.01.11 22:18
PitbulLenka píše:
manisa píše:
Neboj za pár let určitě s něčím 100% efektivním přijdou :wink:Jinak po tom strojku, popř. depilaci se ti zdají jemnější protože jak se vytrhnou rostou od špičky, když je ale párkrát oholíš budou zase drsné :-(
Je ale fakt že depilace zpomaluje růst a kor když se pak namažeš protirůstovým krémem :palec: na to nedám dopustit :wink:
Ten krém opravdu zpomaluje? Na ten jsem taky moc nevěřila- nechápu na jakym principu funguje :nevim:
A jakou používáš značku?

Já většinou beru od Primavery :wink:

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 22.01.11 22:24

Jé, tak to řeknu sestřence, ta v Primaveře pracuje :potlesk:
A máš vyzkoušený o kolik to zpomaluje růst? A je to asi jen po vytržení, po oholení to asi nefunguje :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >