Google Play a SD karta

11.6.15 19:24

Google Play

Ahoj,
nevím, zda s tím někdo tady bude mít zkušenosti, ale tady mi na mou otázku aspoň někdo odpoví :)
Chtěla bych si stáhnout pár aplikací do mobilu, ale co jsem si vyměnila SD kartu mi to prostě nejde. Už se mi to stalo jednou, když jsem si jí měnila za novou (16 GB), pak se ale měnil Google Play a zase to fungovalo. Teď jsem si ale pořídila jinou (32 GB) a nelze do ní přes ten blbej Google Play nainstalovat (protože „v externím úložišti není dost místa“). Zkoušela jsem to i přes počítač, ale to je to samé, nemá to cenu.
Nevíte někdo, co s tím mám dělat? Za každou odpověď budu vděčná. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1280
11.6.15 19:41

A nemůže to třeba být tím, že si musíš nastavit, kam se mají aplikace stahovat? Je možné, že se ti to automaticky chce stahovat do telefonu, ne na kartu, proto máš málo místa :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
11.6.15 19:44

Zkusila bych v nastaveni aplikaci google play smazat data a vynutit ukonceni. Pak uz asi jen obnovit tovarni nastaveni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
11.6.15 19:49

Android má obecně 2 úložiště. Jedno na aplikace, druhý na data. Datová část aplikace lze přesunout na kartu a ušetřit tak místo na aplikace ve vnitřní paměti.

Před instalací se podívej do nastavení/úložiště kolik máš kde místa k dispozici. Máš tam roztříděno co ti kolik zabírá. Dále klikni na aplikace a otevře se seznam nainstalovaných aplikací a kolik která zabírá. Klikem na aplikaci můžeš, pokud je to možné, přesunout datovou část aplikace na kartu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
11.6.15 20:29

Varianty jsou dvě, buďto odinstalujte aktualizaci google play, nebo je třeba pročistit operační paměť telefonu: http://www.tipypropc.cz/…tatek-mista/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 21:04

@AlphaOmega - ano, já vím, mám skoro všechny aplikace odstraněné a v obou úložištích mám místo. Automaticky se to chce uložit na SD kartu ale „není dost místa“ (věřte mi, je tam místa až dost). Tak nevím, co s tím..? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 21:18

@Mirabe1ka - jé, děkuju moc, ten odkaz mi moc pomohl :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
11.6.15 21:30
@nedelice1234 píše:
@Mirabe1ka - jé, děkuju moc, ten odkaz mi moc pomohl :kytka:

Takže už stahuješ? :) Jsem více méně z oboru, takže se s tím setkávám docela často a tenhle návod doporučuju, kde můžu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 21:39

@Mirabe1ka - stahuju jako divá :D určitě doporučuj dál! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
27.12.17 16:06

SD Karta a Obchod Play

Potřebuju SD kartu pro Obchod Play??
Nenačítá se.
Asi mám málo paměti i když jsem vymazala data obchodu play.
Nevím co s tím…pomohl by my někdo?? :( :think: :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13381
28.12.17 19:19
@MaaaK píše:
Potřebuju SD kartu pro Obchod Play??
Nenačítá se.
Asi mám málo paměti i když jsem vymazala data obchodu play.
Nevím co s tím…pomohl by my někdo?? :( :think: :?

Google play je amplikace, já tedy nevím… :think:,přesně, ale záleží kam si člověk navolí kam chce aby se mu aplikace stahovali, zda do interní paměti či na kartu.. :think: Na začátku diskuze se o tom tuším mluví..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.18 18:52
@Mirabe1ka píše:
Varianty jsou dvě, buďto odinstalujte aktualizaci google play, nebo je třeba pročistit operační paměť telefonu: http://www.tipypropc.cz/…tatek-mista/

Snad to porad platí,musím si to zapamatovat,i já děkuji za odkaz :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama