Telefon s andoidem nebo bez?

20883
8.6.15 15:37

Telefon s andoidem nebo bez?

Zdravím, chtěla bych se zeptat někoho kdo se v tom trošku vyzná, je velký rozdíl mít telefon s androidem a bez? Holka totiž dostala v unoru nový tel a už ho stihla zničit. Tak jsem myslela, že ji koupím nový ale už určitě né drahý. Jsou telefony i do 2 tis. ale jsou právě bez androidu, myslíte že to stačí? Já se v tom právě vuuuubec nevyznám. Holce by stačil tel. na volání, občasné hraní her, youtubko a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7358
8.6.15 15:52

Moje děti maj taky telefony, co stály pod dva tisíce a oba androidy maj. Jsou to normální dotykáče. Internet maj zablokovanej, ale můžou se připojit doma na wifi, když chtěj jít na you tube nebo stahujem hry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19120
8.6.15 15:54

@Bavi bez Androidu znamená s jiným operační systémem, nebo to není chytrý telefon? Na volání a některé hry chytrý telefon potřeba není, s internetem už je to horší, i když taky se to dá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
8.6.15 16:06

Jestli měla Android a byla zvyklá na některé hry, tak nebude ráda :mrgreen: Pravděpodobně nebude moct dělat to, na co byla zvyklá.

Na druhou stranu telefon je na telefonování a hraní her a youtubko pravděpodobně přežije ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20883
8.6.15 16:20

No tak na telefonování by mohla mít starý telefon. já ji ho právě chci koupit na ten občasný internet, hry a písničky na youtube. jako fakt nevím, ale přeci že když není android tak to znamená že you tube nepojede nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20883
8.6.15 16:21

@PetraJ jaké mají telefony?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20883
8.6.15 16:23

Jde o nokii lumia 530,máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19120
8.6.15 16:24

@Bavi tak Nokie mají windows phone, na tom youtube poběží, pokud bude tel připojený k internetu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11592
8.6.15 16:28

@Bavi nokia má windows, nejedou tam všechny hry jako s androidem, jestli je zvyklá na ten, tak nebude ráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20274
8.6.15 17:03

Mam nokii s windowsama a nemenila bych za android ani nahodou :-D zalezi na cem jsou zvikly, ale podle me by deti meli bejt radi ze vubec nejaky telefon maji :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7358
8.6.15 17:23
@Bavi píše:
@PetraJ jaké mají telefony?

Tak jedna má tenhle: http://mobilni-telefony.heureka.cz/…r-s4000-duo/
Ale koukám, že ho nějak zdražili, kupovala jsem ho před vánocema asi za 1600 Kč.

Druhá má tenhle: http://mobilni-telefony.heureka.cz/…specifikace/#…
Tam jsem koukala hlavně na barvu, chtěla červenej.

Pro děti 9 a 7 let to naprosto stačí. Maj je hlavně na volání a hrajou na tom hry, co jim tam stáhnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20883
8.6.15 17:59

Dekuji za odkazy. No ja to prave taky tak beru ze muze byt rada aspon za nejaky.jako mela pred tim s androidem ale ikdyby tam ted proste nemohla hrat vsechny hry na ktere byla zvykla tak co, nauci se na jine. Jinak je ji 9.kdyby ji bylo 15 tak uz uvazuji o lepsim tel ale v jejich rokach…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat