Fusak a roční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 27.01.10 09:09
Fusak a rocni dite

Ahojte, davate dite do fusaku kdyz ma rok?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 27.01.10 09:12

Ano, i když má rok a půl. V dnešních -17 by mi jisto jistě umrzlo 8-o

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 27.01.10 09:24

Jasně a pokud to snese i ve 2 letech, tak ho tam nacpu, v týhle kose by umrznul v otevřeném sporťáku.

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 27.01.10 09:27

Malý má skoro dva a ve fusaku jezdí celou zimu. A jak je spokojený :-D .

lllucie
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 27.01.10 09:28

Jasne,klidne i dvouletaka…zkus si sednout na dve hodiny venku a prikrejt se jen dekou…nebo jeste k tomu usnout…ja loni na horach davala dvoulety fusak i deku…neprehanejte to s tim otuzovanim…i mrnata maji rada teplo:-))))

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 27.01.10 09:32

Lulje, ja nemyslela po ranu ale pres poledne kdy je teplota vyssi.No jde o to ze mala my v nem byt nechce a vydrzi tam pul hodiny.Pak je konecna a musime dom. :cert: .Jenomze ja jak na potvoru potrebuji s ni jet do Brna k doktorce.A to je proste na dyl.Zacla jsem ji davat nejakejj podzimni fusak a do toho deku a ma i nanoznik.Jenomze bohuzel podzimni fusak uz nedopnem :cert: .Tak nevim jak to resit. :evil: .A prave asi pred tydnem kdy uz byli ty mrazy jsem potkala znamou a ditko melo akorat nanoznik.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 27.01.10 09:34

Podotykam ze nase Bara uz chodi ma sice tedka hodne stizeny podminky venku ale jde.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 27.01.10 09:36

Jenomze ona v tom fusaku byt nechce.Kdyby v nem chtela byt tak to neresim.

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 27.01.10 09:44

Jde o to jaký máte fusak, Já mám Emitex a mohu tudíž oddělat vrch a nechat celý spodek, tak sedí v teplu a přes to bych třeba ve 2 letech mohla dát teplou deku a nánožník. Nebo ji nezapínej fusak až tak moc nahoru, jen do půlky a to deku nebo teplejší bundu a nánožník.

Prostě zkus kombinovat, v těhle mrazech je to pech i když svítí sluníčko je mrazivý vzduch, tak omotat šálu kolem pusy ať dýchá teplý vzduch.

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 27.01.10 09:44

Malý zas naprosto nesnášel slídu, jak jsem ji přetáhla, tak takový řev, že se lidi ohlíželi. Taky jsem jednou musela k Mudr. přes celý město a lilo a lilo. Tak jsem mu vrazila do ruky lízátko (pochopitelně to moc výchovné není) a ani se nevšiml, že má slídu :-D . Ovšem v čekárně u doktora jsem každopádně měla nejvíc ulepené dítě :-)

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 27.01.10 09:47

Dávám i dvouleté dítě. Na procházku to na našem ostravském vzduchu v dnešních dnech rozhodně není a když se někam potřebuju přesunout tak je malá v kočárku a samozřejmě ve fusaku když je - 15 :wink:

zuzeca
Závislačka 2791 příspěvků 27.01.10 09:53

Já dávám fusak ještě i teď, když vím, že Maty bude v kočárku spát. Je mu 2,5. Jen pod dekou by asi umrzl…
Taky mi jde fusak rozdělat a nechat jen spodek, ale v téhle zimě bych ho tedy jen dekou neřikryla, dávám obojí.

neprihlasena kattkka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.10 10:00

Salu ji davam.No jenomze i kdyz ten zimni fusak nezavru uplne tak je to same uz jsem to zkousela.Tak fakt nevim.

babetka333
Echt Kelišová 9017 příspěvků 27.01.10 10:44

Ja taky davam rok a pul starou dceru do fusaku, taky se ji to po chvili prestane libit, zacina se vztekat a chce ven a chodit, ale ma smulu, v tyhle zime ji nevyndam ani za nic. Pak ji to prejde a je zase spokojena. Holt zkousi co vydrzis a jestli se nechas.

babetka333
Echt Kelišová 9017 příspěvků 27.01.10 10:45

Jo a sala se nema davat pres pusu, sice dycha teply vzduch, ale jak se tam srazi teply vzduch, tak to namrza v tehle velkych mrazech a muze mit snadno omrzliny …

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >