Golfky pro větší dítě nejlépe spojena a polohovací rukojet

16
3.1.15 14:48

Golfky pro větší dítě nejlépe spojena a polohovací rukojet

Poradíte mi někdo jaké koupit golfky potřebuji polohovaci rukojet protože jsem prcek. Sháním něco levného jen na občasné vyjetí ten máme ještě slalom ale na jaře už ho někam pošlem chodíme hlavně pěšky tak jen něco na strýčka příhodu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4373
3.1.15 15:09

Bugaboo Bee Plus :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4373
3.1.15 15:10

Už čtu, že levné, promiň :oops:

Jestli jsi malinká, tak Nuna je dobrá, madlo má vytahovací, jezdí skvěle a i dobré vypadá. Starší modely se dají sehnat už za litr ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16
3.1.15 15:15
@BlueFairy píše:
Už čtu, že levné, promiň :oops:Jestli jsi malinká, tak Nuna je dobrá, madlo má vytahovací, jezdí skvěle a i dobré vypadá. Starší modely se dají sehnat už za litr ;)
@BlueFairy píše:
Už čtu, že levné, promiň :oops:Jestli jsi malinká, tak Nuna je dobrá, madlo má vytahovací, jezdí skvěle a i dobré vypadá. Starší modely se dají sehnat už za litr ;)

Teda jsem nemohla popadnout dech když jsem viděla tu cenu to se nám na tu chvilku nevyplatí už nám budou 3 takže jen levně. A má ta nuna polohovací rukojet někde jsem četla že ne jinde že jo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
monuline
3.1.15 15:20

@Lenka 79 Jasně, nuny, spojenou rukojet maji

  • Citovat
  • Upravit
16
3.1.15 15:24
@monuline píše:
@Lenka 79 Jasně, nuny, spojenou rukojet maji

Vím že spojenou ale jestli jde polohovat mam jen 150cm.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
monuline
3.1.15 15:25

@BlueFairy omlouvam se za odboceni, ale jestli jsou vlasy Tvoje, to je naaadhera,

  • Citovat
  • Upravit
7974
3.1.15 15:35

Nuna má vysouvací rukojeť, dá se posouvat. Ale na trojleťáka bych jí nejdřív otestovala. V pohodě třeba B-Agile.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4373
3.1.15 16:24

@monuline nejsou nejsou :mrgreen: ale raaaaaaaaaadda bych

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
3.1.15 16:33
@Lenka 79 píše:
Vím že spojenou ale jestli jde polohovat mam jen 150cm.

Jde a taky jsem u ní zakotvila, po slalomu. jezdí v ní i můj kluk, přes 3 roky, když spěchám, beru kočár a v pohodě, ale chtělo by to luxx, má výš stříšku jak obyčejná. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
monuline
3.1.15 18:53
@araw píše:
Jde a taky jsem u ní zakotvila, po slalomu. jezdí v ní i můj kluk, přes 3 roky, když spěchám, beru kočár a v pohodě, ale chtělo by to luxx, má výš stříšku jak obyčejná. :pankac:

Jenze luxx zase neni „neco levneho“ :think:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala