Gianna Jessen - přeživší potratu solným roztokem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 29.12.18 15:04
Gianna Jessen

Znáte Giannu Jesse? Jedná se o přeživší potratu solným roztokem. Co na její příběh říkáte?

Reakce:
Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 29.12.18 15:23

Tak na internetu toho neni o moc vic,nez tu sama pises,ale pribeh je to drsny .. sama nejsem zastance potratu a vzdycky jsem partnery upozornovala,ze pokud otehotnim pres antikoncepci a dote bude zdrave,tak si jo nechavam .. ale prezit potrat je pomerne silny pribeh ..

DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 30.12.18 18:00
@Twixinka píše:
Tak na internetu toho neni o moc vic,nez tu sama pises,ale pribeh je to drsny .. sama nejsem zastance potratu a vzdycky jsem partnery upozornovala,ze pokud otehotnim pres antikoncepci a dote bude zdrave,tak si jo nechavam .. ale prezit potrat je pomerne silny pribeh ..

Já taky nejsem zastánce potratů.. Ano, je to síla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >