Hodí se na mě pletené šaty?

Anonymní
3.12.19 12:34

Pletene saty??

Zdravim objednala jsem si pletene saty vel.42…a ted premyslim jestli se vubec na me hodi mam 78kilo 165cm.tvar postavy nevim ale miry 106prsa, pas 89,boky 111cm.jsou to saty s bonprixu.co myslite vy??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1030
3.12.19 12:39

Z me zkusenosti plene saty casto upozorni na kazdy nedostatek a faldik. Nevim jestli to bude pripad i techto satu, vypadaji, ze by mohly mit celkem lichotivy strih, ale vetsinou vypadaji pletene saty pekne jen na pevne postave

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
3.12.19 12:42

Ahoj. :) Upřímně si myslím, že tě budou rozšiřovat, ale neviděla jsem tě jak vypadáš. :nevim: Pletenky, ale dost často fakt rozšiřují nebo se pak natáhnou a nevypadají moc hezky. Možná bych ani nevolila střih do áčka, ale rovný střih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Ernais no ted na tim prave premyslim..nejsem vylozene tlusta ale oblacana jsem ani nevim jaky jsem typ postavy pri mych mirach?? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
7702

Já mám z Lidlu, prilehave, slabší a jemné. Lichoti postavě. Já bych tento střih mít nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19669
3.12.19 12:43
@Anonymní píše:
Zdravim objednala jsem si pletene saty vel.42…a ted premyslim jestli se vubec na me hodi mam 78kilo 165cm.tvar postavy nevim ale miry 106prsa, pas 89,boky 111cm.jsou to saty s bonprixu.co myslite vy??

Uvidíš. Mně přijde Bonprix celkově větší, takže by ti to mělo být. Dříve jsem nosila háčkované svetříky, ale co jsem nebrala nějaké to kilo, už je nenosím. Připadám si v tom prostě širší a volila bych tedy raději bavlněné nebo pružící šaty tak akorát na tělo, ne obepínací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 12:44

@Aknelka27 ahoj diky za nazor…nrvim rovny strih mi pry neslusi letni saty mam do acka a je to dobry ale tady u tech nevim? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
19669
3.12.19 12:45
@Anonymní píše:
@Ernais no ted na tim prave premyslim..nejsem vylozene tlusta ale oblacana jsem ani nevim jaky jsem typ postavy pri mych mirach?? :roll:
Řekla bych, že ti to zakryje boky a upozorní na hořejšek. Nemáš velké břicho (typu jablko bych to nedoporučovala), v pase jsi nejužší.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030
3.12.19 12:45
@Anonymní píše:
@Ernais no ted na tim prave premyslim..nejsem vylozene tlusta ale oblacana jsem ani nevim jaky jsem typ postavy pri mych mirach?? :roll:

Typ postavy nevim, to by asi chtelo fotku. Ale pevnou postavu stopro nemas a proto bych se bala, ze ti ty pleteny saty pekne obepnou kazdej faldik a o to vic na ne upozorni. Ale uvidis az prijdou, vyzkousis a prinejhorsim vratis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 12:46

@Russet diky max. poslu zpatky ale chtela jsem vedet nazor od zenskych :D

• Nahlásit
  • Citovat
255
3.12.19 12:46

Pletené šaty ti musí být vážně dobře, jinak nelichotí postavě. A taky nesnáším takové zfufkované šaty, co má na sobě spousta žen a ač jsou ty šaty třeba pěkný, ty žmolky to úplně zabijou. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
3.12.19 12:47
@Anonymní píše:
@Aknelka27 ahoj diky za nazor…nrvim rovny strih mi pry neslusi letni saty mam do acka a je to dobry ale tady u tech nevim? :think:

Není vůbec zač. :lol: U pletených mi přijde, že prostě rozšiřují. Já mám 173cm a asi 68 Kg a rozšiřovaly by mě. Ale můžeš mít jiné dispozice. Ono to mnohdy není o váze, ale o tvaru postavy… hele, uvidíš co přijde. Zkusíš a kdyžtak vrátíš zpět, ale chápu, tomu se asi chceš vyhnout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Ernais jasny vratit je muzu vzdycky :D

• Nahlásit
  • Citovat
19669

Výstřih do trojúhelníku ti zmenší trochu opticky prsa a prodlouží krk. Řekla bych, že pokud tě nebudou úplně obepínat a nemáš silné ruce pod rameny, budou ti slušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19669
3.12.19 12:48
@Anonymní píše:
@Russet diky max. poslu zpatky ale chtela jsem vedet nazor od zenskych :D

Mám podobný typ postavy :mrgreen: a Bonprix teda beru raději 44. Hlavně kalhoty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama