Foukat vlasy nebo ne ?

Klaraslunicko
3.12.19 17:21

Foukat vlasy nebo ne ?

Ahojky, holky, foukat vlasy nebo ne? Nechávám volné uschnout a ze by to mělo za následek zničené vlasy, tak mi moc nepřijde, ale jedna kadernice řekne to a ta zas tohle ????‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16553
3.12.19 17:25

@Klaraslunicko mám kudrnaté vlasy, většinou nechávám volně schnout nebo když potřebuji vypadnout dřív tak foukam studeným

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8412
3.12.19 17:26

V zimě většinou foukam. V lete moc ne. Když jdu spát s mokrýma vlasama tak mívám pak rýmu. Horky vzduch z fenu pro vlasy moc dobrý není, pokud foukas studeným tak je to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46160
3.12.19 17:27

Jakoze by melo volny schnutí nicit vlasy? Ja chodim většinou i spát s mokrou, proste nejak nestíhám :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Klaraslunicko
3.12.19 17:28

@a12 ano, říkali mi to 2 kadernice, ze vlas je náchylnější

• Citovat
  • Nahlásit
49690
3.12.19 17:31

Vlasy si fenuju minimálně, za celý rok by se to dalo spočítat na prstech. K tomu ještě chodím spát s mokrou hlavou. Dělám to tak několik let a vlasy jsou pořád v pohodě, nezničené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11642
3.12.19 17:34

Taky jsem už četla někde, že je lepší vlasy foukat, prej snad i kvůli pokožce hlavy, že se zapařuje nebo co.. tak si vyber no :D já teda fénuju minimálně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5776
3.12.19 17:34

Foukám si vlasy skoro každý den, a zničené je nemám. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8317
3.12.19 17:36

Daleko vic nez foukani vlasum skodi, kdyz se mokre stahuji, pripadne se s nimi jde spat. Naopak spousta kaderniku tvrdi, ze pri dlouhych a hustych vlasech to zatizeni (mokre vlasy) pri prirozenem schnuti ma za nasledek pretizeni vlasu a vypadavani (napr. Michal Zapomel).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18088
3.12.19 17:39

Od jakziva vlasy kazi horky vzduch z fenu. Vlas, jakozto utvar, prece nevznikl s tim, ze bude casto pod vlivem horkeho vzduchu…sama kvuli tomu uz nefenuju a evidentne delam dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4118
3.12.19 17:40

Ano foukam, mam dlouhe vlasy. Taky jsem slysela, ze se nemaji nechat uschnout. Zaparuje se pokozka hlavy. V lete nefoukam, nez se k tomu dostanu, mam je suche :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Klaraslunicko
3.12.19 17:43

Já teda si myslím, že nechat je volně uschnout a najít s nima teda zrovna spát, tak na tom nic není. Od ty doby co si nefoukam, tak mi vlasy docela i narostli, můj dojem…co kadeřník to názor…

• Citovat
  • Nahlásit
20969
3.12.19 17:43

Tak záleží, co ti vyhovuje. Pokud je chceš upravit, tak bez foukání to nepůjde a když používáš fén správně, nezničíš si je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3788
3.12.19 17:45

Taky mi kadeřnice říkala, že nemám chodit spát s mokrou hlavou, že to ničí vlasy. Že stačí trochu profouknout, nemusí to být úplně dosucha. Ale mě se večer už taaak nechce, tak stejně chodím spát s mokrejma vlasama, no :mrgreen: myju si hlavu tak dvakrát týdně, takže si myslím, že se prd stane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
644
3.12.19 18:02

Fénuju vlasy 3× týdně vždy ráno (hodně se mi mastí, musím mýt obden), bez vyfoukání nemají tvar, mám střižené do podkovy. Jít spát s mokrými vlasy, to bych měla krční páteř zablokovanou pořád :mrgreen: :lol: a mokrý polštář brrr to není pro mě. Vlasy od fenování zničené nemám, spíš od melírů - ale to zase trochu řeší problém s mastnými vlasy)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat