Golfky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hrebicek
Povídálka 35 příspěvků 21.05.09 15:22
Golfky

Ahoj, resim zda mam koupit golfky. Klasicky sportak (tezky) mam a ted premyslim zda bych nemela jeste koupit golfky. Vsude kolem vidam vetsinou golfky a tak jsem se chtela zeptat na vas nazor, jake s nimi mate zkusenosti a zda ma smysl je porizovat, kdyz sportak jiz mame. Popr. na co si dat pri vyberu pozor, co je dobre aby mely apod. Diky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.09 16:23

ahojki, asi možná nejdůležitější je, kde bydlíš,… pokud na vesnici a nejezdíš autobusem apod., tak zůstaň klidně u sporťáku, je i pohodlnější pro dítko, ale pokud ve městě, tak tam jsou golfky neocenitelné,,,,,, já investovala do PP Pliko, jezdila jsem s nima od necelého roku do 2,5 let, pak jsem je prodala a koupila jen takové ty lehoučké se stříškou, vyloženě jen do obchodních center apod. nepřihlášená Anik

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 21.05.09 16:24

Ahoj

tak my ted resili uplne stejnou vec.Mame casualplay a me se s tim nechtelo tahat kdyz jsem treba jela do shoppingu nebo na plavco nebo na kratkou prochazku takze jsme koupili Cam portofino.Je lehky,ma polohovaci operku zad a male vyhovuje.

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 21.05.09 19:52

Ahojky,
golfky jsem kupovat vůbec nechtěla,máme kočár,se kterým jsem maximálně spokojená.
Sousedi se zbavovali kočáru,vajíčka,oh­rádky a my přišli jak slepí k houslím ke golfkám BabyDesing Active,jsou polohovací,sklad­né,máme k nim i nánožník a vozíme je v autě.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 22.05.09 09:58

hmm, taky jsem původně nechtěla golfky.. nakonec jsem si koupila už ve V 2m zappa jako podvozek pod vajíčko a teď jezdím jen s ním, sporťák (speedi) složený ve skříni. - bydlím ve městě a syn chodí, hodně chodí. do přírody bereme jen manducu…

hodně záleží na tom, kde bydlíš, kam s kočárem jezdíš, jak máš staré - chodící/necho­dící dítě.

u golfek pak záleží, pro jak staré dítě, na jak časté použití atd.

napiš trochu víc :wink:

hrebicek
Povídálka 35 příspěvků 22.05.09 10:45

mam syna 10 mes., chodi za rucicky, sam jeste ne, ale je to velky neposeda. Jinak bydlim ve meste a priznam se me dost obtezuje doprosovat se lidi aby mi pomohli s kocarkem do tramvaje. Vetsina radeji dela, ze nevidi. Manzel je proti koupi dalsiho kocarku. Protoze se obava, ze uz ten „velky“ sportak nebudu pouzivat.

Eilena
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 22.05.09 12:32

Ahoj, tak já mám sporťák i golfky. Bydlík kousek od Prahy, tak jakékoliv nakupování, nebo návštěva doktora je přeprava autobusem. Se sporťákem chodíme na procházky a s golfkama sestuju. Mám chicco Multiway a jsem s nimi maximálně spokojená :wink: dají se polohovat, mají i nánožník a jsou nejprostornější na trhu (máme velké dítko). Dá se s nimi jet i ve sněhu :wink:
Myslím si, že užiješ oba kočárky. Na dlouhou procházku je 100% lepší sporťák, ale na to cestování jsou golfky ideálnější :lol:

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 22.05.09 12:55

Ahojky.My máme taky CHicco Multiway a jsem s nima taky spokojená…Navíc mají větší kolečka než ostatní golfky,tak se s nimi dá docela dobře jezdit i v terénu…Navíc váží něco okolo 7 kg,což je ve srovnání s mým 17 kg kočárkem nádhera… :D

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 22.05.09 13:04

hihi - a má pravdu :D :wink:
nee, pokud bydlíš ve městě, a jezdíš MHD, golfky doporučuju, protože jinak se hrozně nadřeš a až ti začne syn chodit sám, bude ti to připadat jako ještě větší kravina, vláčet s sebou těžký kočár…
a na procházky po okolí v přírodě i dál využiješ sporťák.

koukám, že ti maminky zatím doporučují multiway. přiznám se, že mě taky napadl. poměr výkon:cena je dobrý, teď vyhrály nějaký test kočárků, co prováděl Dtest /i dkyž dle mého názoru dost pochybně, ale aspoň je jistota, že kočárek je bezpečný :)/.
měla jsem ho, i když jen 2 měsíce, synovi se v něm nelíbilo, má rád ergonomické sedátko, takže zapp, i v něm spal v sedě :D
nánožník je teplý, polohování je pohodlné, na golfky je i velký. do košíku se blbě leze, když dítě spí, ale do kterého ne. občas u některých kusů nejdou doklapnout brzdy, ale jak se to ochodí, jde to líp… pláštěnka, co je v ceně, se dost potí, ale krásně na něj jde emitex trekking uni za pár kaček.

pak si ještě hodně mých kamarádek chválí babypoint mark 3,4/moon kiss 3,4/zopa viper atd. - je jich dost a všechny více méně stejné. jsou to ty s modernějším designem, jsou lehčí než multiway, ale mají malý košík, .. pérují, takže jízda je trochu o zvyku, ze začátku holky hodně popisovaly, že měly pocit, že se kočár zlomí :wink: ale nikdy s ním žádná z nich neměla žádný problém :)
 http://www.detskydum.cz/…rk-3-339901/

hrebicek
Povídálka 35 příspěvků 22.05.09 15:05

tak to vypada, ze je asi koupim a nyni se rozhoduji mezi Chicco Multiway (jak zde doporucujete) a nebo Inglesina Trip (na ten mam take dobre reference). U toho chicca se mi moc nelibi ten podhlavnik, da se odendat, nebo je tam na pevno, jak je to prakticke?

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 22.05.09 15:17

hrebicek - odendat se dá, je tam jen na suchý zip vzadu a provlíkají se tím pásy, když ho sundáš, není to na kočárku vidět, že by tam něco chybělo. mně osobně se ale moc líbil, já ho strkala do zappa, aby vojtovi nepadala hlava do stran…

Ingl Trip je taky moc dobrá, akorát nemá takovou výbavu jako multiway, s nánožníkem je už dražší, a taky se hůř polohuje, myslím, že musíš oběma rukama…

Eilena
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 22.05.09 16:17

Hřebíček - jak píše Nataša, je ten podhlavník na suchý zip. Já ho taky nepoužívám, ale mám ho daný v autosedačce … tam se hodí :lol: Nebo se koukni na Chicco CT04 … to je starší verze :wink:

Chicco CT 04
http://grapol.boo.pl/…%20hawai.JPG

popodopo
Kecalka 404 příspěvků 22.05.09 22:07

Uz jsem to psala v sekci kocarky, ale u nas po dlouhem patrani a zkouseni vyhral Peg Perego Uno - prehazovaci rukojet, spojena rukojet, odpruzena kolecka, mega mista na spani, skvele pasy na poutani ditete, obrovsky kosik, pultik na piti ci hracky…super, jezdim s nim 3 tydny a zatim je bozi.

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 23.05.09 13:01

Tak my máme Inglesinu Trip a jsou naprosto skvělé, lehoučké, jednou rukou se složí - a je to super, dostanu se kamkoli, vejdu se všude, jsem naprosto soběstačná a nezávislá na výtazích či eskalátorech, prostě jedu, kam nás napadne… :-)) Velký sporťák máme taky a používala jsem vždycky oba kočáry na střídačku, protože ten velký je pro malou samozřejmě pohodlnější - takže do parku nebo na běžné procházky se bral velký, do města a na velké nákupy golfky.

Bohunka _______________
Helenka, 2 roky

niki2
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 23.05.09 22:33

Ahoj, tak já sice bydlím na vesnici, ale sporťák (kombinaci) jsem prodala a koupila golfky. Váhala jsem mezi už tady zmiňovanými chicco multiway a cam portofino. Nakonec máme Cam, protože se mi prostě víc líbily, ale hoooodně mě štvalo (a štve do teď), že nemají oporu na nožičky, takže, když v nich malý usne, tak mu nožky visí dolů :( . Je to pro něj nepohodlné. A i nánožník mají dost malinký, takže jsme ho moc nevyužili.
Na starší jsem měla golfky NEONATO s polohovacíma nohama a byly stokrát lepší, i když měly menší kolečka.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >